Προς το περιεχόμενο

SONY ERICSSON MH1 8.80 € @e-shop [ΤΕΛΟΣ]


leo06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ανοίγει εύκολα και η διαφορά είναι μόνο μια αναστροφή, δεν είναι πιο εύκολο να αλλάξεις τα δύο καλώδια που φεύγουν απο την πλακέτα??? (δεν το έχω παραλάβει ακόμα οπότε δεν μπορώ να το τεστάρω...)

Πράγματι αυτό είναι μεγάλη κουβέντα. Αν βρω χρόνο θα το κοιτάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 444
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επειδή έχω ένα θέμα με τα in ear γιατί έχω στενή ακουστική τρύπα ( lol το ξέρω ότι ακούγεται κάπως αυτό^^) και δε μου κάθονται καλά, μπορεί να μας πει κάποιος αν στη συσκευασία έχουν και πολύ μικρού μεγέθους σιλικονάτα πρόσθετα;

και εγω εχω ακριβως το ιδιο προβλημα παντα. οχι πως μου το ειπε γιατρος αλλα οποτε εχω παρει ακουστικα με εναλλαξιμα earpads ακομα και το πιο μικρο με πιεζει και δε μου ειναι ανετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε Samsung Galaxy S τα ακουστικά λειτουργούν κανονικά, χωρίς ανταπτορα και χωρίς να είναι πατημένο το κουμπί

τα κουμπιά δεν φαίνεται να κάνουν κάτι

Se galaxy s λειτουργει και ως handsfree η μονο ως ακουστικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει όρεξη... δεν το επιχειρώ αν και φαίνεται απλό με προσεκτικές κινήσεις, περιμένω το ανταπτοράκι:

http://handtokey.blogspot.gr/2013/11/converting-omtp-headphone-to-standard.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει όρεξη... δεν το επιχειρώ αν και φαίνεται απλό με προσεκτικές κινήσεις, περιμένω το ανταπτοράκι:

http://handtokey.blogspot.gr/2013/11/converting-omtp-headphone-to-standard.html

 

Έτσι θα το κάνω κι εγώ... πάω να αγοράσω Zippo... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν καλή ποιότητα στη μουσική όπως λένε και στο avclub? τα άκουσε κανείς;

Για τα λεφτά τους καλά είναι... Μέχρι εκεί! Αλλα πολλοί υπερβάλλουν..!!!. Στοχευμένα η όχι.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχει δοκιμάσει κανείς σε Motorola razr αν δουλεύει? Κάπου διάβασα ότι εκτός από την Ericsson και κάποια Motorola είχαν τα ίδια στάνταρ στην έξοδο του ήχου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα και ευχαριστώ με την σειρά μου.
 
Όμως σε iPhone 3GS, όπως και απο το laptop ο ήχος είναι πολύ επίπεδος. Τα μπάσα απουσιάζουν παντελώς και γίνεται πολύ γρήγορα ενοχλητικός ο ήχος τους. Εννοείται με πατημένο το κεντρικό κουμπί, προς το παρών, με το clip που είχε η συσκευασία. Θα τα αφήσω να παίζουν αρκετές ώρες μπας και στρώσουν και βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά να σας ρωτήσω εσάς είχε το κλιπσάκι πάνω στο καλώδιο ,γιατί εμένα δεν είχε πάνω στα ακουστικά και το σακουλάκι ήταν εξαρχής ανοιγμένο σαν κομμένο με κόφτη !!!!!

 

Επίσης δεν έχω μείνει ευχαριστημένος από την απόδοση τους καθώς είναι ελάχιστα καλύτερα από κινέζικα ακουστικά noname ίδιου τύπου αλλά και πιο σιγανά !!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα και ευχαριστώ με την σειρά μου.

 

Όμως σε iPhone 3GS, όπως και απο το laptop ο ήχος είναι πολύ επίπεδος. Τα μπάσα απουσιάζουν παντελώς και γίνεται πολύ γρήγορα ενοχλητικός ο ήχος τους.

 

Τελικά όλα είναι υποκειμενικά. Εγώ εχθές άκουσα πιο προσεκτικά με τα ακουστικά και αν υπάρχει κάτι που με ενοχλεί, αυτό είναι το μπάσο του, που το βρήκα πιο δυνατό από όσο θα ήθελα. Να'ναι καλά οι σύγχρονοι media players, που μας λύνουν τα χέρια με τις τόσες ρυθμίσεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά όλα είναι υποκειμενικά. Εγώ εχθές άκουσα πιο προσεκτικά με τα ακουστικά και αν υπάρχει κάτι που με ενοχλεί, αυτό είναι το μπάσο του, που το βρήκα πιο δυνατό από όσο θα ήθελα. Να'ναι καλά οι σύγχρονοι media players, που μας λύνουν τα χέρια με τις τόσες ρυθμίσεις τους.

 

Πραγματικά στα δικά μου το μπάσο δεν υφίσταται καθόλου σε σημείο να με ενοχλεί πολύ γρήγορα ο τόσο επίπεδος και υψηλής συχνότητας ήχος. Ίσως να είναι πρόβλημα των ακουστικών, τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...