Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, nikosgnr είπε

Αυτό κατά περιόδους λειτουργεί δυστυχώς. Το 'χε βάλει και ο @Sotosgl.

Ήσουν πολύ τυχερός. Παιδευόμουν ολόκληρη μέρα και τελικά πήγα μέσω Proxy στη κονσόλα και έβαλα άλλα 2 χρόνια (άλλα μπαλόνια εκεί).

καλησπερα,μηπως θα μπορουσες να δωσεις λιγες πληροφοριες πως το κανουμε  μέσω Proxy; ευχαριστω

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, tolis.illegal είπε

Για μένα που δεν ψάχνω για συνδρομή αλλά για να αγοράζω πιο φθηνά καινουρια παιχνίδια..πως μπορώ να φορτώνω λεφτά;;

Με τον ιδιο τρόπο . Δεν αλλαζει κάτι εαν θες να πάρεις συνδρομη η παιχνιδι. Και στις 2 περιπτωσεις πρεπει να βαλεις λεφτα στον λογαριασμο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, dimpapilas είπε

καλησπερα,μηπως θα μπορουσες να δωσεις λιγες πληροφοριες πως το κανουμε  μέσω Proxy; ευχαριστω

Ο ίδιος τρόπος που έχει γραφτεί τόσες φορές. Δεν έχει αλλάξει κάτι.

Λειτουργεί μόνο μέσω PS5 που ουσιαστικά πας, Network - Settings - Set Up Internet Connection - Options στο χειριστήριο για το δίκτυο που θες και μετά Advanced.

Ορίζεις κάποιο Proxy και κάνεις τη προσευχή σου να βρείς κάπoιο που να λειτουργεί γρήγορα. Proxies βρίσκεις εδώ.

https://proxydb.net/?country=TR

https://spys.one/free-proxy-list/TR/

Επεξ/σία από nikosgnr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/4/2023 στις 3:27 ΠΜ, dinhio είπε

Εγώ θα σας το δώσω και δοκιμάστε κ άλλοι. Αν βαριέστε να διαβάσετε το πώς κατέληξα , πηγαιντε κατευθείαν στα μαύρα γράμματα.

Γενικά από όσο έχω καταλάβει ο τρόπος για να αγοράσεις συνδρομή εκτός από το proximity στην περιοχή που έχεις δηλώσει ίσως είναι τα funds που έχεις στο wallet και όχι τόσο η κάρτα που είναι συνδεδεμένη και ας έχει λεφτά μέσα. Επίσης άλλος ένας παράγοντας είναι πόσο εντοπίζονται οι διευθύνσεις. Εγώ προσπάθησα αρκετές ώρες με proxy από ps5 και ενώ συνδεόμουν εύκολα στα δίκτυα πάλι δεν μπορούσα να αγοράσω, οποτε άρχισα να σκέφτομαι ότι ίσως θέλει μέσω wallet, να κάνεις add funds πρώτα. Έλα όμως που οι πονηροί το έχουν βγάλει σαν επιλογή μέσα από το ps store στην κονσόλα αλλά και μέσα από την εφαρμογή του κινητού. Εμφανίζεται μόνο μέσω σύνδεσης από web browser.

Οπότε λέω πρέπει να βάλω proxy στην κονσόλα και μετά να μπω από τον browser της για να συνδεθώ στο store και να κάνω add funds. Έλα όμως που πάλι οι πονηροί δεν έχουν ανοιχτό browser στην κονσόλα. Ανοίγει δηλαδή μόνο σε συγκεκριμένες σελίδες, δεν έχει search bar να ψάξεις ότι θες. Οπότε δεύτερη πόρτα . ( Αν και με αρκετό ψάξιμο, μπρος πισω σε σελιδες κατάφερα να μπω στο Google και όντως να συνδεθώ κ να κάνω add funds μέχρι που έκανε time out ο χρόνος στο proxy και μετά οπου συνδεόμουν με πέταγαν τα proxy έξω).

Οπότε γυρίσαμε αφού είχα βγάλει κάποια συμπεράσματα στην προσπάθεια στο παλιό παραδοσιακό VPN...

Σκέφτηκα λοιπόν να μπω μέσω κινητού και web browser (εξηγώ παραπάνω) ενώ είναι ενεργό στην περιοχή που δήλωσα σαν διεύθυνση το VPN ( δηλ. Στο Windscribe >Turkey> Istanbul) και δοκίμασα να ανοίξω καρτέλα ανώνυμης ιδιωτικής περιήγησης στον Chrome. Στην συνέχεια Ps Store κλπ.

Ε μετά τα έπαιρνε όλα, μόνο τα πόδια δεν μου άνοιξε. Έκανα add funds και έβαλα 1200TL κ άλλον έναν χρόνο .

Ελπίζω να δουλέψει και για εσάς.

Σήμερα πάλι έβαλα 800 TL για να το Maxαρω το wallet στα 2Κ TL, με τον ίδιο παραπάνω τρόπο. Τώρα γιατί δεν δουλεύει σε μερικούς δεν ξέρω. Μπορεί να φταίει το γεγονός ότι είχα δημιουργήσει το ps account παλιά με ενεργοποιημένο vpn και να μην με έχει flagαρισμένο το σύστημα.

Επεξ/σία από dinhio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dinhio είπε

Μπορεί να φταίει το γεγονός ότι είχα δημιουργήσει το ps account παλιά με ενεργοποιημένο vpn και να μην με έχει flagαρισμένο το σύστημα.

Δε νομίζω πως έχει να κάνει με αυτό. Απλά είναι με τις μέρες του μάλλον.

Υ.Γ. Το τούρκικο ID το έφτιαξα Ιούνιο του '22.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dinhio είπε

Σήμερα πάλι έβαλα 800 TL για να το Maxαρω το wallet στα 2Κ TL, με τον ίδιο παραπάνω τρόπο. Τώρα γιατί δεν δουλεύει σε μερικούς δεν ξέρω. Μπορεί να φταίει το γεγονός ότι είχα δημιουργήσει το ps account παλιά με ενεργοποιημένο vpn και να μην με έχει flagαρισμένο το σύστημα.

μαξαρει στις 5Κ

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, dinhio είπε

Α όντως γτ είχα την εντύπωση ότι ήταν έως 2Κ;;; Τέλεια , θα το φουλαρω για παν ενδεχόμενο. Θενκς!

Do It Episode 3 GIF by Star Wars

το καλοκαιρι ειχε οριο 1200-1400

Επεξ/σία από solid21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, nikosgnr είπε

Ο ίδιος τρόπος που έχει γραφτεί τόσες φορές. Δεν έχει αλλάξει κάτι.

Λειτουργεί μόνο μέσω PS5 που ουσιαστικά πας, Network - Settings - Set Up Internet Connection - Options στο χειριστήριο για το δίκτυο που θες και μετά Advanced.

Ορίζεις κάποιο Proxy και κάνεις τη προσευχή σου να βρείς κάπoιο που να λειτουργεί γρήγορα. Proxies βρίσκεις εδώ.

https://proxydb.net/?country=TR

https://spys.one/free-proxy-list/TR/

σε ευχαριστω πολυ

Επεξ/σία από dimpapilas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παιδιά . Προσπάθησα το πρωί με proxy αλλά μάλλον δεν κάνω κάτι σωστά . Στο δίκτυο μου έχω ήδη το lan1 με ethernet. Απ' ότι καταλαβαίνω πρέπει να φτιάξω ένα καινούργιο lan2 και στο σεταρισμα του εκεί να βαλω τις τιμές proxy. Όχι στο υπάρχων μου . Σωστά ;

Επεξ/σία από slobou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, slobou είπε

Καλημέρα παιδιά . Προσπάθησα το πρωί με proxy αλλά μάλλον δεν κάνω κάτι σωστά . Στο δίκτυο μου έχω ήδη το lan1 με ethernet. Απ' ότι καταλαβαίνω πρέπει να φτιάξω ένα καινούργιο lan2 και στο σεταρισμα του εκεί να βαλω τις τιμές proxy. Όχι στο υπάρχων μου . Σωστά ;

Στο υπάρχων δίκτυο σου κάνεις τις αλλαγές. Δν κάνεις καινούργιο. Ενεργοποιείς το proxy server βάζεις την διεύθυνση και την πόρτα και κάνεις την διαδικασία με add funds στον λογαριασμό σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, morfeas2004gr είπε

Στο υπάρχων δίκτυο σου κάνεις τις αλλαγές. Δν κάνεις καινούργιο. Ενεργοποιείς το proxy server βάζεις την διεύθυνση και την πόρτα και κάνεις την διαδικασία με add funds στον λογαριασμό σου 

Αυτό είναι το θέμα ότι στο advance settings του λογαριασμού μου δεν αναφέρει πουθενά proxy server. Τι στο καλό.. Να μην έχω ψάξει καλά ; Όταν γυρίσω από δουλειά θα το ξαναδώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόνο εγώ εδώ κ 3μερες δεν μπορώ να περάσω καθόλου funds με Fups???

Τι έχω δοκιμάσει πληρωμένα vpn…τι proxy από τα site που έγραψε ο Νίκος παραπάνω…τι αγοράσα proxy για μια εβδομάδα…δεν περνάει κανένα…ότι κ να κάνει…βγάζει error….κάποιος που να τα έχει καταφέρει κάπως;

Επεξ/σία από liofagos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, liofagos είπε

Μόνο εγώ εδώ κ 3μερες δεν μπορώ να περάσω καθόλου funds με Fups???

Τι έχω δοκιμάσει πληρωμένα vpn…τι proxy από τα site που έγραψε ο Νίκος παραπάνω…τι αγοράσα proxy για μια εβδομάδα…δεν περνάει κανένα…ότι κ να κάνει…βγάζει error….κάποιος που να τα έχει καταφέρει κάπως;

Και εγω δεν κατάφερα να προσθέσω funds...

Μπορώ όμως να αγοράσω παιχνίδια από τον browser του κινητού (FUPS & Windscribe)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...