Προς το περιεχόμενο

Λανσάρισμα του Disney+ στην Ελλάδα με ταινίες και σειρές των Disney, Pixar, Star Wars και Marvel


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, siegfried_gr είπε

Πέρασε Revolut ή εβαλες Curve?

revolut. δεν περναει απο desktop. θελει smartphone για πληρωμη μεσω googlepay.

5 λεπτά πριν, Atroxistos είπε

ξέρει κάνεις πόσοι μπορούν να βλέπουν ταυτόχρονα ; είναι σαν το net flix μέχρι 4 διαφορετικά προφίλ;

4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Εγω πάντως έβαλα ενα χρόνο με 19.43ε απο τον θειο στην τουρκια. 

  Απόκρυψη περιεχομένων

image.jpeg.8ceef348a1739f6a9ce56d6863715406.jpeg

 

Με ελληνική revolut εμένα δεν παίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτωχό το περιεχόμενο για την ώρα, κλασσικά πολλά Marvel, Star Wars κτλ, όπως το περίμενα. Αξιόλογο περιεχόμενο στα παιδικά με έμφαση στα παλιά. Δεν θα έλεγα ότι εντυπωσιάστηκα αλλά πρέπει να κάνουμε την ίδια κουβέντα σε λίγους μήνες ξανά. Η εφαρμογή στην τηλεόραση αισθητά πιο αργή από αυτή του Netflix. 

Εύχομαι μέσα στον χρόνο να υπάρχει ουσιαστική αναβάθμιση και όχι ανακύκλωση παλιών ταινιών και σειρών.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, jumper12 είπε

https://dealsub.store/products/subscripti0ns-6
 

Από εδώ αγοράζεις 2ετη συνδρομή με 9€. Το χρησιμοποιώ εδώ και 3 μήνες και δεν είναι απάτη. Μια φορά που μπλόκαραν οι κωδικοί έστειλα μειλ και άμεσα μου έστειλαν νέους κωδικούς δωρεάν. 

 

https://dealsub.store/products/subscripti0ns-6
 

Από εδώ αγοράζεις 2ετη συνδρομή με 9€. Το χρησιμοποιώ εδώ και 3 μήνες και δεν είναι απάτη. Μια φορά που μπλόκαραν οι κωδικοί έστειλα μειλ και άμεσα μου έστειλαν νέους κωδικούς δωρεάν. 

Υπάρχουν πολλα μαγαζια εκει εξω που δινουν account με 9$ όλο το χρόνο οπως αυτο που εβαλες εσυ αλλα το θέμα είναι να έχεις personal account ωστε να μπορεις να φτιαξεις τα προφιλ σου και να μπορεις να διαχειριστεις τα παντα και να εχεις την δυνατοτητα να μπει σε 7 συσκευες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς τι παίζει με Vodadone; Έχουν ανακοινώσει οτι θα το κάνουν διαθέσιμο στους συνδρομητές VodafoneTV (πράγμα που έχει γίνει και σε άλλες αγορές, πχ Ισπανία), αλλά για την ώρα δεν έχει έρθει κάποια ενημέρωση.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, trib είπε

Η εφαρμογή στην τηλεόραση αισθητά πιο αργή από αυτή του Netflix. 

Όταν λες "αισθητά πιο αργή", τι εννοείς; Ως προς την εναλλαγή στα μενού, ή ότι λαγκάρει (έχει συχνά buffer) κατά το streaming;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Dead-Poet είπε

Όταν λες "αισθητά πιο αργή", τι εννοείς; Ως προς την εναλλαγή στα μενού, ή ότι λαγκάρει (έχει συχνά buffer) κατά το streaming;

Κανένα buffer, όλα αναπαράγονται μια χαρά. Η περιήγηση μέσα στην εφαρμογή εννοώ ότι είναι πιο αργή.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Εγω πάντως έβαλα ενα χρόνο με 19.43ε απο τον θειο στην τουρκια. 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.8ceef348a1739f6a9ce56d6863715406.jpeg

 

Και βλέπεις ελληνικούς υπότιτλους και μεταγλωττίσεις στα ελληνικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sarisn είπε

Και βλέπεις ελληνικούς υπότιτλους και μεταγλωττίσεις στα ελληνικά;

Ναι κανονικότατα. Και εως 4 προφιλ οπως στο νετφλιξ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, kchristidis είπε

Ξέρει κανείς τι παίζει με Vodadone; Έχουν ανακοινώσει οτι θα το κάνουν διαθέσιμο στους συνδρομητές VodafoneTV (πράγμα που έχει γίνει και σε άλλες αγορές, πχ Ισπανία), αλλά για την ώρα δεν έχει έρθει κάποια ενημέρωση.

Το είχα διαβάσει κι' εγώ για τη Vodafone αλλά λογικά δεν θα θέλει έτσι κι' αλλιώς συνδρομή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια παραίνεση, χωρίς παρεξήγηση παρακαλώ. Μήπως, λέω μήπως, να αφήναμε το παρόν νήμα καθαρό για συζητήσεις/εντυπώσεις από το λανσάρισμα, και να μην το κάνουμε κι αυτό "πάρτε Disney+ μέσω Τουρκίας"; Υπάρχει άλλο νήμα, όπου έχει συζητηθεί εκτενώς (και ακόμα συζητιέται) αυτή η παράμετρος...

  • Like 16
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...