Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom [Switch]


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 376
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειμαι κοντα στις 3 ωρες , το παιχνιδι μεχρι τωρα μου αρεσει πολυ παραπανω απο το breath of the wild , και θα παρει αποθεωτικες κριτικες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά εγώ το BotW το τερμάτισα στο WiiU. Έχω ακούσει ότι το Tears of the Kingdom έχει κάποια extra αν δει ότι έχεις save του BotW (στο Switch) κάτι που εγώ δεν έχω, προφανώς.

Δεν νομίζω ότι μπορεί κάποιος να σου «δώσει» το save του σε κονσόλα μη χακαρισμένη, ε; Θα ήθελα να παίξω και κάποια στιγμή το Master Mode στο Switch (δεν έχω πια το WiiU).

Επεξ/σία από cubilone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tears of the Kingdom - Review - Gameover

Φρεσκο φρέσκο!

(υγ: ξεκιναω το παιχνιδι αυριο οποτε δε μπορω να πω κατι για το review, ερωτησεις/comments στο αρθρο για τον συντακτη που το εγραψε ;) )

Επεξ/σία από Skywalker333
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρέσει καθόλου που επιστρέφει πάλι το χαμηλό durability των όπλων. Το βρήκα περισσότερο αγχωτικό και τιμωρητικό μηχανισμό στο BotW παρά δημιουργικό.

Θα προτιμούσα να μας ενθάρρυναν με άλλο τρόπο να δοκιμάσουμε διαφορετικά όπλα.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με ενημέρωσαν από το Πλαίσιο ότι θα παραλάβουμε αύριο την collector's, το είχα λίγο αγωνία μη φάμε καμία τάπα και παραλάβουμε από εβδομάδα. Άντε μια μερούλα έμεινε!

Ένα μικρό official recap, όχι γιατί δεν τα θυμόμαστε αλλά για λίγο ακόμα ενθουσιασμό:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ισπανικό MediaMarkt (μένω Ισπανία) ακόμα δεν έχει αλλάξει στάτους στην παραγγελία και αρχίζω να ανησυχώ. Λέει βέβαια παράδοση το αργότερο 12/5 αλλά αυτό το λέει από την ημέρα παραγγελίας. Ελπίζω να ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή με τις βαθμολογίες. Πλέον το μάρκετινγκ έχει μεγαλύτερη σημασία και κατ'επέκταση το word-of-mouth. 

Μου έχει δημιουργηθεί η αίσθηση πως το TotK έχει την μεγαλύτερη προώθηση που έχει κάνει ποτέ η εταιρία σε παιχνίδι της κάτι που είναι καλό δημιουργώντας βάσεις για τα μελλοντικά πλάνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Skywalker333 είπε

Tears of the Kingdom - Review - Gameover

Φρεσκο φρέσκο!

(υγ: ξεκιναω το παιχνιδι αυριο οποτε δε μπορω να πω κατι για το review, ερωτησεις/comments στο αρθρο για τον συντακτη που το εγραψε ;) )

Δεν το εχω παιξει ακομα, αλλα γενικα διαβαζα παντου καλα λογια σε οσο πιο spoilet free μερη μπορουσα. 

Ειμαι στη δουλεια οποτε το διαβασα λιγο βιαστικά, αλλα το πρωτο κομματι με γειωσε αρκετα μου μαυρισε λιγο την ψυχουλα. Και πολυ κράξιμο για το ultrahand απλα επειδη δεν ειναο του γουστου του αρθρογραφου πιστευω. 

 

Θα κρινουμε και μονοι μας πολυ συντομα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...