Προς το περιεχόμενο

Alan Wake 2 [PC]☕


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 650
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν πειράζει, από λίγους και καλούς βγαίνουν τα καλά(Βλέπε TW3). Όταν εμπλέκονται πολλοί παίρνεις σκουπίδια τύπου Anthem κλπ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Προσωπικά μου ακούγεται σαν να λένε μην περιμένετε κάνα BG3 quality.

Υπομονη 2 μηνες. Δεν ειναι το ιδιο ειδος παιχνιδιου, η Remedy εκκωφαντικη αποτυχια δεν εχει καταγραψει ποτε, ειμαι αισιοδοξος.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Ωραία ομιχλώδης ατμόσφαιρα

- Το εφέ όπου οι Takens γίνονται ευάλωτοι/τρωτοί όταν πέφτει φως πάνω τους για κάποια ώρα δε μου αρέσει σε σχέση με το original

- Τι φάση που κινούνται τόσο γρήγορα; Τέρμα σπαστικό αν είναι ΟΛΟΙ έτσι

- Ίσως είναι λόγω work in progress, αλλά λείπει η μουσική, στο original έδενε και έδινε πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά απορώ που αποφάσισαν σε sequel να φέρουν καινούργιο χαρακτήρα και να δείχνουν τον καινούργιο στο gameplay. Ποιος ο λόγος να μην αφιερωθείς στο story του ήδη γνωστού χαρακτήρα που φέρει και το όνομα του στον τίτλο?

Προσωπικά δεν μου άρεσε η φωνή της Saga και ακούγεται πολύ χαλαρή όταν πολεμάει taken. Το darkness shield που έχουν φαίνεται να σπάει πολύ εύκολα και μετά να θέλουν πολλή damage, δεν κατάλαβα γιατί το άλλαξαν αυτό.

Γενικά δεν με έχει εντυπωσιάσει τίποτα μέχρι στιγμής, αλλα ok, Remedy είναι, μούφα game μέχρι στιγμής δεν έχουν βγάλει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, στο original οι απλοί takens ήθελαν τρεις με handgun, ενίοτε και δύο, τώρα θέλουν δουλειά, και διακτινίζονται κιόλας.

Τώρα σχετικά με τη γκόμενα, ελπίζω να το πλασάρουν σωστά story wise και να έχει ενδιαφέρον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, liakinen είπε

Άντε να παίξουμε και ένα linear game.

Πραγματικά όμως.

Ίσως έχω μεγαλώσει, αλλά τα πιο ελεύθερα με κουράζουν πλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...