Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σας έχει τύχει να κολλησετε με ενα ανιμε  και ακομα και οταν τελειωσει να υπαρχει στο μυαλο σας; Εχω κολλησει ασχημα με το fullmetal alchemist απο τα Χριστουγεννα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators
3 λεπτά πριν, chek2fire είπε

ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε το τρίτο μέρος του fate stay heavens feel? 

Δεν βλέπω να έχει βγει κάτι στο AniDB. Άρα δεν το έχει κάποιο group ακόμα νομίζω.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GhostRiderLSOV είπε

Δεν βλέπω να έχει βγει κάτι στο AniDB. Άρα δεν το έχει κάποιο group ακόμα νομίζω.

Πως φαινόμαστε οι παλιές καραβάνες. Anidb μόνιμο ταμπ ανοιχτό στο Chrome εδώ και δεκαετία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

horriblesubs says Farewell

 

Πήγα να δω αν βγήκε η νέα σεζόν και έφαγα πόρτα, κρίμα, δεν ξέρω πόσα χρόνια είναι στην σκηνή αλλά πέσαν τίτλοι τέλους.

Επεξ/σία από Havik
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει αυτό είναι πλήγμα. Τα πράγματα είναι σοβαρά. Το μοναδικό γκρουο που ανέβαζε την ίδια μέρα που παιζόταν το επεισόδιο στην Ιαπωνία. Και είχαν ατελείωτο database τόσα χρόνια. Σε συνδυασμό με τα σάιτ που έχουν κλείσει με online παρακολούθηση θα μας αλλάξουν τα πρέκια..... Horrible Subs in the heart. Πραγματικά λυπήθηκα.... 

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς φίλε μου δεν υπάρχει τέτοιο γκρουπ με τέτοιο εύρος σειρών. Το πλήγμα είναι τεράστιο. Εγώ αυτό που σου προτείνω είναι να μπαίνεις στο σαιτ anidb.net, να ψάχνεις τη σειρά που θες και από κάτω λέει ποια γκρουπ την έχουν μεταφράσει. Μπαίνε στο λινκ του γκρουπ που σε εμπνέει - έχει καλύτερες βαθμολογίες και κατέβαζε. Εγώ αυτό κάνω εδώ και καμιά δεκαριά χρόνια. Υπάρχουν γκρουπ που έχουν κλασεις ανώτερους υπότιτλους από hs, απλά οι hs ήταν γρήγοροι και ανέβαζαν ότι παιζόταν, δε χρειαζόταν ιδιαίτερο ψάξιμο. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...