Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, sndev είπε

Επειδη μου κανε εντυπωση αυτο με τη fups έκατσα να δοκιμάσω.

ε μια χαρα τη δέχτηκε με τη μια κ μια Χαρά έκανε add funds.. Κάτι δε κάνετε σωστά.

  Απόκρυψη περιεχομένων

image.png.971a3ff7cfc40f1c5acaad011d93488f.png

 

 

  Απόκρυψη περιεχομένων

image.png.071cdd7563ee627cd574b0a5bc649781.png

 

  Απόκρυψη περιεχομένων

SmartSelect_20230425_215142_FUPS.jpg.e1bb749df58b846180e6cac80339c5fc.jpg

 

Για διεύθυνση έχεις βάλει Istanbul ή κάποια άλλη πόλη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

25 λεπτά πριν, slobou είπε

Με vpn Τουρκίας ανοιχτό και με fups δεν μπορώ με τίποτα να αγορασω game. Something went wrong συνεχεια. Κάποια βοήθεια ρε παίδες ; 

Με Windscribe και ιδιωτική περιήγηση στο browser του κινητού, δοκίμασες; Τουλάχιστον έτσι κατάφερα να αγοράσω παιχνίδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις έκανα add funds με fups και windscribe μέσω browser. Αυτό που πρέπει να ελέγξετε είναι αν η τοποθεσία που βάζετε  στο vpn (στην προκειμένη Τουρκία) αντιστοιχεί όντως στη χώρα αυτή..Ενώ πατούσα να συνδεθεί Τουρκία μέσω έλεγχου που έκανα  με myip location έβγαινε ότι συνδέομαι Ινδία 🤣🤣🤣 και λογικά έβγαζε error.Οταν κατάφερα όντως να συνδεθώ Τουρκία εγινε η δουλειά και πάλι όμως βάζοντας μεχρι 40tl την φορά μερχρρι να φτασω στο ποσο που εγω ήθελα. Ελπίζω να βοήθησα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, serpico777 είπε

Παιδιά μόλις έκανα add funds με fups και windscribe μέσω browser. Αυτό που πρέπει να ελέγξετε είναι αν η τοποθεσία που βάζετε  στο vpn (στην προκειμένη Τουρκία) αντιστοιχεί όντως στη χώρα αυτή..Ενώ πατούσα να συνδεθεί Τουρκία μέσω έλεγχου που έκανα  με myip location έβγαινε ότι συνδέομαι Ινδία 🤣🤣🤣 και λογικά έβγαζε error.Οταν κατάφερα όντως να συνδεθώ Τουρκία εγινε η δουλειά και πάλι όμως βάζοντας μεχρι 40tl την φορά μερχρρι να φτασω στο ποσο που εγω ήθελα. Ελπίζω να βοήθησα 

Το δοκίμασα μόλις αλλά και πάλι δε δούλεψε. Δεν ξέρω αν φταίει το ότι με έβαλε στην Άγκυρα και όχι στην Κωνσταντινούπολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/4/2023 στις 1:59 ΜΜ, papjohn1997 είπε

Προσωπικά αφού είδα κι από-ειδα πλήρωσα στο plati market 38€ (https://plati.market/itm/3664978) και μου βάλανε τη deluxe για 12 μήνες και τέλος. Με τη fups που την έφτιαξα για αυτόν τον λόγο, τη χρησιμοποίησα για να γυρίσω σε τουρκία spotify και youtube premium και έφτιαξα disney+ και amazon prime οπότε δε πήγε και άδικα. 

Καλή τύχη στους υπόλοιπους, ελπίζω να τα καταφέρετε και απευθείας με fups. 

Φίλε μου επειδή και γω παιδεύομαι με τη fups. Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ τη διαδικασία με το plati.market? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Λοιπον επειτα απο πολλεσ προσπαθειες καταφερα να βαλω found με fups και να αγορασω την ps plus για ps4.

Η διαδικασια για εμενα εγινε με contro d χωρισ vpn και για πολυ λιγη ωρα με αφηνε να περασω 200tl σε funds καθε φορα. Οταν πηγα να αγορασω την συνδρομη δεν με αφηνε καθολου με ανοιχτο control d . Εγω επανακινησα το pc και ξαναεκανα την διαδικασια με contro d αφου διεγραψα την συσκευη και ξαναπερασα καινουργια και την πηρε κανονικα. Απο οτι καταλαβα κατι με την ip παιζει και το contro d . τωρα αυτο που θελω να ρωτησω ειναι πωσ μοιραζω την ps plus σε αλλο account μου ελληνικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έβγαλα και εγώ την fups για να βάλω κανένα found μέσα μιας και συνδρομή έχω μέχρι τέλος του 2027 αλλά μάταια!! Δεν μπόρεσα να βάλω τίποτα, ενώ την πήρε με την πρώτη την κάρτα δεν περνούσε με τίποτα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, galaxianos είπε

Καλησπερα.Λοιπον επειτα απο πολλεσ προσπαθειες καταφερα να βαλω found με fups και να αγορασω την ps plus για ps4.

Η διαδικασια για εμενα εγινε με contro d χωρισ vpn και για πολυ λιγη ωρα με αφηνε να περασω 200tl σε funds καθε φορα. Οταν πηγα να αγορασω την συνδρομη δεν με αφηνε καθολου με ανοιχτο control d . Εγω επανακινησα το pc και ξαναεκανα την διαδικασια με contro d αφου διεγραψα την συσκευη και ξαναπερασα καινουργια και την πηρε κανονικα. Απο οτι καταλαβα κατι με την ip παιζει και το contro d . τωρα αυτο που θελω να ρωτησω ειναι πωσ μοιραζω την ps plus σε αλλο account μου ελληνικο.

Μπορείς να εξηγήσεις λίγο τι ακριβώς σημαίνει αυτό το control d και πως το κάνεις ακριβώς ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 minutes ago, slobou said:

Μπορείς να εξηγήσεις λίγο τι ακριβώς σημαίνει αυτό το control d και πως το κάνεις ακριβώς ;

Μάλλον εννοει αυτο https://controld.com/

Καθε βδομαδα καποια μαγική  διαδικασια ανακαλύπτουν , ειναι πολυ ενδιαφέρον. Ουτε εγω το ηξερα αυτο το control d

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, sndev είπε

Μάλλον εννοει αυτο https://controld.com/

Καθε βδομαδα καποια μαγική  διαδικασια ανακαλύπτουν , ειναι πολυ ενδιαφέρον. Ουτε εγω το ηξερα αυτο το control d

Ναι το έψαξα αμέσως μετά και το κατάλαβα ότι αναφερόταν σε αυτό . Καλοδεχούμενο κάθε tutorial να δούμε κι εμείς .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω ανεβάσει στο wallet 200tl και προσπαθώ να αγοράσω 3μηνη plus(165tl) και μου πετάει συνέχεια error . Τι μπορεί να φταίει; Έχω δοκιμάσει από το ps5 , chrome, κινητό, με vpn και χωρίς άλλα τίποτα.

Επεξ/σία από teosard
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από μια εβδομάδα τα κατάφερα και εγώ, μόλις έβαλα 3 χρόνια deluxe! Αγόρασα την συνδρομή απευθείας χωρίς να χρειαστεί να κάνω add funds.

Όλα έγιναν με FUPS και controld.

Βασικές οδηγιες:

1. Στο κοντρόλδ βάλτε default rule έναν σερβερ της Τουρκίας και στις ρυθμίσεις επιλέξτε auto authorize ip.

2. Στη συνέχεια από το κινητό σας, προσθέστε το private DNS, που δημιουργήσατε.

3. Ανοίξτε ιδιωτική περιήγηση και αγοράστε απευθείας τη συνδρομή!

 

IMG-20230428-WA0000.jpg

IMG-20230428-WA0001.jpg

IMG-20230428-WA0002.jpg

  • Like 3
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...