Προς το περιεχόμενο

Vodafone Giga Unlimited Ultra με 34,80€ και 60,70€ για 2 συνδέσεις


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρατάει η συσκευή σου στατιστικά συνήθως, και παίρνεις εκεί μια ιδέα - διαφέρει το που τα βλέπεις ανάλογα με την συσκευή.

Επίσης στο λογαριασμο κάθε μήνα γράφονται χωριστά στην ανάλυση αυτά που κατανάλωσες με την κύρια και την i4s sim

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στα unlimited πακετα δε λεει τη τρεχουσα καταναλωση
οποτε μονο μεσω συσκευης + λογαριασμου (που βλεπεις το προηγουμενο μηνα)
και γω το ηθελα και το ρωτησα και τρεχουσα γιοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η adsl της μανας που της φορτωσα το σταθερο ανεβηκε σε ταχυτητα
πιθανολογω οτι εγινε αυτο που κανει και η κοσμοτε
βαζει τους adsl σε vdsl καμπινες και τους βαζει κοφτη
γιατι πριν επιανε 13 και με το ζορι

image.jpeg.9a7d5590af41ba35e2883301ab87cc2a.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω μια Vodafone unlimited data sim (μονο, οχι ομιλία, αν παίζει ρολο) σε μια ταμπλετα για το σπίτι.. Υπάρχει τρόπος να εχω μια sim κάρτα ιδια να βάλω σε ενα κινητο, ωστε να εχω και εκει ίντερνετ?  Βαριέμαι να βαζω βγαζω την ίδια κάρτα συνέχεια. Δε θέλω να εχω ΤΑΥΤΟΧΡΩΝΑ ίντερνετ και στα 2. Μονο στο ένα καθε φορα. Υπάρχει κάποια λύση γι αυτο? 

Thanks, 

Επεξ/σία από oldnew
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, oldnew είπε

Εχω μια Vodafone unlimited data sim (μονο, οχι ομιλία, αν παίζει ρολο) σε μια ταμπλετα για το σπίτι.. Υπάρχει τρόπος να εχω μια sim κάρτα ιδια να βάλω σε ενα κινητο, ωστε να εχω και εκει ίντερνετ?  Βαριέμαι να βαζω βγαζω την ίδια κάρτα συνέχεια. Δε θέλω να εχω ΤΑΥΤΟΧΡΩΝΑ ίντερνετ και στα 2. Μονο στο ένα καθε φορα. Υπάρχει κάποια λύση γι αυτο? 

Thanks, 

Βάλε τη sim μόνιμα στο κινητό και όταν θέλεις internet στο tablet κάνε το κινητό hotspot!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, samsunglife είπε

Βάλε τη sim μόνιμα στο κινητό και όταν θέλεις internet στο tablet κάνε το κινητό hotspot!

Αυτο κάνω ήδη και ψάχνω καλύτερη λύση.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, oldnew είπε

Εχω μια Vodafone unlimited data sim (μονο, οχι ομιλία, αν παίζει ρολο) σε μια ταμπλετα για το σπίτι.. Υπάρχει τρόπος να εχω μια sim κάρτα ιδια να βάλω σε ενα κινητο, ωστε να εχω και εκει ίντερνετ?  Βαριέμαι να βαζω βγαζω την ίδια κάρτα συνέχεια. Δε θέλω να εχω ΤΑΥΤΟΧΡΩΝΑ ίντερνετ και στα 2. Μονο στο ένα καθε φορα. Υπάρχει κάποια λύση γι αυτο? 

Thanks, 

Ρώτησες Vodafone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Doubt είπε

Ρώτησες Vodafone?

Όχι ακόμα.. Είπα μήπως έχει κανείς εμπειρία. Η Vodafone κατα 99% θα μου πει το κλασικό να παρω extra sim data card, ανεξάρτητη απ την προηγούμενη, με την αντίστοιχη επιβάρυνση. Εμένα δε με ενδιαφέρει να μπαίνει ταυτόχρονα και κάποιος άλλος (αυτος ειναι ουσιαστικά ο λόγος να πάρεις εχτρα κάρτα πληρώνοντας). Απλα να μη βαζω - βγάζω κάρτες..  Είναι λίγο περίεργο να μην υπάρχει κατι τετοιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, oldnew είπε

Όχι ακόμα.. Είπα μήπως έχει κανείς εμπειρία. Η Vodafone κατα 99% θα μου πει το κλασικό να παρω extra sim data card, ανεξάρτητη απ την προηγούμενη, με την αντίστοιχη επιβάρυνση. Εμένα δε με ενδιαφέρει να μπαίνει ταυτόχρονα και κάποιος άλλος (αυτος ειναι ουσιαστικά ο λόγος να πάρεις εχτρα κάρτα πληρώνοντας). Απλα να μη βαζω - βγάζω κάρτες..  Είναι λίγο περίεργο να μην υπάρχει κατι τετοιο. 

Αυτος ειναι ο λογος που το κανουμε οι περισσοτεροι. Ο λογος που το βγαλανε οι εταιρειες ειναι για να κανεις αυτο που θελεις εσυ , να μην βαζεις βγαζεις καρτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, asteroulis είπε

Αυτος ειναι ο λογος που το κανουμε οι περισσοτεροι. Ο λογος που το βγαλανε οι εταιρειες ειναι για να κανεις αυτο που θελεις εσυ , να μην βαζεις βγαζεις καρτες.

Καταλαβαίνω.. Απλα ελπίζα σε κάποια ανέξοδη λυση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέχρι αύριο βράδυ ή προσφορά της Vodafone,όποιος ενδιαφέρεται προλαβαίνει για λίγο ακόμα.. Δεν θεωρώ ότι θα πάρει παράταση από τη στιγμή που έκοψε και η Cosmote την δική της αντίστοιχη,μακάρι όμως. 

Επεξ/σία από George6633
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

Παιδιά δινουν και έξτρα κάρτες data στην τιμή μέσα η με έξτρα χρέωση?

Δίνουν μόνο μία extra SIM χωρίς έξτρα χρέωση ( με δώρο ένα 4g-to-wifi hotspot ) και μόνο αν έχεις και σταθερή σύνδεση διαδικτύου στη Vodafone.

Η λογική από ότι καταλαβαίνω είναι να μη φορτώνουν το δίκτυο κινητής τους, βάζοντας τους συνδρομητές να έχουν και μία σταθερή για offload.

Επεξ/σία από KGeorgeG7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, KGeorgeG7 είπε

Δίνουν μόνο μία SIM ( με δώρο ένα 4g-to-wifi hotspot ) και μόνο αν έχεις και σταθερή σύνδεση διαδικτύου στη Vodafone.

Η λογική από ότι καταλαβαίνω είναι να μη φορτώνουν το δίκτυο κινητής τους, βάζοντας τους συνδρομητές να έχουν και μία σταθερή για offload.

Δεν μπορείς να πάρεις έξτρα κάρτα data δηλαδή ,ούτε με χρέωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...