Προς το περιεχόμενο

Vodafone Giga Unlimited Ultra με 34,80€ και 60,70€ για 2 συνδέσεις


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει δοκιμάσει κάποιος να κάνει φορητοτητα από συμβόλαιο Cosmote προς Vodafone unlimited ultra να μας πει αν πήρε κάποια προσφορά για το αντίστοιχο της Cosmote;Έχω συμβόλαιο με την πράσινη,έχω μιλήσει με 2 υπαλλήλους και προφανώς δεν μου το δίνουν σε προσφορά.Στο σπίτι μου(κοντά στο νοσοκομείο Τρικάλων) κάνοντας δοκιμές με ένα CU πιάνει τρελές ταχύτητες αλλά στην υπόλοιπη πόλη πιο χαμηλά από την Cosmote (δεν είχα ποτέ θέμα πουθενά με το σήμα της) και σε κάποια σημεία χάνει για κάποιο διάστημα το σήμα για 4G και προβληματιζομαι.Θελω την προσφορά και αν μου κάνουν κάποια παρόμοια πρόταση από την Cosmote θα κάνω αίτηση υπαναχωρησης αλλιώς θα μεταβώ στην Vodafone.Σταθερο Vodafone δεν έχω,ίσως τους επόμενους μήνες. 

Επεξ/σία από George6633
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, cris4524 είπε

Κανένα email παραπόνων έχει η Vodafone? Για την Cosmote ξεσικώθηκαν όλοι για την Vodafone κανέις! Πρέπει να κάνουμε λίγο χαμούλι για να βάλουν μυαλό...

Στο chat της εφαρμογής ότι θέλεις. Είναι το πιο εύκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια εκανα το Giga Unlimited Ultra, στα 30 ευρω, χωρις να εχω μεσα και σταθερο, με επιδοτηση συσκευης 300 ευρω. Νομιζω ηταν καλη προσφορα, παρολο που οι τιμες της voda στις συσκευες δεν ειναι επιπεδου skroutz.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Doubt είπε

Στο chat της εφαρμογής ότι θέλεις. Είναι το πιο εύκολο.

Στο τσατ ισχυρίζονται κατηγορηματικά ότι δεν έχουν κανένα κόφτη και να πάω σε κατάστημα για να το δουν στην συσκευή μου. Ότι νάνε!!! 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Neo106 είπε

Μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια εκανα το Giga Unlimited Ultra, στα 30 ευρω, χωρις να εχω μεσα και σταθερο, με επιδοτηση συσκευης 300 ευρω. Νομιζω ηταν καλη προσφορα, παρολο που οι τιμες της voda στις συσκευες δεν ειναι επιπεδου skroutz.

Δίνει η Vodafone επιδότηση με τη σύνδεση της προσφοράς; Γιατί η cosmote δε δίνει. Είσαι ο πρώτος που το αναφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, cris4524 είπε

Στο τσατ ισχυρίζονται κατηγορηματικά ότι δεν έχουν κανένα κόφτη και να πάω σε κατάστημα για να το δουν στην συσκευή μου. Ότι νάνε!!! 😂

Για ποιο "κόφτη" μιλάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Doubt είπε

Για ποιο "κόφτη" μιλάς;

Αναφέρομαι στο γεγονός του ότι έχει κόφτη στο:

• Facebook/Instagram 4mbps
• Netflix/fast.com 3.7-4.4mbps
• Cosmote TV 5mbps
• Vodafone TV 4mbps


Στην υπόλοιπη κίνηση δεν έχει παρατηρθεί κόφτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κόφτη στα 3-4mbps βλέπω κι εγώ στο κινητό, όταν ελέγχω ταχύτητα με fast.com, και χωρίς να είμαι σε πρόγραμμα unlimited

3 ώρες πριν, Neo106 είπε

Μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια εκανα το Giga Unlimited Ultra, στα 30 ευρω, χωρις να εχω μεσα και σταθερο, με επιδοτηση συσκευης 300 ευρω. Νομιζω ηταν καλη προσφορα, παρολο που οι τιμες της voda στις συσκευες δεν ειναι επιπεδου skroutz.

Πως το έκανες αυτό, δώσε μας τα φώτα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ipal είπε

Δίνει η Vodafone επιδότηση με τη σύνδεση της προσφοράς; Γιατί η cosmote δε δίνει. Είσαι ο πρώτος που το αναφέρει. 

Το ξερω επικοινωνησα και μαζι τους οταν ψαχνομουν για προσφορα.

 

33 λεπτά πριν, foniki_melitzana είπε

κόφτη στα 3-4mbps βλέπω κι εγώ στο κινητό, όταν ελέγχω ταχύτητα με fast.com, και χωρίς να είμαι σε πρόγραμμα unlimited

Πως το έκανες αυτό, δώσε μας τα φώτα σου

Οχι κατι ιδιαιτερο,  ζητησα προσφορα απο το chat και με πηραν τηλεφωνο την αλλη μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν κι εγώ πρόβλημα με το streaming. Netflix και Cosmote tv χαλιά. Αυτοί δεν είναι Vodafone αυτοί είναι Vodafone unlimited ultra-απατεώνες! 

Εγώ απορώ πως επιτρέπεται να πουλάνε και να παραπλανούν τον κόσμο τόσο άγρια. Η ΕΕΤΤ που είναι ακριβώς; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...