Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5484

  • ekrepali

    2070

  • doomnx

    1011

  • takoulou

    636

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Just now, korakios said:

ναι αλλά δε θέλω το smart-up , το απλό το smart θα κλείσω

Αν κοιτάξεις το promo επάνω, δίνουν 40 ευρώ επιταγές για το smart up και 80 για το bright up. Δε λέει πουθενά για 40 ευρώ επιταγές στο απλό smart.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ekrepali είπε

Αν κοιτάξεις το promo επάνω, δίνουν 40 ευρώ επιταγές για το smart up και 80 για το bright up. Δε λέει πουθενά για 40 ευρώ επιταγές στο απλό smart.

όντως δεν το είχα προσέξει ,αν έχει κανένας κονέ και για το απλό smart ας ποστάρει εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οι εξουσιοδοτημενοι απο την elpedison εργαζονται ακαταπαυστα για το καλο μας... με πηραν κ μου προτειναν να αλλαξω εσωτερικα προγραμμα στην elpedison και να παω στο bright up... με οφελος μια 20ευρη Σκλαβενιτη.

ΥΓ. αν φερω κ νεο στην elpedison παιρνω κ εξτρα 20ρικο ως προτεινων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Κι εμένα την πρώτη φορά που είχα πάει στο economy, είχαν καθυστερήσει κάνα μήνα να με καλέσουν για την επιταγή. Το θέμα είναι τι γίνεται σε περίπτωση που αποχωρήσουμε πριν λάβουμε τις επιταγές... νομίζω ένας συμφορουμήτης είχε αντιμετωπίσει τέτοιο πρόβλημα.

Εγώ την είχα κοπανησει ήδη και την πήρα.Το είχα ξαναφέρει εδώ και τότε ότι η δώρο επιταγή "εκδιδεται" περίπου 15-20  μέρες μετά την υπογραφή σύμβασης.Απλα μετά καθυστερεί πολύ να φτάσει στο προορισμός της σε διάφορα στάδια.Ειχα δει την ημερομηνία έκδοσης πάνω.Οταν την παρέλαβα με την καθυστέρηση κανείς δεν έψαξε αν είμαι ήδη πελάτης τότε, γιατί δρομολογείται αρκετά νωρίς

Επεξ/σία από favou2000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Αν κοιτάξεις το promo επάνω, δίνουν 40 ευρώ επιταγές για το smart up και 80 για το bright up. Δε λέει πουθενά για 40 ευρώ επιταγές στο απλό smart.

Εμένα πάντως την Παρασκευή πριν ανακοινωθεί το συγκεκριμένο promo μου ειχαν προτείνει 40 Σκλαβενίτη στο  smart up και 40 Σκλαβενίτη +30 σπαστά στο απλό  smart.Αν και προωθούσαν το smart up,επεμεινα για το δεύτερο. Αν θέλετε ρωτάω αύριο αν εξακολουθεί να παίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, ruudy said:

Καλησπέρα,

επιτρέπεται αλλαγή στην ελπε απο smart σε smart up χωρίς να χαθούν τα δώρα σε ρεύμα και αέριο?

Στο αέριο δε χάνεις κάτι.

Στο smart αν έχεις τμηματικά δώρα, εννοείται τα χάνεις... το γράφει η σύμβαση ότι πιστώνονται με αναλογία ημερών. Ή αν έχεις απευθείας δώρο στο 1ο λογαριασμό και δεν έχει βγει ακόμα 1ος λογαριασμός, δε θα στο πιστώσουν και θα τρέχεις μετά με καταγγελίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 hours ago, BigJim34 said:

Καλημερα, καλη βδομαδα!

Με μεγαλη καθυστέρηση λέω να δοκιμάσω το ειδικό της VOLTON . Είμαι από τον Δεκέμβρη ξεχασμένος στο SMART της elpedison και βλέπω να πληρωνω τα μαλλιά της κεφαλής μου για Φεβρουάριο - Μάρτιο! Η VOLTON ζητάει φωτογραφία του μετρητή για το συμβόλαιο? 

Γιατί δεν πας smart-UP?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, για 2 επαγγελματικές παροχές που έχω, κάπου 600-700kw το μήνα Γ21 που να τις πάω? Για σταθερό θέλω πιο πολύ. Έχουν ξεμείνει στο volton ειδικό που της είχα πάει τέλος Ιανουαρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, korakios είπε

όντως δεν το είχα προσέξει ,αν έχει κανένας κονέ και για το απλό smart ας ποστάρει εδώ

Καλημέρα, ρώτησα συγκεκριμένα για αυτό που θέλεις αλλά δυστυχώς η απάντηση είναι ότι τα 40€ είναι αυστηρά για το smart up.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...