Προς το περιεχόμενο

Αγορα καινουργιου αυτοκινητου (γνώμες-ιδέες-προτάσεις-προσφορές)


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μια και μιλαμε για σουπα τα Χ1 κλπ, το C-segment με τις περισσότερες πωλήσεις στην Ελλάδα το πρώτο τετράμηνο του 2021.... η A class!! Ακολουθει η κορολα με αισθητη διαφορά ωστόσο και αμεσως μετα η Bmw σειρά 1

 

Pasok Papandreou GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, tsofras είπε

Τι νομίζεις ? Υπερβάλλω και το λέω και ο ίδιος , μια ζωή την έχουμε όμως εφόσον δεν πεινάει και δεν στερείται κάποιος άλλος στην οικογένεια κάνω το κομμάτι μου.

Τώρα ως προς το Ibiza περίμενε σου λέω να έρθει το νέο που μέσα πιστεύω θα σου αρέσει πάρα πολύ

Δεν ξέρω το σκέφτομαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, paylidis είπε

Και μια και μιλαμε για σουπα τα Χ1 κλπ, το C-segment με τις περισσότερες πωλήσεις στην Ελλάδα το πρώτο τετράμηνο του 2021.... η A class!! Ακολουθει η κορολα με αισθητη διαφορά ωστόσο και αμεσως μετα η Bmw σειρά 1

 

Pasok Papandreou GIF

Ναι ρε μερσεντάρα πάμε λιγοοοοο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, paylidis είπε

Και μια και μιλαμε για σουπα τα Χ1 κλπ, το C-segment με τις περισσότερες πωλήσεις στην Ελλάδα το πρώτο τετράμηνο του 2021.... η A class!! Ακολουθει η κορολα με αισθητη διαφορά ωστόσο και αμεσως μετα η Bmw σειρά 1

 

Pasok Papandreou GIF

Σε εταιρείες ή ιδιώτες ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε είχα πλάνο. Ούτε 7 μήνες αναμονή. Λίγο μετά την αρχή του lockdown έκανα παραγγελία, λίγο μετά το τέλος ήρθε το αυτοκίνητο. Οργάνωση, όχι αστεία 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Burgos είπε

Ρε είχα πλάνο. Ούτε 7 μήνες αναμονή. Λίγο μετά την αρχή του lockdown έκανα παραγγελία, λίγο μετά το τέλος ήρθε το αυτοκίνητο. Οργάνωση, όχι αστεία 😂😂

Ρε εμενα μου αναψε σερβις σε 30 ημέρες, μηπως το ειχες παραγγειλει νωρίτερα ή το συζηταγαμε νωρίτερα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ρε εμενα μου αναψε σερβις σε 30 ημέρες, μηπως το ειχες παραγγειλει νωρίτερα ή το συζηταγαμε νωρίτερα;;

Πέρασε κιόλας χρόνος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, tsofras είπε

Πέρασε κιόλας χρόνος ?

Ε ναι, 1/7 το παρελαβα λογικα 27/6 θα το ετοιμαζαν οποτε μετράει απο τότε... απο χλμ βαρια με 7500 θα το παω 😆

 

(εχω αργησει την αλλαγη για τα δεδομενα του τοπικ 😋)

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

Ε ναι, 1/7 το παρελαβα λογικα 27/6 θα το ετοιμαζαν οποτε μετράει απο τότε... απο χλμ βαρια με 7500 θα το παω 😆

 

(εχω αργησει την αλλαγη για τα δεδομενα του τοπικ 😋)

Προφανώς το πήρες πριν πάρω το 1ο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, paylidis είπε

Οχι ρε συ νομιζω πρωτα πηρες εσυ το 2008...!

Ναι έχεις δίκιο Φεβρουάριο το είχα πάρει (έπρεπε να δω φωτογραφία ) , ούτε που θυμάμαι πότε τα πήρα τα αμάξια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...