Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάθομαι δύο ώρες και προσπαθώ να κάνω add funds ή απευθείας αγορά συνδρομής και δεν γίνεται, δυστυχώς. Κάτι θα έχουν μπλοκάρει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 λεπτά πριν, TERRY7 είπε

Κάθομαι δύο ώρες και προσπαθώ να κάνω add funds ή απευθείας αγορά συνδρομής και δεν γίνεται, δυστυχώς. Κάτι θα έχουν μπλοκάρει 

Τα ιδια και εγω. Απο κινητο βεβαια. Με αρκετα vpn προγραμματα και απο διαφορους browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, James. είπε

Τα ιδια και εγω. Απο κινητο βεβαια. Με αρκετα vpn προγραμματα και απο διαφορους browser.

Εγώ από λάπτοπ,δεν ξέρω αν παίζει και ρόλο ότι το control d με βγάζει σε άλλο μέρος της Τουρκίας και στη διεύθυνση της κάρτας έχω άλλη τουρκική πόλη, πάντως είμαι συνδεδεμένος Τουρκία. Και τις διευθύνσεις όμως που άλλαξα ώστε να έχουν την ίδια πόλη με το control d , πάλι δεν έπιανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συνήθως τις περισσότερες φορές για να μην πω όλες το πρόβλημα είναι το free vpn που χρησιμοποιείτε ειδικά αν είναι δωρεάν πολλές φορές αν και λένε ότι δουλεύουν δεν δουλεύουν γι' αυτό και δεν πετυχαίνει αυτό που θέλετε να κάνετε.

Δοκιμάστε ένα άλλο vpn και που ξέρεις μπορεί να δουλέψει.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Συνήθως τις περισσότερες φορές για να μην πω όλες το πρόβλημα είναι το free vpn που χρησιμοποιείτε ειδικά αν είναι δωρεάν πολλές φορές αν και λένε ότι δουλεύουν δεν δουλεύουν γι' αυτό και δεν πετυχαίνει αυτό που θέλετε να κάνετε.

Δοκιμάστε ένα άλλο vpn και που ξέρεις μπορεί να δουλέψει.

Κανω check απο σελιδα what is my ip η where is my location και με βγαζει οντως Κων/πολη. Αλλα δεν περναει funds. Στην καρτα εχω 210 λιρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό ακριβώς είπα ποιο πάνω φαίνεται ότι δουλεύει αλλά δεν δουλεύει πραγματικά.

Ακριβώς αυτό έκανα κι εγώ για κάτι άλλες δουλειές που χρειαζόμουνα vpn και ενώ σε όλα τα site που πήγαινα δείχνανε ότι είμαι στη χώρα που είχα διαλέξει στο vpn στη πραγματικότητα δεν ήμουν.

Και αυτό το κατάλαβα όταν στο καπάκι δοκίμασα άλλο vpn και όλα δούλεψαν μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Γι' αυτό ακριβώς είπα ποιο πάνω φαίνεται ότι δουλεύει αλλά δεν δουλεύει πραγματικά.

Ακριβώς αυτό έκανα κι εγώ για κάτι άλλες δουλειές που χρειαζόμουνα vpn και ενώ σε όλα τα site που πήγαινα δείχνανε ότι είμαι στη χώρα που είχα διαλέξει στο vpn στη πραγματικότητα δεν ήμουν.

Και αυτό το κατάλαβα όταν στο καπάκι δοκίμασα άλλο vpn και όλα δούλεψαν μια χαρά.

Ποιο είναι καλό vpn που δουλεύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιχαλη δεν δουλεψαν τα free vpn που μου εστειλε το φιλαρακι στο απο πανωμηνυμα.

Εχω κανει τα παντα αλλα δεν τα καταφερνω.

Παντα απο κινητο βεβαια ειτε με wifi ειτε με 4G. Δεν ειμαι σπιτι και δεν μπορω να δοκιμασω απο pc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Mixalhsp80 είπε

Θέλουν υπομονή τα free... Επίσης να είσαι σε νέο παράθυρο ιδιωτικής περιήγησης.

Εχεις φορτωσει προσφατα με fups το πορτοφολι στο ps store?

Δοκιμασα να αγορασω οτιδηποτε απο το ps store και αγορασα ενα wallpaper που εκανε μερικες λιρες και το πηρε κανονικα μεσω καρτας. Αρα θεωρητικα θα μπορω να αγορασω παιχνιδι μεσω καρτας.Add funds και αγορα συνδρομης δεν κανει με τιποτα βεβαια.

Επειδη εχω μπερδευτει, αν μπορω και αγοραζω με καρτα, τι τα θελω τα add funds? Eπειδη μονο ετσι μπορουμε να αγορασουμε συνδρομη?

Επεξ/σία από James.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...