Προς το περιεχόμενο

Alan Wake 2 [PC]☕


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, phanispal είπε

Πραγματικά όμως.

Ίσως έχω μεγαλώσει, αλλά τα πιο ελεύθερα με κουράζουν πλέον.

Ανάλογος το game φυσικά, αλλα θα συμφωνήσω και δεν νομίζω ότι ισχύει μονο για εμάς τα παππούδια. :P

Ελπίζω να παίζεις αρκετά με Alan, εάν όχι περισσότερο, έστω το μισό game. Θα προτιμούσα βασικά να μπορείς να διαλέξεις με ποιον θα παίξεις, η κάτι έστω σαν RΕ2 scenarios φάση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 650
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όντως έχει σχέση με το παιχνίδι. Πχ το Witcher 3 δεν το βαρέθηκα ποτέ (και ούτε πρόκειται). 

Από την άλλη το Metro Exodus Θα το προτιμούσα linear και όχι αυτό το ψεύτικο Semi-open World. 

Starfield ειλικρινά δεν μπορώ να πιάσω. Δεν είναι μόνο ότι βαριέμαι αλλά χάνω την "ουσία" με το πήγαινε έλα, τους χίλιους πλανήτες και όλη την βαβούρα που επικρατεί. 

P. S DoS2 και ιδιαίτερα το BG3 τα θεωρώ παιχνίδια σταθμούς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι πιάνω τα πάντα δεν έχω πρόβλημα, αλλα με το που νιώσω ότι βαριέμαι έστω και λίγο το στέλνω χωρίς δεύτερη σκέψη. Βασικά το ίδιο με οτιδήποτε έχει να κάνει με entertainment πια και δεν νομίζω ότι είναι επειδή γεράσαμε, αλλα επειδή υπάρχει παρα πολύ content και η ποιότητα γενικά έχει πέσει αισθητά σχεδόν στα πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν παίζω ένα open world και αρχίζω να το βαριέμαι, ξεκινάω ένα linear αλλά μετά από λίγο μου "λείπει" αυτή η ελευθερία εξερεύνησης του open world και ξαναγυρνάω σε αυτό. χαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Εγώ όταν παίζω ένα open world και αρχίζω να το βαριέμαι, ξεκινάω ένα linear αλλά μετά από λίγο μου "λείπει" αυτή η ελευθερία εξερεύνησης του open world και ξαναγυρνάω σε αυτό. χαχαχα.

 

Έχω την εντύπωση ότι τουλάχιστον το Alan Wake 2 οι περισσότεροι θα το βγάλουμε "μονο-κοπανιά". Άρα δεν θα χρειαστεί καμμία αντίστοιχη τακτική 😬

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Εγώ πάλι πιάνω τα πάντα

Το πιάνω τα πάντα (γενικότερα) για μένα τελείωσε. Ο χρόνος ελάχιστος, οι υποχρεώσεις στο φουλ οπότε από κάπου πρέπει να κόψω. Στα παιχνίδια και τις ταινίες - σειρές πλέον έχω γίνει επιλεκτικός. Κάτι που θα γουστάρω μπορεί όμως να του αφιερώσω μήνες. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/8/2023 στις 8:01 ΜΜ, Arkin είπε

Ελπιζω μονο να το βγαλουν και steam σε κανα χρονο αλλιως δεν βλεπω να κανει πολλα sales. 

To AW Remastered έχει 2,5 χρόνια που βγήκε και δεν ήρθε ποτέ στο steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν κάποιος έχει όρεξη να ψάχνει στο εξωτερικό, και έχει και nvidia 4070 και πάνω, ναι προφανώς.

Ομως είναι μια διαδικασία που πολλοί είτε δεν θέλουν να μπλέξουν, είτε δεν έχουν καν την απαιτούμενη κάρτα για αυτό.

Για την πλειοψηφία του κόσμου που δεν είναι στο παραπάνω, η καλύτερη και πιο σίγουρη αγορά είναι προς το παρον απο GreenMan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...