Προς το περιεχόμενο

Λανσάρισμα του Disney+ στην Ελλάδα με ταινίες και σειρές των Disney, Pixar, Star Wars και Marvel


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά ενώ με το κινητό είμαι οκ στην Samsung smart TV που έχω , ενώ έχω κατεβάσει την εφαρμογή αφού την είχε και πρώτη μούρη,με το που πατάω σύνδεση μου βγάζει κωδικό μπαίνω από pc άκυρος ο κωδικός,δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα.Οποια βοήθεια ευπρόσδεκτη ευχαριστώ.Ακυρο παιδιά συνδέθηκε.

Επεξ/σία από bathory7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα, με το ασυρματο ιντερνετ που εχω(patrasbroadband) δεν λειτουγει το disney+ , σε κανει redirect στο αγγλικο disney+ και μετα σε blockarei επειδη εισαι απο ελλαδα(οταν το γυρισa στα 4mbps της vodafone μπηκε κανονικα..) 😵. Ο τεχνικος της patrasbroadband μου ειπε οτι θα προσπαθησουν να το φτιαξουν..μηπως και καποιος αλλος απο αυτους που δεν μπορουν να κανουν login εχει ασυρματο ιντερνετ?

edit : αμα μπω με VPN και βαλω Ελλαδα μπαινει κανονικα...!

Επεξ/σία από startheo
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, startheo είπε

καλησπερα, με το ασυρματο ιντερνετ που εχω(patrasbroadband) δεν λειτουγει το disney+ , σε κανει redirect στο αγγλικο disney+ και μετα σε blockarei επειδη εισαι απο ελλαδα(οταν το γυρισa στα 4mbps της vodafone μπηκε κανονικα..) 😵. Ο τεχνικος της patrasbroadband μου ειπε οτι θα προσπαθησουν να το φτιαξουν..μηπως και καποιος αλλος απο αυτους που δεν μπορουν να κανουν login εχει ασυρματο ιντερνετ?

edit : αμα μπω με VPN και βαλω Ελλαδα μπαινει κανονικα...!

Κάτι δεν μας λέει καλά ο patrasbroadband. Σαν να σε βγάζει από εξωτερική Αγγλική IP ακούγεται έτσι όπως το λες. Ή για κάποιο λόγο το Disney βλέπει Αγγλική IP από κάποιους παρόχους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Charismo είπε

Κάτι δεν μας λέει καλά ο patrasbroadband. Σαν να σε βγάζει από εξωτερική Αγγλική IP ακούγεται έτσι όπως το λες. Ή για κάποιο λόγο το Disney βλέπει Αγγλική IP από κάποιους παρόχους?

Στο whatismyipaddress ελλαδα με βηαζει παντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, startheo είπε

καλησπερα, με το ασυρματο ιντερνετ που εχω(patrasbroadband) δεν λειτουγει το disney+ , σε κανει redirect στο αγγλικο disney+ και μετα σε blockarei επειδη εισαι απο ελλαδα(οταν το γυρισa στα 4mbps της vodafone μπηκε κανονικα..) 😵. Ο τεχνικος της patrasbroadband μου ειπε οτι θα προσπαθησουν να το φτιαξουν..μηπως και καποιος αλλος απο αυτους που δεν μπορουν να κανουν login εχει ασυρματο ιντερνετ?

edit : αμα μπω με VPN και βαλω Ελλαδα μπαινει κανονικα...!

Ω ρε, πολλοί Πατρινοί. Κι εγώ patrasbroadband έχω και μου κάνει το ίδιο ακριβώς. Δεν είχα παρατηρήσει ότι βάζει το πρόθεμα "gb" στο site.
Απίστευτο που μας κάνει redirect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει αρκετό πράγμα. Βαρέθηκα να βάζω πράγματα στην λίστα μου. Έιδικα στις ταινίες έχει πολύ καλύτερο υλικό από το νετφλιξ.

Επεξ/σία από adamv123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενδιαφέρουν κυρίως οι παλιες σειρές κινουμένων σχεδίων, ακόμα και στα Αγγλικά μερικές από τις οποίες δεν μπορείς να τις βρεις σε καλή ποιότητα. 

Πάντως στη σειρά Darkwing Duck, ένα επεισόδιο, το Hot Spells, δεν υπάρχει επειδή το αφαίρεσαν λόγω.... θρησκευτικού περιεχομένου. 

Έχουν τη σειρά Bonkers στο ελληνικό Disney+; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Charismo είπε

Επιτέλους μπορώ να παρακολουθήσω νόμιμα και τις Kardashians. 

Χαχαχαχαχα αρχισαμε με ποιότητα...😜😘

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, pcos είπε

πως θα γινει να παρουμε τουρκικη συνδρομη με $20/χρονο?  :devil:

Windscribe (free vpn), συνδέεσαι σε Istanbul. Τα επόμενα βήματα τα ξέρεις ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, daino92 είπε

Windscribe (free vpn), συνδέεσαι σε Istanbul. Τα επόμενα βήματα τα ξέρεις ;) 

Υπαρχουν gift cards? δεν εχουν βγει ακομα. ποσο σου βγαινει αν το πληρωσεις κανομικα? 37TL ειδα ειναι το μηνιαιο παγιο.

Επισης δοκιμασε κανεις την εφαρμογη σε κινεζοtvbox? Δεν υπαρχει το play store και το κατεβαζεις το apk. Παιζει μεν κανονικα αλλα εχει καποια θεματακια. Και ποιος ξερει σε τι αναλυση. Ποσες συσκευες παρακολουθουν ταυτοχρονα? Εγω δεν αντεξα και πηρα δοκιμαστικα ενα μηνα να δω τι λεει αλλα δεν ενθουσιαστηκα. Προτιμω τουρκικο netflix

Επεξ/σία από giokspy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, giokspy είπε

Υπαρχουν gift cards? δεν εχουν βγει ακομα. ποσο σου βγαινει αν το πληρωσεις κανομικα? 37TL ειδα ειναι το μηνιαιο παγιο.

Επισης δοκιμασε κανεις ρην εφαρμογη σε κινεζοtvbox? Δεν υπαρχει το play store και το κατεβαζεις το apk. Παιζει μεν κανονικα αλλα εχει καποια θεματακια. Και ποιος ξερει σε τι αναλυση. Ποσε συσκευες παρακολουθουν ταυτοχρονα? Εγω δεν αντεξα και πηρα δοκιμαστικα ενα μηνα να δω τι λεει αλλα δεν ενθουσιαστηκα. Προτιμω τουρκικο netflix

Δεν γνωρίζω για gift cards. 35 TL / μήνα ή 350 TL / χρόνο. 2 και 20 ευρώ αντιστοίχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά όταν έτρεχε η προσφορά δήλωσα το email και έγραφε θα σας αποσταλλεί μαιλ στις 14 νομίζω. Λάβατε εσείς κάποια επιβεβαίωση εγγραφής αμεσα; Διότι εγώ δε πήρα τίποτα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, daino92 είπε

Δεν γνωρίζω για gift cards. 35 TL / μήνα ή 350 TL / χρόνο. 2 και 20 ευρώ αντιστοίχως.

και ποσο βγαινει με τη μετατροπη του συναλλαγματος? Δηλαδη πληρωνεις κανονικα με paypal. Και λειτουργει με ελληνικο περιεχομενο οπως το netflix?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...