Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom [Switch]


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Ο ισοτοπος παντως ειναι το enternity.gr

Το είδα, τραγικοί απλά. Κρίμα που δεν είχα κάνει screenshots κάποτε στο nintendo.gr όταν ο Πππλου έγραφε για την "δημοσιογραφική ορθότητα". Είχε γίνει ρόμπα τότε αλλά δεν θυμάμαι την ακριβή ροή για να γράψω αναλυτικά.  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


To παιχνιδι εχει γινει leaked οποτε προσοχη  για spoilers.Εγω θα προσπαθησω να αποφυγω πλεον τα παντα σχετικα με το παιχνιδι μεχρι να κυκλοφορησει.Μονο με τα reviews θα ασχοληθω την αλλη εβδομαδα ετσι για το χαβαλε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να μην δω τπτ απο leaks αλλα δεν ξερω ποσο θα αντεξω. 

Βρηκα και το game επισης αλλα σκεφτομαι 10 μερες εμειναν ας περιμενω να το απολαυσω οπως του αξιζει. 

Ελπιζω να κρατηθώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω προπαραγγελια το zelda oled καθώς και το παιχνίδι από το γιαπωνέζικο eshop. Παρόλα αυτά δεν κρατήθηκα. Το παιχνίδι είναι ήδη εγκατεστημένο στο μπαναρισμενο v1 της γυναίκας. Είπα να το βάλω μόνο για την εισαγωγή. Τελικά το έκλεισα στο τετράωρο. 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο. Το ξαναέβαλα πάλι σήμερα. Η αλήθεια είναι ότι το έχω πάει λίγο τρέχοντας για να δω όσα πιο πολλά καινούργια πράγματα μπορώ. Πήρα τη δόση μου. Νομίζω ότι μπορώ να κρατηθώ 10 μέρες ακόμα. 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεκα μερες ειναι παιδια , εγω εβαλα εδω και δυο μηνες μπρος το backlog μου κυριως απο μικρα σε διαρκεια παιχνιδια ακριβως γιαυτο το λογο, να μην μπλεξω με κανα μεγαλο παιχνιδι και το παρατησω μετα

Την αλλη βδομαδα μαζι το amiibo, το σκ ελευθερο παρεα με ψειρες στα αυτια για να μην ξυπνισω την κορη μου, θα παει το ξενυχτι συννεφο. Δεν εχω καν μπει στη διαδικασια να δω τα gameplay video απο τα official 75 λεπτα hands on. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To τελικο preview και πρωτες εντυπωσεις, πριν το επίσημο review σε λίγες μέρες!

edit: Μιας και το εθεσε ο φίλτατος @dekulinkgr γραφω εδω οτι στο κειμενο υπαρχουν αναφορες για το gameplay υλικο του τιτλου, περιφεριακες δραστηριοτητες, δυνάμεις και καποιες περιοχες. Δεν υπαρχει τιποτα για την ιστορια. Για όποιον δεν θελει καμια αναφορα για το υλικο του παιχνιδιου πριν το παιξει, προφανως κανει skip previews + reviews και παει ντουγρου στο παιχνιδι οταν βγει ;) 

 

Tears of the Kingdom Preview

 

Επεξ/σία από Skywalker333
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

To τελικο preview και πρωτες εντυπωσεις, πριν το επίσημο review σε λίγες μέρες!

Tears of the Kingdom Preview

Εεεε το preview αυτο περιεχει spoilers!Οποτε καλο ειναι να το αναφερεται γιατι καποιοι δεν θελουν να φανε spoils.Βλεπω κιολας οτι βασιζεται σε τελικη εκδοση του παιχνιδιου.

Aν και φανταζομαι δεν μπορειτε να πειτε κατι τα reviews λογικα θα βγουνε κλασσικα Τεταρτη?

Μονο τις βαθμολογιες θα δω και τιποτα αλλο.Δεν θα κατσω να διαβασω-δω αναλυτικο review για να μην φαω και αλλα spoilers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Εεεε το preview αυτο περιεχει spoilers!Οποτε καλο ειναι να το αναφερεται γιατι καποιοι δεν θελουν να φανε spoils.Βλεπω κιολας οτι βασιζεται σε τελικη εκδοση του παιχνιδιου.

Aν και φανταζομαι δεν μπορειτε να πειτε κατι τα reviews λογικα θα βγουνε κλασσικα Τεταρτη?

Μονο τις βαθμολογιες θα δω και τιποτα αλλο.Δεν θα κατσω να διαβασω-δω αναλυτικο review για να μην φαω και αλλα spoilers.

Spoilers; Δε βλεπω τιποτα για την ιστορια στο κειμενο οποτε δε ξερω σε τι αναφερεσαι.
Απο εκει και περα, προφανως υπαρχουν αναφορες για gameplay κ βασικους μηχανισμους οπως κ αναφορες στα επιπεδα (πχ flying islands) αλλα ολα τα εχει πει η Nintendo ετσι κ αλλιως εδω κ καιρο οποτε δε νομιζω οτι μπορουν να θεωρηθουν spoilers αυτα. Αλλα οκ, αν καποιος θελει να μπει με κλειστα ματια στο παιχνιδι κ να μη ξερει απολυτως τιποτα τοτε ναι, προφανως δε διαβαζεις ουτε previews, ουτε reviews και δε βλέπεις κ κανενα trailer ;)

Για την ημερομηνια των review embargos, δε μπορουμε να πούμε ακόμα κάτι δυστυχως. 

Επεξ/σία από Skywalker333
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...