Προς το περιεχόμενο

Vodafone Giga Unlimited Ultra με 34,80€ και 60,70€ για 2 συνδέσεις


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

νταξει ρε παιδια, ΕΩΣ 1,5 ευρω λεει. δλδ σε ενα χρονο θα στο ανεβασει 1,5 ευρω. Δεν ειναι και τοσο deal breaker θεωρω. Οχι οτι δε πρεπει να αναφερθει για να το γνωριζει οποιος βαλει το προγραμμα, εννοειται αυτο, αλλα μην το παρουσιαζουμε και σαν ρητρα αναπροσαρμογης οπως στο ρευμα 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποδέχτηκα την προσφορά με 22,83€/μήνα. Έχω σταθερό και 2 συνδέσεις κινητών (η άλλη σύνδεση με 8GB). Θα πάρω από κατάστημα δωρεάν συσκευή Mi-Fi και 2η sim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, George6633 είπε

Μου το έστειλε φίλος από γειτονικό forum.. Στο site της Vodafone προστέθηκε νέος όρος (έχει γίνει και άρθρο σε γνωστό τεχνολογικό site). 

IMG_20220405_133659.jpg

Εμεις υπογράψαμε όμως 24μηνο συμβόλαιο με κλειδωμένη τιμή! και χωρίς αυτόν τον όρο που προστέθηκε τώρα!

δεν είναι το 1,5ε, απλά δεν μπορεί μονομερώς να τροποποιήσει τους όρους της σύμβασης...

5 λεπτά πριν, lamkon είπε

Αποδέχτηκα την προσφορά με 22,83€/μήνα. Έχω σταθερό και 2 συνδέσεις κινητών (η άλλη σύνδεση με 8GB). Θα πάρω από κατάστημα δωρεάν συσκευή Mi-Fi και 2η sim.

Κι εγώ με 24,25ε/μήνα (με σταθερό και ακόμα ένα συμβόλαιο) Πήρα δωρεάν και χωρίς πάγιο 2η sim αλλά το MI-Fi δεν μου το δίνουν με τίποτα! Η τελευταία εκπροσωπος μου είπε ότι αφορούσε (η δωρεάν συσκευή Mi-Fi) νέους συνδρομητές και όχι υφιστάμενους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

Επειδή δεν μπόρεσα να το βρω πουθενά στο giga business unlimited ultra δικαιούμαι δεύτερη κάρτα για data ?

Το έχει κανείς ? 

Όχι δεν δικαιούσε. Μόνο στα οικιακά προγράμματα υπάρχει η 4sharing sim.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, samsunglife είπε

Εμεις υπογράψαμε όμως 24μηνο συμβόλαιο με κλειδωμένη τιμή! και χωρίς αυτόν τον όρο που προστέθηκε τώρα!

δεν είναι το 1,5ε, απλά δεν μπορεί μονομερώς να τροποποιήσει τους όρους της σύμβασης...

Κι εγώ με 24,25ε/μήνα (με σταθερό και ακόμα ένα συμβόλαιο) Πήρα δωρεάν και χωρίς πάγιο 2η sim αλλά το MI-Fi δεν μου το δίνουν με τίποτα! Η τελευταία εκπροσωπος μου είπε ότι αφορούσε (η δωρεάν συσκευή Mi-Fi) νέους συνδρομητές και όχι υφιστάμενους...

μπορει όμως να βγαλει μια ανακοινωση στον 13ο μηνα και να πει το ανεβαζουμε κατα 1.5 ευρω εχεις δικαιωμα να αποχωρησεις αζημιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, valadsk είπε

μπορει όμως να βγαλει μια ανακοινωση στον 13ο μηνα και να πει το ανεβαζουμε κατα 1.5 ευρω εχεις δικαιωμα να αποχωρησεις αζημιως.

Ετσι το δέχομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω ειναι οντως ''unlimited'' δηλαδη αν κανω το κινητο μου wifi spot και κατεβαζω ταινιες και ταινιες απο το λαπτοπ κανενα θεμα η..δεν θα ειναι και τοσο unlimited.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, enrique19 είπε

Να ρωτησω ειναι οντως ''unlimited'' δηλαδη αν κανω το κινητο μου wifi spot και κατεβαζω ταινιες και ταινιες απο το λαπτοπ κανενα θεμα η..δεν θα ειναι και τοσο unlimited.

Ρώτησα και ξαναρώτησα... Δεν υπάρχει κόφτης ούτε σε όγκο, ούτε σε ταχύτητα μου είπαν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, enrique19 είπε

Να ρωτησω ειναι οντως ''unlimited'' δηλαδη αν κανω το κινητο μου wifi spot και κατεβαζω ταινιες και ταινιες απο το λαπτοπ κανενα θεμα η..δεν θα ειναι και τοσο unlimited.

Έχω κατεβάσει και ταινίες, πολλές. Κάτι extreme πχ 5-10 ταινίες τη μέρα, δεν το έχω δοκιμάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Doubt είπε

Έχω κατεβάσει και ταινίες, πολλές. Κάτι extreme πχ 5-10 ταινίες τη μέρα, δεν το έχω δοκιμάσει.

 

1 ώρα πριν, lamkon είπε

Ρώτησα και ξαναρώτησα... Δεν υπάρχει κόφτης ούτε σε όγκο, ούτε σε ταχύτητα μου είπαν!

 

2 ώρες πριν, enrique19 είπε

Να ρωτησω ειναι οντως ''unlimited'' δηλαδη αν κανω το κινητο μου wifi spot και κατεβαζω ταινιες και ταινιες απο το λαπτοπ κανενα θεμα η..δεν θα ειναι και τοσο unlimited.

το χω φτασει και 800GB ενα μηνα

dfdf.JPG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν από καρτοκινητο κοσμοτε κάνω τηλεφωνικά αίτηση και με συνδέσουν μπορώ να το πάρω πίσω μέχρι και 14 μέρες; Θα ήθελα να τσεκαρω αν με καλύπτει το δίκτυο στην περιοχή μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...