Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τα γνωστά κλειδαδικα αν έχουν  στοκ. 

Ή ίδια λογική πάντως δεν ισχύει και με Βραζιλιανικες gift card και γενικότερα οτιδήποτε αλλού region psn acc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 12/4/2023 στις 11:09 ΜΜ, enlightened είπε

Αυτό θα έλεγα τώρα. Buysellvouchers κάθεσαι πίνεις το καφεδάκι σου κι είσαι έτοιμος. Ούτε να μπλέξεις ούτε τίποτα. Εγώ πήρα 2 χρόνια PS+ με buysell και είμαι τρισευτυχισμένος. Ούτε έμπλεξα με VPN, ούτε με SMS, ούτε με φορτίσεις επαναφορτίσεις ξεφορτίσεις τίποτα. 

Καλησπέρα θελουμε να αγοράσουμε από buy sell για να μη μπλέκουμε με αυτές τις διαδικασίες. Βλέπω ότι θέλουν συγκεκριμένο τρόπο πληρωμής. Ποιο είναι πιο εύκολο να κάνω λογαριασμο λες;  Βλέπω θέλουν συγκεκριμένους τρόπους πληρωμής.

Seller accepts this payments method(s):

BUSD via BEP20BUSD via BEP20LitecoinLitecoinTether ERC20 (USDT/ETH)Tether ERC20 (USDT/ETH)Tether TRC20 (USDT)Tether TRC20 (USDT)

παίζει κανιά καθοδήγηση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, sp3cial είπε

Καλησπέρα θελουμε να αγοράσουμε από buy sell για να μη μπλέκουμε με αυτές τις διαδικασίες. Βλέπω ότι θέλουν συγκεκριμένο τρόπο πληρωμής. Ποιο είναι πιο εύκολο να κάνω λογαριασμο λες;  Βλέπω θέλουν συγκεκριμένους τρόπους πληρωμής.

Seller accepts this payments method(s):

BUSD via BEP20BUSD via BEP20LitecoinLitecoinTether ERC20 (USDT/ETH)Tether ERC20 (USDT/ETH)Tether TRC20 (USDT)Tether TRC20 (USDT)

παίζει κανιά καθοδήγηση; 

Εγώ έκανα μέσω Plati . Μου βγήκε το ετήσιο Deluxe στα 47,11 (,τελική με προμήθεια κλπ)μέσω της πιστωτικής μου . Δεν εμπλεξα με bitcoin κλπ. Ναι , δεν είναι τόσο οικονομικό όσο τα 22 ευρώ το χρόνο  με fups proxi κλπ αλλά είναι μια πανευκολη διαδικασία, την κάνουν άλλοι για σένα ,δεν μπλέκεις πουθενά με vpn κλπ και  είναι οικονομικοτατα και πάλι  στα 47 ευρώ ο χρόνος  βγαίνει σε σχεση με τα 120 που ζητάει η γνήσια. 

Μια χαρά .

Επεξ/σία από slobou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, slobou είπε

Εγώ έκανα μέσω Plati . Μου βγήκε το ετήσιο Deluxe στα 47,11 (,τελική με προμήθεια κλπ)μέσω της πιστωτικής μου . Δεν εμπλεξα με bitcoin κλπ. Ναι , δεν είναι τόσο οικονομικό όσο τα 22 ευρώ το χρόνο  με fups proxi κλπ αλλά είναι μια πανευκολη διαδικασία, την κάνουν άλλοι για σένα ,δεν μπλέκεις πουθενά με vpn κλπ και  είναι οικονομικοτατα και πάλι  στα 47 ευρώ ο χρόνος  βγαίνει σε σχεση με τα 120 που ζητάει η γνήσια. 

Μια χαρά .

Άρα το μόνο που χρειάζεται είναι να έχουμε τουρκικό account; Ναι αλλά βάζουμε την κάρτα που αγοράσατε από plati;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, em_seven είπε

Άρα το μόνο που χρειάζεται είναι να έχουμε τουρκικό account; Ναι αλλά βάζουμε την κάρτα που αγοράσατε από plati;

Να έχεις Τουρκικό account και να μπεις εδώ και ακολουθείς οδηγίες . 

https://plati.market/itm/ps-plus-essential-extra-deluxe-1-12-months/3401903

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά είναι έμπιστο αυτό το site?

Εν συνέχεια αν αγοράσουμε π.χ. 1 χρόνο συνδρομή psn deluxe χρειάζεται να στείλουμε σε αυτό το site και το τούρκικο psn acc μας?

Αλλιώς δεν θα δουλέψει το όλο σκηνικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Αρχικά είναι έμπιστο αυτό το site?

Εν συνέχεια αν αγοράσουμε π.χ. 1 χρόνο συνδρομή psn deluxe χρειάζεται να στείλουμε σε αυτό το site και το τούρκικο psn acc μας?

Αλλιώς δεν θα δουλέψει το όλο σκηνικό?

Είναι η πρώτη φορά που κάνω συνδρομή ps plus. Ο συγκεκριμένος seller είναι από τους top εκεί . Αφού αγοράσεις δίνεις στον seller τα credentials του τουρκικού account σου . Όσον αφορά την αξιοπιστία ,τι να σου πω.  Είναι σαν να αγοράζεις illegal iptv συνδρομή.  Εμένα η εμπειρία μου ήταν πολύ καλή ,Τετάρτη αργά το βράδυ έκανα την αγορά ,Πέμπτη μεσημέρι το πολύ ήμουν ενεργοποιημένος. So far so good εδω και 5 μέρες δηλαδή . Θεωρώ ότι αξίζει. Η απόφαση είναι δική σου βεβαια γιατί δεν μιλάμε για κάτι νόμιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν λες τα "credentials" εννοεις απλα το τουρκικό psn acc σου ή και το κωδικό του; 

Γιατι αν δίνεις και τον κωδικό του  οποιουδήποτε psn acc για μένα μόνο ασφαλές δεν είναι γιατί αν θέλει μπορεί να μπει στο λογαριασμό σου και να τα αλλάξει όλα και άλλα πολλά. 

Μην σου πω και απλά το τουρκικό  psn acc σου να του δίνεις πάλι είναι ύποπτο.ια μπορούσε απλά να σου έστελνε τον κωδικό για το  τουρκικό psn store gift card. 

 

Τι να σου πω εγώ είμαι τρομερά καχύποπτος για τέτοιου είδους site

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Όταν λες τα "credentials" εννοεις απλα το τουρκικό psn acc σου ή και το κωδικό του; 

Γιατι αν δίνεις και τον κωδικό του  οποιουδήποτε psn acc για μένα μόνο ασφαλές δεν είναι γιατί αν θέλει μπορεί να μπει στο λογαριασμό σου και να τα αλλάξει όλα και άλλα πολλά. 

Μην σου πω και απλά το τουρκικό  psn acc σου να του δίνεις πάλι είναι ύποπτο.ια μπορούσε απλά να σου έστελνε τον κωδικό για το  τουρκικό psn store gift card. 

 

Τι να σου πω εγώ είμαι τρομερά καχύποπτος για τέτοιου είδους site

Username και password δίνεις του τουρκικού account σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Για να βάλεις μια ετήσια psn plus premium συνδρομή π.χ. από Τουρκία η διαδικασία είναι η παρακάτω?

01. Αγοράζεις μια τουρκική playstation gift card

02. Φτιάχνεις ένα Τούρκικο λογαριασμό στο Sony site(Με ανοιχτό vpn για Τουρκία)

03. Βάζεις αυτή τη κάρτα(Με ανοιχτό vpn για Τουρκία)

04. Απλά από τον Τούρκικο λογαριασμό σου αγοράζεις την ετήσια συνδρομή psn plus premium από το επίσημο Τούρκικο psn store από τη κονσόλα χωρίς vpn.

Δε νομίζω ότι υπάρχουν gift cards για το Τούρκικο store

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Όταν λες τα "credentials" εννοεις απλα το τουρκικό psn acc σου ή και το κωδικό του; 

Γιατι αν δίνεις και τον κωδικό του  οποιουδήποτε psn acc για μένα μόνο ασφαλές δεν είναι γιατί αν θέλει μπορεί να μπει στο λογαριασμό σου και να τα αλλάξει όλα και άλλα πολλά. 

Μην σου πω και απλά το τουρκικό  psn acc σου να του δίνεις πάλι είναι ύποπτο.ια μπορούσε απλά να σου έστελνε τον κωδικό για το  τουρκικό psn store gift card. 

 

Τι να σου πω εγώ είμαι τρομερά καχύποπτος για τέτοιου είδους site

Πολύ απλά, δίνεις τα στοιχεία του ACC σου και μετά όταν τελειώσει η διαδικασία από τον πωλητή, αλλάζεις τον κωδικό, so simple! 

Οι περισσότεροι πωλητές πρέπει να είναι Τούρκοι (ντόπιοι) και βάζουν τις συνδρομές μέσω της κάρτων από τις τράπεζες, που έχουν στην διάθεση τους.

Μην ψάχνεται πάντα να βρείτε το άσχημο σε κάτι. Επίσης αν δν μπορεί κάποιος ή δν γουστάρει μπορεί να αγοράσει την ελληνική συνδρομή. 🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ταπεινή προσωπική μου γνώμη είναι να μην δίνω τέτοιου είδους προσωπικά στοιχεία ούτε για δευτερόλεπτα.

Γιατί(Πάλι προσωπική μου γνώμη) όσο περιμένεις να σου βάλει τα λεφτά και να σου ενεργοποίηση το psn plus premium δεν ξέρεις τι άλλο μπορεί να κάνει στο λογαριασμό.

Αφού υπάρχει και άλλος τρόπος(Μέσω κωδικού) να σου δώσει αυτό που έχεις πληρώσει γιατί δεν το κάνει έτσι και σου λέει να του στείλεις με μειλ τα προσωπικά στοιχεία του λογαριασμού σου? Για εμένα προσωπικά αυτό από μόνο του μου ακούγετε τέρμα ύποπτο.

Γενικότερα εγώ σε τέτοιου είδους site δεν έχω καμία μα καμία εμπιστοσύνη.

Ένας λόγος παραπάνω γιατί δεν μπορείς να πληρώσεις π.χ. με Paypal που είναι από τις ποιο αξιόπιστες μεθόδους πληρωμής????

 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Ταπεινή προσωπική μου γνώμη είναι να μην δίνω τέτοιου είδους προσωπικά στοιχεία ούτε για δευτερόλεπτα.

Γιατί(Πάλι προσωπική μου γνώμη) όσο περιμένεις να σου βάλει τα λεφτά και να σου ενεργοποίηση το psn plus premium δεν ξέρεις τι άλλο μπορεί να κάνει στο λογαριασμό.

Αφού υπάρχει και άλλος τρόπος(Μέσω κωδικού) να σου δώσει αυτό που έχεις πληρώσει γιατί δεν το κάνει έτσι και σου λέει να του στείλεις με μειλ τα προσωπικά στοιχεία του λογαριασμού σου? Για εμένα προσωπικά αυτό από μόνο του μου ακούγετε τέρμα ύποπτο.

Γενικότερα εγώ σε τέτοιου είδους site δεν έχω καμία μα καμία εμπιστοσύνη.

Ένας λόγος παραπάνω γιατί δεν μπορείς να πληρώσεις π.χ. με Paypal που είναι από τις ποιο αξιόπιστες μεθόδους πληρωμής????

 

Δν διαβάζεις μάλλον αυτά που αναφέρονται ή δν θέλεις να τα διαβάσεις. 

Δεν υπάρχουν πλέον κάρτες για ps από Τουρκία. 

Γι αυτόν τον λόγο δινεις τα στοιχεία του λογαριασμού σου στον πωλητή, για να περάσει την δική του κάρτα (τουρκική τράπεζα) και να σου αγοράσει ότι του πεις. Το ίδιο κάνουν και για αγορές παιχνιδιών κτλ κλτ. 

Στην τελική αγόρασε την ελληνική συνδρομή, μην παιδεύεσαι άλλο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...