Προς το περιεχόμενο

Hogwarts Legacy [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Αυτό που μου τι δίνει λίγο είναι που έχεις μόνο 4 slots για ξόρκια και πρέπει να τα αλλάζω συνέχεια. Ή μήπως ξεκλειδώνεις και άλλα στη συνέχεια;

Μην βιάζεσαι 😛

5 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Και έπαιζε και αυτή η μυστήρια μουσικούλα από πίσω, χαχα

 

Αυτή; 😛 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Το κατεβάζω να τσεκάρω αν έχω κάποιο θέμα

Χωρίς RT μόνο μία φορά έφαγε crash. Με RT τρώει όλη την ώρα. Θέλω να δω μήπως φταίει το Frame Gen.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τσεκάρω με όλα τα settings. Μπορείς να μου πεις στο περίπου, σε ποιο σημείο το'φαγες το Crash? 

Επειδή είναι δύσκολη μια τέτοια αναπαραγωγή, μιας και έχω τελειώσει το παιχνίδι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Θα τσεκάρω με όλα τα settings. Μπορείς να μου πεις στο περίπου, σε ποιο σημείο το'φαγες το Crash? 

Επειδή είναι δύσκολη μια τέτοια αναπαραγωγή, μιας και έχω τελειώσει το παιχνίδι 

Όπου να ναι συμβαίνει. Το τελευταίο συνέβη στο μαγαζί με τα potions στο Hogsmede. Μιλούσα με τον J. Pippin και κραραρε. Αλλά έχει συμβεί και στο κάστρο, στο δάσος, όπου να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτρεξα από δω κι από κει, με τη σκούπα και χωρίς ,  RT και χωρίς, FG και χωρίς, όλα συνδυασμό, δεν είχα κανένα κρασάρισμα. 😕 Δεν ξέρω τι συμβαίνει στο game! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά μόλις έφαγα ένα crash και σκέφτηκα να δω στο event viewer και έχει error "nvlddmkm ". Αυτό δεν είναι ο driver; Μήπως έχει θέμα εν τέλη ο driver της nvidia με το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, just_a_dude είπε

βασικά μόλις έφαγα ένα crash και σκέφτηκα να δω στο event viewer και έχει error "nvlddmkm ". Αυτό δεν είναι ο driver; Μήπως έχει θέμα εν τέλη ο driver της nvidia με το game.

Βασικά ναι, αλλά δεν σημαίνει πάντα αυτό, δεν ξέρω κιόλας. Το'χω δει αυτό κι εγώ παλιότερα (στο DOOM Eternal) και δεν ήταν ο Driver και ένα re-install διόρθωσε τα πράγματα - τελείως τυχαίο).. Τον τελευταίο driver τρέχω (537.13). Δεν βλέπω να υπάρχει κάποιος hotfix πέρα απ'αυτόν (βγήκε 22 Αυγούστου όπως βλέπω ).

Υποθέτω είναι random και αν παίξω παραπάνω θα βρω κάτι κι εγώ (μπορεί όμως και όχι 😛 )

Επεξ/σία από tommybertsen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, firepc είπε

Sign Up for the Quidditch Champions Closed Playtests!

4e5a9b4d0fc2bcfe245a5c7b5ef33757df1b1a98.png

https://www.quidditchchampions.com

Στην υπογραφή μου φαίνεται ξεκάθαρα γιατί δε μπορούσαν να βάλουν στο αρχικό παιχνίδι ένα πρωτάθλημα quidditch 🤡.

Εν τω μεταξύ αυτό εδώ είναι τελείως άλλο παιχνίδ ε? Φαίνεται από το τιζερακι από πίσω στη σελίδα του registration.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 14/9/2023 στις 8:23 ΜΜ, firepc είπε

Sign Up for the Quidditch Champions Closed Playtests!

4e5a9b4d0fc2bcfe245a5c7b5ef33757df1b1a98.png

https://www.quidditchchampions.com

Μου ήρθε email ότι με διάλεξαν και μου δίνουν και 3 game invites να δώσω σε φίλους, πατάω redeem now και με βάζει να κάνω εγγραφή ξανά για να κληρωθώ :P 
Ότι να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ok ήρθε ξανά email με το σωστό invite, γίναμε :P 

Έχω 2 προσκλήσεις να στείλω, όποιος θέλει μου ζητάει.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...