Προς το περιεχόμενο

SUP Mistral με 329€ και 379€ στα Lidl απο Πεμπτη 12 Μαιου


safridia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν αγορασαν ΟΥΤΕ 1 φετος που ρωτησα την υπαλληλο...

Ειχα αμφιβολιες οταν πρωτοειδα την αναρτηση για το αν θα μπορω να το παρω μαζι μου στο πατινι και μολις ειδα οτι ερχεται με τσαντα μεταφορας το χτυπησα αμεσως!

Σκεφτηκα για δοκιμη και να παρω κατι καλυτερο αλλα δεν βλεπω λογο να το αλλαξω.

Αυριο θα γινει και η πρωτη δοκιμη σε λιμνη , αν το επιτρεψει ο καιρος γτ εξω γινεται της κακομοιρας..

Σκεφτηκα να του βαλω ενα αυτοκολλητο μπροστα στην μουρη για να βεντουζαρει η καμερα , εχει κανει καποια αλλη ιδεα για να γραφει η καμερα , εκτος απο καπελο ή τους ιμαντες στο στηθος?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, argosixna είπε

Δεν αγορασαν ΟΥΤΕ 1 φετος που ρωτησα την υπαλληλο...

Ειχα αμφιβολιες οταν πρωτοειδα την αναρτηση για το αν θα μπορω να το παρω μαζι μου στο πατινι και μολις ειδα οτι ερχεται με τσαντα μεταφορας το χτυπησα αμεσως!

Σκεφτηκα για δοκιμη και να παρω κατι καλυτερο αλλα δεν βλεπω λογο να το αλλαξω.

Αυριο θα γινει και η πρωτη δοκιμη σε λιμνη , αν το επιτρεψει ο καιρος γτ εξω γινεται της κακομοιρας..

Σκεφτηκα να του βαλω ενα αυτοκολλητο μπροστα στην μουρη για να βεντουζαρει η καμερα , εχει κανει καποια αλλη ιδεα για να γραφει η καμερα , εκτος απο καπελο ή τους ιμαντες στο στηθος?

Εγω στο lidl αιγαλεω πηρα το τελευταιο την πεμπτη κατα τις 7.30 το απογευμα. Και ηταν και λιγο σκισμενη η συσκευασια.

Δεν ξερω ποτε θα κανω την 1η δοκιμη, ευχομαι συντομα. Στο πατινι πως θα το παρεις μαζι? ειναι αρκετα βαρυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Πέμπτη το πρωί που πήγα στο Lidl να το πάρω πρόλαβα το τελευταίο φθηνό,  ωστόσο μετά ξαναέφεραν κομμάτια και υπάρχει ακόμη απόθεμα.

Στο  ταμείο που ρώτησα ,   αν για οποιοδήποτε λόγο δεν μείνεις ικανοποιημένος μέσα σε 3 μήνες μπορείς να το επιστρέψεις με την απόδειξή αγοράς και να πάρεις τα λεφτά σου πίσω, οπότε και να μη βγει καλό δε σκάω και πολύ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, bloodraven είπε

Την Πέμπτη το πρωί που πήγα στο Lidl να το πάρω πρόλαβα το τελευταίο φθηνό,  ωστόσο μετά ξαναέφεραν κομμάτια και υπάρχει ακόμη απόθεμα.

Στο  ταμείο που ρώτησα ,   αν για οποιοδήποτε λόγο δεν μείνεις ικανοποιημένος μέσα σε 3 μήνες μπορείς να το επιστρέψεις με την απόδειξή αγοράς και να πάρεις τα λεφτά σου πίσω, οπότε και να μη βγει καλό δε σκάω και πολύ.

 

αν στο είπαν έτσι θάναι αλλά γράφει η απόδειξη κάτι για εγγύηση η επιστροφή η τλος πάντων είναι κάπου γραμμένο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kostasbm είπε

αν στο είπαν έτσι θάναι αλλά γράφει η απόδειξη κάτι για εγγύηση η επιστροφή η τλος πάντων είναι κάπου γραμμένο???

Ξεκαθαρα το γραφουν, https://www.lidl-hellas.gr/plirofories/ypereshies
ουτε και εγω το ηξερα, καλα που το ειπε ο φιλος και το εψαξα

image.png.c390fdcc22b6b9d62d6de3f044fd1bfd.png

20 ώρες πριν, touristas1985 είπε

Εχω και mistral  και το Key West και Fanatic καθως και Red Paddle χρονια τωρα στο αθλημα. Σου λεω το mistral με ειναι αντιστοιχο επιπεδο.

Αν θελει καποιος παντως να ασχοληθει περα απο παιχνιδι καλυτερα να δει κατι σε 11.6

ΥΓ. Το nootica για τους γνωστες του αθληματος εχει καλες τιμες και απειρες επιλογες και σιγουρα οχι μονο κινεζιες

Απ' οσο εχω καταλαβει το μεγεθος εχει να κανει με το βαρος του αναβατη, οποτε καποιος αρκετα ελαφρυς εαν παρει το 11,6 μαλλον δεν θα παταει οπως πρεπει στο νερο.
Δεν εχει καμια σχεση η ταχυτητα του με ενα σκληρο sup η σκληρο kayak.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, zio10 είπε

Δεν υπάρχει περίπτωση να θεωρείται εποχιακό είδος Ε;

να κάτι που δεν ξέρουμε .....τι εννοούν εποχιακο ????  καποιος μπορει να κανει sup ολο το χρονο .....

πιστεύω ότι αυτοί το θεωρούν εποχιακό γιατί δεν το βγάζουν για πώληση το χειμώνα αλλά το καλοκαίρι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, kostasbm είπε

να κάτι που δεν ξέρουμε .....τι εννοούν εποχιακο ????  καποιος μπορει να κανει sup ολο το χρονο .....

πιστεύω ότι αυτοί το θεωρούν εποχιακό γιατί δεν το βγάζουν για πώληση το χειμώνα αλλά το καλοκαίρι.....

Κ γώ έτσι νομίζω , εποχιακό θ τ θεωρούν,  κ όταν λέμε μπορείς ν τ επιστρέψεις σε 3 μήνες, δ νομίζω ν εννοούν μεταχειρισμένο μ άμμο κ αλάτια …. Μόνο αν φαίνεται ότι δεν έχει χρησιμοποιηθεί προφανώς, κάτι το οποίο δε ξέρω ποσο εύκολο θ είναι . Έτσι όπως τ λέει στο γραπτό κείμενο δ μ μοιάζει ν εννοεί για οποιο  λόγο θες , δεν διευκρινίζει 

κ δηλαδή θ μπορείς κάθε Ιούνιο ν παίρνεις ένα ν το χρησιμοποιείς 3 μήνες κάθε καλοκαίρι κ ν το γυρνάς ;;; Κάθε σεζόν καινούριο… Μακάρι αλλά δύσκολο μ φαίνεται 

Επεξ/σία από williamlawson
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, williamlawson είπε

Κ γώ έτσι νομίζω , εποχιακό θ τ θεωρούν,  κ όταν λέμε μπορείς ν τ επιστρέψεις σε 3 μήνες, δ νομίζω ν εννοούν μεταχειρισμένο μ άμμο κ αλάτια …. Μόνο αν φαίνεται ότι δεν έχει χρησιμοποιηθεί προφανώς, κάτι το οποίο δε ξέρω ποσο εύκολο θ είναι . Έτσι όπως τ λέει στο γραπτό κείμενο δ μ μοιάζει ν εννοεί για οποιο  λόγο θες , δεν διευκρινίζει 

κ δηλαδή θ μπορείς κάθε Ιούνιο ν παίρνεις ένα ν το χρησιμοποιείς 3 μήνες κάθε καλοκαίρι κ ν το γυρνάς ;;; Κάθε σεζόν καινούριο… Μακάρι αλλά δύσκολο μ φαίνεται 

Ναι ακριβως αυτο.

Μπορεις να παρεις μιξερ, να το χρησιμοποιεις 3 μηνες, να φτιαξεις 1000 κεικ, και να το επιστρεψεις.

Το LIDL ειναι το απολυτα κορυφαιο καταστημα σε after sales.

Πηρα μισινεζα για τα χορτάρια. Καθαρισα το εξοχικο αλλα οταν ηταν παγωμενο με δυσκολευε λιγο στο να παρει μπροστα.

Τους πηρα τηλεφωνο, με ρωτησαν 3 πραγματακια (αν δοκιμασα να αλλαξω κανενα μπουζι) και μεσα σε 3-5 λεπτα μου ανακοινωσαν οτι θα μου στειλουν ενα ακομα εργαλειο καινουργιο, και το παλιο να το κρατησω να το κανω οτι θελω.

Σε 4 μερες βρισκοταν σπιτι μου με ACS απο Γερμανια.

Ειναι τοσο VFM τα προιοντα που βγαζουν σε προσφορα που γνωριζουν επακριβως προκαταβολικα τι θα επιστραφεί και τι όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, andreaspA είπε

Ναι ακριβως αυτο.

Μπορεις να παρεις μιξερ, να το χρησιμοποιεις 3 μηνες, να φτιαξεις 1000 κεικ, και να το επιστρεψεις.

Το LIDL ειναι το απολυτα κορυφαιο καταστημα σε after sales.

Πηρα μισινεζα για τα χορτάρια. Καθαρισα το εξοχικο αλλα οταν ηταν παγωμενο με δυσκολευε λιγο στο να παρει μπροστα.

Τους πηρα τηλεφωνο, με ρωτησαν 3 πραγματακια (αν δοκιμασα να αλλαξω κανενα μπουζι) και μεσα σε 3-5 λεπτα μου ανακοινωσαν οτι θα μου στειλουν ενα ακομα εργαλειο καινουργιο, και το παλιο να το κρατησω να το κανω οτι θελω.

Σε 4 μερες βρισκοταν σπιτι μου με ACS απο Γερμανια.

Ειναι τοσο VFM τα προιοντα που βγαζουν σε προσφορα που γνωριζουν επακριβως προκαταβολικα τι θα επιστραφεί και τι όχι.

Σ αυτό που λες γ τ μηχάνημα για τα χορτάρια μπραβο τους πολύ μερακλήδες … 

τωρα για τ sup κ την επιστροφή για οποιο λόγο θες, δεν μιλάμε απλά για VFM προϊόν αφου ισχύει.


Μιλάμε ότι κάθε χρόνο θ σου δίνουν ΤΣΑΜΠΑ ένα sup για τους 3 μήνες τ καλοκαιριού, αυτό κ αν είναι μερακλοσυνη… οποτε καθε άλλη πρόταση  για sup είναι άσκοπη…

εγω πάντως αύριο θ πάω ν πάρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα "εποχιακα" εννοουνε καρνβαλι-πασχα-χριστουγεννα εξου και καποια καταστηματα που δουλευουν μονο με εποχιακα ειδη (τουλαχιστον στη πολη μου). Απο εκει και περα για τοσα λεφτα που μιλαμε εγω θα ρωτουσα εξυπηρετηση πελατων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει δεν είναι άχρηστο...επώνυμο είναι αλλά μιας και το έφερε η συζήτηση...γιατί μιλάμε για πλαστικό που φουσκώνει και ξεφουσκώνει....οποίος το πήρε σίγουρα η πρώτη κίνηση είναι να το φουσκώσει για να δει μην χάνει η να τσεκαρει οτι το φινακι μπαινει νορμαλ .......έχω πάρει το άλλο που βγήκε πριν 3 μήνες από banggood με 124....το εχω φουσκωμενο 1 μηνα και δεν εχει χασει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, kostasbm είπε

εντάξει δεν είναι άχρηστο...επώνυμο είναι αλλά μιας και το έφερε η συζήτηση...γιατί μιλάμε για πλαστικό που φουσκώνει και ξεφουσκώνει....οποίος το πήρε σίγουρα η πρώτη κίνηση είναι να το φουσκώσει για να δει μην χάνει η να τσεκαρει οτι το φινακι μπαινει νορμαλ .......έχω πάρει το άλλο που βγήκε πριν 3 μήνες από banggood με 124....το εχω φουσκωμενο 1 μηνα και δεν εχει χασει...

Καλησπέρα. Επειδή το παράγγειλα και εγώ, έχεις σχηματίσει άποψη ; Το έχεις χρησιμοποιήσει ; 
 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι εγω αλλα ο ξαδελφος μου και ειναι πολυ ευχαριστημενος....ειπαμε ειναι επωνυμη εταιρεια 

ομως ενας ελεγχος οταν πας σπιτι ειναι επιβεβλημενος (φουσκωμα,τσεκαρισμα μην εχει καποια αστοχια γυρω στις κολλησεις)

φουσκωμα με προσοχη ,ενα κλικ κατω αποτι λεει για λιγο και μετα στο οριο που λεει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...