Προς το περιεχόμενο

Hogwarts Legacy [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

Καλώς!

Απομένει μια πρόσκληση!

Δεν ξερω αν το προηγουμενο ποστ αφορα το προ τελευταιο ή το τελευταιο invite, οποτε αν περισσευει θα το ηθελα :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σας 'έχω στείλει και των 2, όποιος προλάβει να ενεργοποιήσει το invite του υποθέτω είναι. Αν και μου δείχνει ότι μπορώ να φτιάξω άλλο 1 invite.

---

Όπως ήταν το έβγαλα στο 10 λεπτό😝. Μια αηδία!
Επειδή καίγεστε για τα γραφικά, μη περιμένετε επιπέδου  Hogwarts legacy.
Άλλα δε μπορώ να πω υπέγραψα NDA. 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πήρε κάνα update και εξαφανίστηκε το stuttering? 👀 Το Έβαλα λίγο και δεν έκανε κιχ ούτε καν στο κάστρο και με όλα τα rt effects ultra χωρίς artifacts, συνήθως είχα μόνο reflections on 

Άργησαν λίγο αλλά τα καταφέρανε 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Mr Aris είπε

Πήρε κάνα update και εξαφανίστηκε το stuttering? 👀 Το Έβαλα λίγο και δεν έκανε κιχ ούτε καν στο κάστρο και με όλα τα rt effects ultra χωρίς artifacts, συνήθως είχα μόνο reflections on 

Άργησαν λίγο αλλά τα καταφέρανε 🤣🤣

Εχει να παρει update απο τον Ιουλιο. Με τι cpu εισαι οντως το εστρωσαν με ολα τα RT effect ανοιχτα? Σκεφτομαι να το αγορασω ετοιμο ειναι να πεσει απο τα 30 ευρω αλλα να μπορω και να το παιξω σωστα. 

https://hogwartslegacy.bugs.wbgames.com/patch-notes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εχει να παρει update απο τον Ιουλιο. Με τι cpu εισαι οντως το εστρωσαν με ολα τα RT effect ανοιχτα? Σκεφτομαι να το αγορασω ετοιμο ειναι να πεσει απο τα 30 ευρω αλλα να μπορω και να το παιξω σωστα. 

https://hogwartslegacy.bugs.wbgames.com/patch-notes

Με 13900κ είμαι 

Στο κάστρο γινόταν της μουρλής από stuttering, επίσης με rt effects εκτός από το reflections, έβλεπα διαφορά artifacts πάλι στο κάστρο, που χαλούσαν πάρα πολύ τη καταπληκτική κατά τα άλλα σχεδίαση του

Αλλά θα πρέπει να κάνω μερικές δοκιμές πριν πω με σιγουριά, αν είναι λόγο κάποιου update του παιχνιδιού ή από δικό μου update στις μνήμες 

Πάντα μιλάμε με dlss και fg ενεργά 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Mr Aris είπε

Με 13900κ είμαι 

Στο κάστρο γινόταν της μουρλής από stuttering, επίσης με rt effects εκτός από το reflections, έβλεπα διαφορά artifacts πάλι στο κάστρο, που χαλούσαν πάρα πολύ τη καταπληκτική κατά τα άλλα σχεδίαση του

Αλλά θα πρέπει να κάνω μερικές δοκιμές πριν πω με σιγουριά, αν είναι λόγο κάποιου update του παιχνιδιού ή από δικό μου update στις μνήμες 

Πάντα μιλάμε με dlss και fg ενεργά 

 

Κομπλε μια χαρα ελπιζω να ειμαστε κομπλε με 14600k για 100fps με fg+dlss. Αρα το εστρωσαν απλα για τα πολυ δυνατα cpu γιατι με τον 5700x δυσκολα τετοιο παιχνιδι με RT ακομα και με FG. Πανε λιγο hogsmade και πες μου πως παει εκει στο χωριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...