Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, tselassos είπε

Καλημέρα, παρακαλώ @korakios τα φώτα σου για το 50ευρο του Ήρωνα σε άλλη παροχή:

1) ΕΝΑΝΤΙ

2) ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΣ

3) ΕΝΑΝΤΙ (από ένδειξη)

4) ΕΝΑΝΤΙ (από ένδειξη)

5) ΠΙΣΤΩΤΙΚΟΣ (γιατί πήρα είδηση την διπλοχρέωση στο ελληνικό δίκτυο διανομής χάρη στο forum)

6) ΕΝΑΝΤΙ

7) ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΣ

😎 ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΣ

1 σελίδα.pdf 1.6 MB · 1 download

μέχρι το 2 είδα , πήρες ξανά το δώρο στον εκκαθαριστικό , άρα σωστά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Περίμενα επιστροφή 12€ από τελικό της NRG εδώ και δύο μήνες περίπου.

Αφού στο 2ο mail και στα τηλέφωνα που τους έκανα έλαβα την ίδια απάντηση ότι η καθυστέρηση είναι λόγω φόρτου εργασίας σήμερα άνοιξα ΡΑΕ ρωτώντας αν δείχνουν την ίδια ανοχή και στους πελάτες που δεν είναι τυπικοί στις πληρωμές τους ήταν αυτό δείχνει την συνέπεια της εταιρείας.

Και ως εκ θαύματος βλέπω πρίν 5 λεπτά την πίστωση της επιστροφής... Τυχαίο;;!

  • Like 6
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fotis1997 είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.png.afadd0bcc8b6842d1a57af2fd190660f.png

Γράφει η ΡΑΕ για Elpedison 50€ στον πρώτο λογαριασμό.

Αν πάω τώρα εγώ elpedison και πάρω τα 50€ τμηματικά, πως θα κάνω καταγγελία στο myrae εναντίον της ίδιας της ΡΑΕ που με παραπλάνησε; 😅 

Επίσης οι τιμές των ex-post του Ιανουαρίου που είναι να ανακοινωθούν αυτό το μήνα μάλλον θα βγουν αύριο στις 12 το βράδυ. Θα εκμεταλλευτούν δηλαδή μέχρι το τέλος την μεγάλη προθεσμία που έβαλαν οι ίδιοι στον εαυτό τους.

Η σύμβαση που θα υπογράψεις έχει σημασία τι γράφει 

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας φίλος εάν τα 5 * 10 στην elpedison αποδίδονται ως εξής: 10€ στον πρώτο λογαριασμό ανεξαρτήτως ημερών που έκατσες ή είναι τμηματικά 30 λεπτά την ημέρα; ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, katsios2010 said:

Ξέρει κανένας φίλος εάν τα 5 * 10 στην elpedison αποδίδονται ως εξής: 10€ στον πρώτο λογαριασμό ανεξαρτήτως ημερών που έκατσες ή είναι τμηματικά 30 λεπτά την ημέρα; ευχαριστώ

Αναλογικα τις μερες που θα κατσεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα αίτηση για ζενίθ με πήρανε τηλέφωνο από βόλτον και μου δώσανε άλλες 500 κιλοβατώρες να παραμείνω.

Τελικά υπέκυψα και παρέμεινα Πόσες φορές μπορώ να το κάνω αυτό;

Επ'άπειρον; :wub::wub:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, revmatopliktos είπε

Μόλις έκανα αίτηση για ζενίθ με πήρανε τηλέφωνο από βόλτον και μου δώσανε άλλες 500 κιλοβατώρες να παραμείνω.

Τελικά υπέκυψα και παρέμεινα Πόσες φορές μπορώ να το κάνω αυτό;

Επ'άπειρον; :wub::wub:

Μέχρι μάλλον όσο κρατήσει η volton τις 500 kwh δώρο σε νέους πελάτες,αφου θα πας ως τέτοιος πάλι 😊με ένα ολιγοήμερο πέρασμα από  ζενιθ.απλα μη μπλέξεις με τις μετρήσεις πρόσεχε.ζητα να μάθεις ποτέ θα ξαναπεράσεις volton και με ποιες μετρήσεις από ΔΕΔΔΗΕ όταν ολοκληρωθεί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, messinia3 είπε

Μέχρι μάλλον όσο κρατήσει η volton τις 500 kwh δώρο σε νέους πελάτες,αφου θα πας ως τέτοιος πάλι 😊με ένα ολιγοήμερο πέρασμα από  ζενιθ.απλα μη μπλέξεις με τις μετρήσεις πρόσεχε.ζητα να μάθεις ποτέ θα ξαναπεράσεις volton και με ποιες μετρήσεις από ΔΕΔΔΗΕ όταν ολοκληρωθεί. 

Απάντησα σε αυτό. 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2024 στις 7:09 ΠΜ, panagiotis2306 είπε

Nαι δίνει, εργάζομαι ως πωλητής 

Oταν πηγα στα κεντρικα της (πριν 1μιση μηνα) στη κυρολεξια με €κλ@σ@ν για το 60αρι που διναν στο Power Home Choice (το οποιο το εκλεισα λιγο πριν αφοτου το εδωσαν)...το ζητησα και μονο που δε με εδιωξαν ..ειμαι πελατης χρονια με 5 συμβολαια και ειμαι υπ'ατμον μαλλον αυτο το μηνα

Στις 20/3/2024 στις 8:35 ΜΜ, alexander098 είπε

απαντηθηκε λιγο πιο πανω το πως παιρνεις τη προσφορα

τους περνεις τηλεφωνο ειπες...αλλα τηλεφωνο δεν εδωσες !! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, JohnnyX είπε

Oταν πηγα στα κεντρικα της (πριν 1μιση μηνα) στη κυρολεξια με €κλ@σ@ν για το 60αρι που διναν στο Power Home Choice (το οποιο το εκλεισα λιγο πριν αφοτου το εδωσαν)...το ζητησα και μονο που δε με εδιωξαν ..ειμαι πελατης χρονια με 5 συμβολαια και ειμαι υπ'ατμον μαλλον αυτο το μηνα

τους περνεις τηλεφωνο ειπες...αλλα τηλεφωνο δεν εδωσες !! :)

Νταξει όντως έχεις δίκιο αλλά είναι για νέους πελάτες δυστυχώς. Ακόμα καο στους πελάτες που κάνω ανανέωση τους δίνω το more χωρίς δωρεάν πάγια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...