Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελία MacBook Pro 16" M1 Max και παραλαβή του αγίου ποτέ...


Stavrialena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nαι σε silver το παρήγγειλα, το space gray είναι κατόπιν παραγγελίας. Μπαίνει στη σελίδα και κάνεις παραγγελία κανονικά. Μακάρι να έχουν απόθεμα, για την ώρα έτσι δείχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, giannis925 είπε

Nαι σε silver το παρήγγειλα, το space gray είναι κατόπιν παραγγελίας. Μπαίνει στη σελίδα και κάνεις παραγγελία κανονικά. Μακάρι να έχουν απόθεμα, για την ώρα έτσι δείχνει.

Φίλε συνονόματε, να σε έχει ο Θεός καλά! Ναι το βρήκα και το παράγγειλα. Αν και ήθελα Space Grey, αλλά τα 64GB Ram αξίζουν. Σου εύχομαι τα καλύτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Agarinos7 είπε

Φίλε συνονόματε, να σε έχει ο Θεός καλά! Ναι το βρήκα και το παράγγειλα. Αν και ήθελα Space Grey, αλλά τα 64GB Ram αξίζουν. Σου εύχομαι τα καλύτερα. 

Τέλεια! Μεγάλο βασανιστήριο η αναμονή, εγώ έκανα παραγγελία 10/12 και ήμουν ψυλλιασμένος γιατί είχα διαβάσει το thread... Να είσαι καλά και με το καλό να το παραλάβεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, giannis925 είπε

Τέλεια! Μεγάλο βασανιστήριο η αναμονή, εγώ έκανα παραγγελία 10/12 και ήμουν ψυλλιασμένος γιατί είχα διαβάσει το thread... Να είσαι καλά και με το καλό να το παραλάβεις!

Σε ευχαριστώ. Με έχουν σε αναμονή γιατί θα τους γυρίσω πίσω τον M1 Pro 16GB 1TB που έχω. Περιμένω να με πάρουν να τους δώσω τη διαφορά και να κανονίσουμε την πληρωμή. Το Μ1 Μαξ το είχα παραγγείλει από 23/12.... ήταν 20 πριν από μένα.

Επεξ/σία από Agarinos7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Agarinos7 είπε

Σε ευχαριστώ. Με έχουν σε αναμονή γιατί θα τους γυρίσω πίσω τον M1 Pro 16GB 1TB που έχω. Περιμένω να με πάρουν να τους δώσω τη διαφορά και να κανονίσουμε την πληρωμή. Το Μ1 Μαξ το είχα παραγγείλει από 23/12.... ήταν 20 πριν από μένα.

Επειδή είδα ότι ασχολείσαι και με βίντεο, θα ήταν κρίμα να είσαι με 16gb ram. Από πλευράς future-proofing... Μακάρι να προχωρήσει απροβλημάτιστα η παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Nαι και με autocad. Ενδεχεται να κανω και μουσικα βιντεο προς αναρτηση. Για αυτο ηθελα 32GB. Με 64 είμαι ευτυχής. Σε ευχαριστω πολύ. Υπάρχουν ακόμα τεμάχια για όποιον θέλει.

 

Επεξ/σία από Agarinos7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα πήγαν καλά. Το Σάββατο θα υποδεχτώ τον MacBook Pro 16-inch M1 Max 64GB 1TB Silver. Ελπίζω να μη με ξενίσει το χρώμα, αφού προτιμώ το Space Gray, αλλά επιλογή δεν υπήρχε. Λένε πως το silver κάνει αντίθεση εντυπωσιακή, με το μαύρο πληκτρολόγιο. Ευχαριστώ θερμότατα το φίλο Giannis925 για τη βοήθεια του, το site και όλους σας για τις πολύτιμες πληροφορίες που αποκόμισα από σας. Να είστε όλοι καλά, καλές παραλαβές σε όλους.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Agarinos7 είπε

Όλα πήγαν καλά. Το Σάββατο θα υποδεχτώ τον MacBook Pro 16-inch M1 Max 64GB 1TB Silver. Ελπίζω να μη με ξενίσει το χρώμα, αφού προτιμώ το Space Gray, αλλά επιλογή δεν υπήρχε. Λένε πως το silver κάνει αντίθεση εντυπωσιακή, με το μαύρο πληκτρολόγιο. Ευχαριστώ θερμότατα το φίλο Giannis925 για τη βοήθεια του, το site και όλους σας για τις πολύτιμες πληροφορίες που αποκόμισα από σας. Να είστε όλοι καλά, καλές παραλαβές σε όλους.

Καλή παραλαβή. Ενημέρωσε αν θες πως τρέχει το autocad στον Μ1

Το silver είναι ωραίο. Εφόσον πήρες ελληνικό πληκτρολόγιο αυτό ίσως ξενισει λίγο.  αν είσαι συνηθισμένος στο layout που είχαν πριν το 2018

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ. Ευτυχώς πριν είχα το ελληνικής εισαγωγής 2019, οπότε σε αυτό δεν θα έχω πρόβλημα. Το autocad θα το αγοράσω κάποια στιγμή όταν γίνει διαθέσιμο στο Appl Store και παραμετροποιηθεί για M1 Pro/Max. Διάβασα πως ακόμα δεν είναι πλήρως συμβατό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδόν μια βδομάδα με το 14" στα χέρια και νιώθω υπερευχαριστημένος.

Δύο πράματα φοβόμουν, τo Silver χρώμα και την 14" οθόνη, τελικά έκανα λάθος

Απο το στιγμή που το άνοιξα είπα ευτυχώς που πήρα το Silver, είναι απολαυστικά ωραίο, καθώς και οι 14" οθόνη δεν θυμίζει καθόλου την 13". 

Αν και προερχόμενος απο 15" MacBook, η 14" δεν με ενόχλησε καθόλου.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, onelonelystar είπε

ε βάλτε και καμιά φωτό βρε παιδια!!

Πραγματικά!! Αφού σιγά σιγά αρχίζουν και οι τυχεροί το έχουν στα χέρια τους, δώστε και σε μας τους προσωρινά «άτυχους» που ακόμα τα περιμένουμε, τουλάχιστον την ευχαρίστηση του τι αναμένουμε !! 

Καλή δημιουργία σε όσους το έχουν για εργασία και καλή ψυχαγωγία για τους υπόλοιπους που το πήραν για τους δικούς τους λόγους!! 
 

Άντε να παίρνουμε σειρά και οι επόμενοι…..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, iCyd είπε

Σχεδόν μια βδομάδα με το 14" στα χέρια και νιώθω υπερευχαριστημένος.

Δύο πράματα φοβόμουν, τo Silver χρώμα και την 14" οθόνη, τελικά έκανα λάθος

Απο το στιγμή που το άνοιξα είπα ευτυχώς που πήρα το Silver, είναι απολαυστικά ωραίο, καθώς και οι 14" οθόνη δεν θυμίζει καθόλου την 13". 

Αν και προερχόμενος απο 15" MacBook, η 14" δεν με ενόχλησε καθόλου.

Μου δίνεις κουράγιο, πριν λίγο πήρα το silver και αυτό με προβληματίζει. Δεδομένου πως έχω Apple Watch, iPhone σε graphite και iPad Pro σε space Grey. Βέβαια έχω το iPad Pro magic keyboard σε λευκό και μου αρέσει πολύ. 

Στο πλαίσιο έχει ένα τελευταίο silver M1 Max 64GB 1TB, για όποιον ενδιαφέρεται.

Επεξ/σία από Agarinos7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Agarinos7 είπε

Μου δίνεις κουράγιο, πριν λίγο πήρα το silver και αυτό με προβληματίζει. Δεδομένου πως έχω Apple Watch, iPhone σε graphite και iPad Pro σε space Grey. Βέβαια έχω το iPad Pro magic keyboard σε λευκό και μου αρέσει πολύ. 

Στο πλαίσιο έχει ένα τελευταίο silver M1 Max 64GB 1TB, για όποιον ενδιαφέρεται.

Και 'γώ γενικά πάντα ήμουν του σκούρου χρώματος σε όλες τις συσκευές μου. Η αλήθεια είναι πως όταν πήρα το silver, το πήρα γιατί τότε έδινε παράδοση 8-15 μέρες ενώ στο space grey έλεγε κατόπιν παραγγελίας. Αφού έκανα την παραγγελία άρχισα να ψάχνω και να λέω "μήπως έκανα βλακεία; μήπως έπρεπε να πάρω το space grey; " , είδα ότι βιντεο υπήρχε σχετικά με silver vs space grey. Σε όλα τα βιντεο το silver μου καθόταν πιο καλά στο μάτι γιά καποιο λόγο και λεω μένω οπως έχω, old time classic silver. Στην τελική το silver ήρθε όταν έγινε διαθέσιμο και το space grey αλλά και πάλι αν μου έλεγες πάλι να διαλέξω, το silver θα έπαιρνα. Mου έκατσε πολύ στο μάτι ;) 

Εγώ έβαλα και αυτό το cover, γιατί όσο το κοίταζα τόσο φοβόμουν μην το χτυπήσω μιας και το έχω μαζί μου κάθε μέρα. Αν και έχω λίγο τους ενδοιασμούς μου για αυτά τα cover μην γρατζουνήσουν το MacBook στα σημεία που κλιπάρουν.

Επεξ/σία από iCyd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, iCyd είπε

Εγώ έβαλα και αυτό το cover, γιατί όσο το κοίταζα τόσο φοβόμουν μην το χτυπήσω μιας και το έχω μαζί μου κάθε μέρα. Αν και έχω λίγο τους ενδοιασμούς μου για αυτά τα cover μην γρατζουνήσουν το MacBook στα σημεία που κλιπάρουν.

Είναι πλαστικό, δε μπορεί να το γρατζουνήσει...

Απλά θα μαζευει βρώμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...