Προς το περιεχόμενο

Alan Wake 2 [PC]☕


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ναι βέβαια δημιουργείται ένα "conflict" στο "matrix", η Saga Anderson παραπάνω είναι η κοπέλα στο βίντεο, η άλλη του 2 είναι κάποια άλλη black εκδοχή της σε άλλο "σύμπαν" ή είναι η ίδια απλά έγινε swapping; Κάτι θυμάμαι παρόμοιο γίνεται με τον ίδιο τον Alan Wake στο American Nightmare με διαφορετική εκδοχή του; Ψάχνω ένα καλό explained recap και όσο διαβάζω είναι a big rabbit hole! 

Και στο dlc του Control για άλλη τύπισσα λέει άμα θυμάμαι καλά και μάλλον την αλλάξανε για τους γνωστούς καθυστερημένους λόγους. Προσωπικά πιο πολύ θέλω Control 2 παρα Alan Wake 2, ειδικά όταν χώνουν νέο χαρακτήρα. Καλά όχι ότι και η Jesse έλεγε πολλά, αλλα το gameplay ήταν απίστευτα fun.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 650
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Alan Wake 2 [PC][27 Οκτ]
2 ώρες πριν, Gulik είπε

Μετακινείται προς 27 Οκτώβρη το release date 😶

Για μένα το delay θα είναι μέχρι να κυκλοφορήσει στο Steam. Αν ισχύει ότι θα είναι αποκλειστικά στο Epic, άντε γεια...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

οοοοοοο οντως; παίζει να είναι Epic μόνο; πωωωω, ξενέρωσα. Και το περιμένω φουλ το game αυτο..

Epic exclusive κανα χρονο. Οπότε ναι όπως σωστά λέει ο theo για τους περισσότερους βγαίνει σε 1 χρόνο και όχι τώρα. Το epic έχει κάτι εκατομμύρια χασούρα κάθε μήνα με αυτές τις τακτικές του. Το πάει τόσο στραβά όσο δεν μπορούν να φανταστούν. Είναι που είναι χάλια ο launcher τους καταφεύγουν και σε τέτοιες φθηνές τακτικές για να τους προτιμήσει ο κόσμος και τελικά τους γυρνάει boomerang. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λέμε όταν και αν βγει στο steam. Κοινώς και να μη το παίξω δεν έγινε κάτι.

Το Epic έχουμε πει είναι για τα free σε επανάληψη παιχνίδια και Fortnite. Πιο shitty game launcher δε παίζει να έχουμε στην διάθεση μας, ίσως μόνο να το περνά το ΕΑ app.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι που με εκνευρίζουν με τα time exclusives τραγικό δεν μ αρέσει το epic και τα έχω όλα steam...θέλω να παίξω καιρό τώρα και το dead island και περιμένω πότε θα έρθει steam αυτά τα είχαμε στις consoles τώρα είναι νέα μόδα και στο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειοτατο. Και επειδη μου αρεσαν κατι σκηνοθετικες επιλογες στο Control (αυτα που φαινοταν ο τυπος στα φωτα/background πχ), μου αρεσε που τις ειδα και εδω

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, genotixe είπε

καμια σχεση με το Hype του πρωτου...και η αντιδραση του κοσμου πολυ χαλαρη

Παιζει ρολο οτι και θα ειναι exclusive στο epic store για 6 μηνες η 1 χρονο οποτε δεν ασχολειτε και πολυς κοσμος. Οταν βγει steam θα το παιξουμε. Και αλλοι πηγαν exclusive σε epic και εφυγαν κουβα και μονο οταν κυκλοφορησαν στο steam ανεβηκαν τα sales τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Arkin είπε

Παιζει ρολο οτι και θα ειναι exclusive στο epic store για 6 μηνες η 1 χρονο οποτε δεν ασχολειτε και πολυς κοσμος. Οταν βγει steam θα το παιξουμε. Και αλλοι πηγαν exclusive σε epic και εφυγαν κουβα και μονο οταν κυκλοφορησαν στο steam ανεβηκαν τα sales τους. 

ναι και άλλα πηγαν πρώτα epic και μετά steam αλλά το AW2 είναι της epic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...