Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, slobou είπε

Μπορείς να εξηγήσεις λίγο τι ακριβώς σημαίνει αυτό το control d και πως το κάνεις ακριβώς ;

 

 

12 ώρες πριν, slobou είπε

Μπορείς να εξηγήσεις λίγο τι ακριβώς σημαίνει αυτό το control d και πως το κάνεις ακριβώς ;

Δες το παρακάτω βίντεο , δείχνει την διαδικασία να κανείς με control D τουρκικό account , με τον ίδιο τρόπο αντί να κανεις account εγω πρόσθεσα funds , αν και συμβουλή μου είναι ότι αν έχεις μέσα στην fups χρήματα κάνε κατευθείαν την αγορά από εκεί , θα στην πάρει . Ακόμα και funds να προσθέσεις εμένα δεν με άφηνε να αγοράσω συνδρομή ενώ παιχνίδια κανονικά . Το θέμα είναι να φαίνεται ότι η αγοράς γίνεται από εκεί (Istanbul) που είναι η κάρτα σου . Εμένα όμως μετά από κάποια λεπτά ακόμα και με control D χανόταν η επιλογή να προσθέσω αλλά χρήματα . Κάνε και τον τρόπο του παρακάτω παιδιού μήπως είναι καλύτερα .

Καλή επιτυχία 

Επεξ/σία από galaxianos
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εβαλα αλλον ενα χρονο με το controld οπως ανεφερε ο φιλος ποιο πανω απο το PC αγορα απευθειας με την καρτα FUPS.

PSN TURKEY.png

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ξαναεβαλα συνδρομη για ακομα 1 χρονο με ControlD . Προσπαθησα να κανω τον τροπο του φιλου αλλα δεν δουλεψε, ετσι εκανα τον δικο μου που αναφερω σε πιο πανω σχολιο. Προσπαθουσα να αγορασω κατευθειαν απο την καρτα αλλα ματαια, ετσι εβαλα παλι funds και αγορασα την συνδρομη. 

Το αναφερω γιατι μπορει καποιοσ να προσπαθει με απευθειας αγορα , ας δοκιμασει και με funds.

Επισης αν για καποιο λογο δεν δουλευει καντε ενα restart το ρουτερ και το pc και ξαναδοκιμαστε απο την αρχη την διαδικασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, galaxianos είπε

Μολις ξαναεβαλα συνδρομη για ακομα 1 χρονο με ControlD . Προσπαθησα να κανω τον τροπο του φιλου αλλα δεν δουλεψε, ετσι εκανα τον δικο μου που αναφερω σε πιο πανω σχολιο. Προσπαθουσα να αγορασω κατευθειαν απο την καρτα αλλα ματαια, ετσι εβαλα παλι funds και αγορασα την συνδρομη. 

Το αναφερω γιατι μπορει καποιοσ να προσπαθει με απευθειας αγορα , ας δοκιμασει και με funds.

Επισης αν για καποιο λογο δεν δουλευει καντε ενα restart το ρουτερ και το pc και ξαναδοκιμαστε απο την αρχη την διαδικασια.

Σε εμενα τα πηρε απευθειας απο την FUPS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, dream21 είπε

Σε εμενα τα πηρε απευθειας απο την FUPS

α καλο αυτο. Με ποιον τροπο το εκανες? αυτον που αναφερω με το Pc η τον αλλον με την  ip?

Επεξ/σία από galaxianos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, galaxianos είπε

α καλο αυτο. Με ποιον τροπο το εκανες? αυτον που αναφερω με το Pc η τον αλλον με την authorized ip?

Mε legacy DNS ηταν

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, dream21 είπε

Mε legacy DNS ηταν

οκ . ετσι τα πηρε και εμενα αλλα με funds. Το θεμα ειναι οτι υπαρχει τροπος να περασει η Συνδρομη . Μηπως γνωριζεις πωσ θα αποκτοισουν και τα υπολοιπα account μου που ειναι στην ιδια console ps4 τα προνομια τησ συνδρομης? Δεν με αφηνει να κανω family τους αλλους λογαριασμους γιατι ειναι απο αλλη Χωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, galaxianos είπε

οκ . ετσι τα πηρε και εμενα αλλα με funds. Το θεμα ειναι οτι υπαρχει τροπος να περασει η Συνδρομη . Μηπως γνωριζεις πωσ θα αποκτοισουν και τα υπολοιπα account μου που ειναι στην ιδια console ps4 τα προνομια τησ συνδρομης? Δεν με αφηνει να κανω family τους αλλους λογαριασμους γιατι ειναι απο αλλη Χωρα.

Νομιζω οτι κανεις primary τον τουρκικο λογαριασμο δεν ειμαι και σιγουρος. θα σου απαντησει και καποιος που γνωριζει 100%

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Το παραπάνω προυποθέτει την δημιουργία νέου λογαριασμού, σωστά; Δεν γίνεται να χρησιμοποιήσεις ένα current account που έχει δημιουργηθεί μέσω Ελλάδας φαντάζομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Supes είπε

Καλησπέρα! Το παραπάνω προυποθέτει την δημιουργία νέου λογαριασμού, σωστά; Δεν γίνεται να χρησιμοποιήσεις ένα current account που έχει δημιουργηθεί μέσω Ελλάδας φαντάζομαι...

Οχι μονο Τουρκικο account

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, galaxianos είπε

 

 

Δες το παρακάτω βίντεο , δείχνει την διαδικασία να κανείς με control D τουρκικό account , με τον ίδιο τρόπο αντί να κανεις account εγω πρόσθεσα funds , αν και συμβουλή μου είναι ότι αν έχεις μέσα στην fups χρήματα κάνε κατευθείαν την αγορά από εκεί , θα στην πάρει . Ακόμα και funds να προσθέσεις εμένα δεν με άφηνε να αγοράσω συνδρομή ενώ παιχνίδια κανονικά . Το θέμα είναι να φαίνεται ότι η αγοράς γίνεται από εκεί (Istanbul) που είναι η κάρτα σου . Εμένα όμως μετά από κάποια λεπτά ακόμα και με control D χανόταν η επιλογή να προσθέσω αλλά χρήματα . Κάνε και τον τρόπο του παρακάτω παιδιού μήπως είναι καλύτερα .

Καλή επιτυχία 

Σ'ευχαριστώ πολύ. Πέτυχε με αυτή τη μέθοδο και αγόρασα το 2K23. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/4/2023 στις 7:59 ΜΜ, galaxianos είπε

τωρα αυτο που θελω να ρωτησω ειναι πωσ μοιραζω την ps plus σε αλλο account μου ελληνικο.

Αρκεί να περάσεις το iD στη κονσόλα ως Primary.

Στο PS5 υπάρχει η επιλογή Console Sharing and Offline Play απο Users and Accounts - Other που είναι απο Default εν/ποιημένο.

Όμως, το iD μπορεί να γίνει Primary μόνο σε μια κονσόλα ανά γενιά, δηλαδή σε 1 PS4 σε 1 PS5 κ.ο.κ.

Επεξ/σία από nikosgnr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/4/2023 στις 8:11 ΜΜ, stef1981 είπε

Εβαλα 20 λιρες γιατι με αφηνε 10 , 10 με τον τροπο στο βιντεο αλλα μετα ακοψε!!

Πιο πάνω  γράφω ότι σε αφήνει για λίγη ώρα , μάλλον κάτι συμβαίνει με τη ip

Spoiler

 

κάνε restart το router και το pc και ξαναπροσπαθήσε με εγγραφή καινούργιας συσκευής στο control d

Επεξ/σία από galaxianos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετυχα σε καραdoomed account σημερα για πρωτη φορα

Ειχε κανει ανανεωση τον Οκτωβριο με Cryptopaycard 

Εφτιαξε Fups και δοκιμασα και Windscribe απο κινητο που δουλευε σε εμενα,και ControlD και αλλες 2 3 παπαριες και δεν εκανε τιποτα,καπακια γυρναγα στο δικο μου account και αγοραζα και φορτιζα κανονικα οποτε κατι εχει γινει στο account του,αγορα καναμε κομπλε αλλα και χωρις VPN/DNS/Proxy αγοραζεις αν μπει η καρτα.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...