Προς το περιεχόμενο

Vodafone Giga Unlimited Ultra με 34,80€ και 60,70€ για 2 συνδέσεις


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, coyote2 είπε

150 Mpbs πιάνει. Για εξοχικό καλά μου φαίνεται

τα 30 Mbps της κεραίας θα μοιράσει

Κι εγώ εκεί έκανα χρήση, για τον περιορισμένο χρόνο που πέρασα με βόλεψε μια χαρά.

Το δοκίμασα και στη μόνιμη κατοικία αντί για VDSL αλλά δεν είναι εφάμιλλο. Όταν με τον καιρό περάσει σε φάση 5G η υπηρεσία θα το ξαναδώ το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω αρχίσει να νομίζω ότι δεν καταλαβαίνω ελληνικά θα ήθελα να με βοηθήσετε σε κάτι. 

Πήρα έγγραφη απάντηση από την vodafone ότι στο πρόγραμμα unlimited ultra δεν βγαίνει κάρτα 4 sharing. 

Σε αυτό το νήμα περισσότεροι από 10 άνθρωποι έχουν παραλάβει τις έξτρα σιμ.

Είναι κάτι που δεν καταλαβαίνω καλά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα , ειναι ζωα εκει στην Vodafone. Εαν δεις την δικη μου ιστορια πιο πανω , εγω ειχα κανει τον Νοεμβριο το προγραμμα , και ειχα παρει μια καρτα. Οταν πηγα μετα απο εναμιση μηνα να παρω και τις υπολοιπες τις ειχαν κοψει. Επετρεπαν ομως την μια εξτρα . Τωρα που εκανα αιτηση στην κοσμοτε , με πηραν για αντιπροσφορα απο την Voda στα 25.5€ το προγραμμα. Τους λεω
-θελω ομως και τις 4 καρτες.
- Θα σας καλεσω να δω γιατι δεν ξερω αυτο που λετε οτι καταργηθηκαν.

Αργοτερα :

- Εχετε δικιο , μεχρι μια καρτα επιπλεον μπορειτε να παρετε (χθες το απογευμα αυτο)
 

Οποτε , ειναι για τον @##τσο , αν μου επιτρεπεται. Τωρα αυτο οτι δεν δινουν ουτε μια που λες ειναι εξωφρενικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Dronegreece είπε

Επειδή έχω αρχίσει να νομίζω ότι δεν καταλαβαίνω ελληνικά θα ήθελα να με βοηθήσετε σε κάτι. 

Πήρα έγγραφη απάντηση από την vodafone ότι στο πρόγραμμα unlimited ultra δεν βγαίνει κάρτα 4 sharing. 

Σε αυτό το νήμα περισσότεροι από 10 άνθρωποι έχουν παραλάβει τις έξτρα σιμ.

Είναι κάτι που δεν καταλαβαίνω καλά; 

Η κάρτα internet 4 sharing είναι μια ανά σύνδεση. Δεν μπορείς να πάρεις περισσότερες. Εδώ και 2 χρόνια μόνο μια κάρτα έδιναν πάντα.
Μόνο η cosmote δίνει 4 extra sim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Η κάρτα internet 4 sharing είναι μια ανά σύνδεση. Δεν μπορείς να πάρεις περισσότερες. Εδώ και 2 χρόνια μόνο μια κάρτα έδιναν πάντα.
Μόνο η cosmote δίνει 4 extra sim.

Το πρόγραμμα unlimited ultra δικαιούται τέτοια κάρτα extra με unlimited data? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Dronegreece είπε

Το πρόγραμμα unlimited ultra δικαιούται τέτοια κάρτα extra με unlimited data? 

Ναι. Εάν έχεις και σταθερή στο ίδιο ΑΦΜ σου την δίνουν δωρεάν, διαφορετικά πληρώνεις 3€/ μήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Kostasallinone είπε

Ναι. Εάν έχεις και σταθερή στο ίδιο ΑΦΜ σου την δίνουν δωρεάν, διαφορετικά πληρώνεις 3€/ μήνα.

Πολύ σωστά! Και επιπλέον είναι δωρεάν και η απόκτηση της sim. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Kostasallinone είπε

Η κάρτα internet 4 sharing είναι μια ανά σύνδεση. Δεν μπορείς να πάρεις περισσότερες. Εδώ και 2 χρόνια μόνο μια κάρτα έδιναν πάντα.
Μόνο η cosmote δίνει 4 extra sim.

Δεν ισχυει. Τωρα προσφατα το κανανε απο 4 σε μια εξτρα. Και στον φιλο μου του ειπαν πριν μια εβδομαδα απο το τηλςφωνο οτι ακομη μπορει να παρει τις ακομα δυο που δικαιούται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, asteroulis είπε

Δεν ισχυει. Τωρα προσφατα το κανανε απο 4 σε μια εξτρα. Και στον φιλο μου του ειπαν πριν μια εβδομαδα απο το τηλςφωνο οτι ακομη μπορει να παρει τις ακομα δυο που δικαιούται

Στο unlimited εξ αρχής ήταν μόνο μια. Στα αλλά προγράμματα ναι έδιναν πολλές. Ίσως λόγο αυτού να υπήρχε μπέρδεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, asteroulis είπε

Δεν ισχυει. Τωρα προσφατα το κανανε απο 4 σε μια εξτρα. Και στον φιλο μου του ειπαν πριν μια εβδομαδα απο το τηλςφωνο οτι ακομη μπορει να παρει τις ακομα δυο που δικαιούται

Θα είναι όμως δωρεάν και με απεριόριστα data?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kostasallinone είπε

Στο unlimited εξ αρχής ήταν μόνο μια. Στα αλλά προγράμματα ναι έδιναν πολλές. Ίσως λόγο αυτού να υπήρχε μπέρδεμα.

Επαναλαμβάνω. Για αυτό το πρόγραμμα μιλάμε, το unlimited ultra. Αυτό έκανε ο φίλος μου black Friday 2020 , αυτό έκανα εγώ black Friday 2021. Τώρα το κόψαν.

1 ώρα πριν, Doubt είπε

Θα είναι όμως δωρεάν και με απεριόριστα data?

Ναι είναι. Το δουλεύει ήδη ενάμιση χρόνο . Αυτό ακριβώς είναι το 4 sharing. Μοιράζεσαι το βασικό σου πρόγραμμα, εν προκειμένω απεριόριστο ίντερνετ σε κάθε κατά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/3/2022 στις 12:53 ΜΜ, coyote2 είπε

150 Mpbs πιάνει. Για εξοχικό καλά μου φαίνεται

τα 30 Mbps της κεραίας θα μοιράσει

Καλησπερα. Επειδη σκεφτομαι να κανω αυτο το συμβολαιο με τη VODA για να καταλαβω. Ποσα Mbps πιανει? Και τα 30 Mbps της κεραιας θα μοιρασει τι σημαινει?/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, Φώτης είπε

Καλησπερα. Επειδη σκεφτομαι να κανω αυτο το συμβολαιο με τη VODA για να καταλαβω. Ποσα Mbps πιανει? Και τα 30 Mbps της κεραιας θα μοιρασει τι σημαινει?/

Εξαρταται απο το σημειο σου. Φανταζομαι οτι μπορει να σου "κατσει" απο 1 μεχρι 500 χοντρικα. Αυτα με το κινητο σου. Αν μιλαμε για 4G μικρο ρουτερακι που δηλωνει "μεχρι 150", απο 1 μεχρι 150 στην ιδανικη θελω να ελπιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...