Προς το περιεχόμενο

Mi Band 2 - Official Global Version @ 21 ευρώ


argi73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 284
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωραια αφου το ξεκαθαρισαμε για το ποσο κραταει να ρωτησω αν χρειαζεται το προστατευτικο της οθονης που ειπε ο φιλος. Ειδα που το πουλουσαν και αυτο στο gearbest. Πιστευεται οτι χρειαζεται; Τοσο ευαισθητη ειναι η οθονη του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη για το λαθος και την συγχηση που προκαλεσα ...(ο δαιμον του πιεστειριου) καθε 20 μερες και οχι καθε 2 <<Χιλια Συγνωμη>> 

Τωρα οσο αφορα την προστασια οθονης ..Εεε την χρειαζεται νομιζω ..(ειναι πολυ εκτεθυμενο στο χερι ...οποτε εαν δεν προσεχεις θα γεμισει γρατζουνιες ... Εγω ειμαι λιγο ψειρας σε αυτα ..Αλλα ειναι προσωπικο θεμα του καθενος 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια αφου το ξεκαθαρισαμε για το ποσο κραταει να ρωτησω αν χρειαζεται το προστατευτικο της οθονης που ειπε ο φιλος. Ειδα που το πουλουσαν και αυτο στο gearbest. Πιστευεται οτι χρειαζεται; Τοσο ευαισθητη ειναι η οθονη του;

Εγω που προσεχω τα κινητα οσο δεν παει δεν εβαλα ζελατινα στο miband. Το θεωρώ υπερβολικο εκτος αν δουλευεις οικοδομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν προσέξεις σίγουρα καμία μικρογρατζουνια θα κάνεις στην μικρη οθόνη του.

 

Οπότε αξίζει να δώσεις ελάχιστα € να την προστατεύσεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη για το λαθος και την συγχηση που προκαλεσα ...(ο δαιμον του πιεστειριου) καθε 20 μερες και οχι καθε 2 <<Χιλια Συγνωμη>> 

Τωρα οσο αφορα την προστασια οθονης ..Εεε την χρειαζεται νομιζω ..(ειναι πολυ εκτεθυμενο στο χερι ...οποτε εαν δεν προσεχεις θα γεμισει γρατζουνιες ... Εγω ειμαι λιγο ψειρας σε αυτα ..Αλλα ειναι προσωπικο θεμα του καθενος 

 

 

ωραιο βιντεο.. παρηγγειλε λουρακι και δεν ταιριαζει με το mi band  2! χαχαχαχα

Τα δεδομενα θα συνεχιστουν απο το 1s μου η ξεκιναει απο την αρχη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αστείο να γίνεται σύγκριση του 1S με το 2 κατά την άποψη μου.
Φοράω τον τελευταίο 1.5 χρόνο απο το 1, μετά το 1S και τώρα το 2 και πραγματικά μιλάμε για διαφορετικά προιόντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αστείο να γίνεται σύγκριση του 1S με το 2 κατά την άποψη μου.

Φοράω τον τελευταίο 1.5 χρόνο απο το 1, μετά το 1S και τώρα το 2 και πραγματικά μιλάμε για διαφορετικά προιόντα...

 

τα δεδομενα κρατηθηκαν απο το ενα στο αλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αστείο να γίνεται σύγκριση του 1S με το 2 κατά την άποψη μου.

Φοράω τον τελευταίο 1.5 χρόνο απο το 1, μετά το 1S και τώρα το 2 και πραγματικά μιλάμε για διαφορετικά προιόντα...

Αξιζει τα λεφτα του δλδ το 2 Ποιο ειναι πιο VFM ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, συγκρίνετε διαφορετικά ρολόγια. Το 2 έχει ΟΘΟΝΗ, που βλέπεις ανά πάσα στιγμή, βήματα, παλμούς, θερμίδες, ώρα(το πιο βασικό για εμένα), σύντομα θα έχει και αναγνώριση κλήσης, κ.α.. Αν κάποιος δεν τα χρειάζεται αυτά, μένει στο παλιό, αν πάλι τα θέλει, με 20€ έχει σχεδόν smartwatch. Εγώ προσωπικά δε θα γύριζα στο παλιό με τίποτα!

Όσο για την προστασία, εγώ αν και αγόρασα, δεν την έβαλα και δεν έπαθε τίποτα, μετά από 4-5 μήνες που το έχω. Ο λόγος που δεν έβαλα, είναι οτι αυτές που πουλάνε, ξεκολλάνε για πλάκα και θέλει να άλλαζεις συχνά. Στο φινάλε, fitness band είναι, αν δε γρατσουνίσω αυτό, τι θα γρατσουνίσω?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη παιδιά για να καταλάβω... 2 ερωτήσεις.

 

1. Καταγράφει heart rate όλην την μέρα ή μόνο για λίγη ώρα όταν το ενεργοποιήσεις; Δηλαδή μπορείς να ελέγχεις πχ. και όταν είσαι στο γραφείο ή όταν κοιμάσαι τους παλμούς σου;

 

2. Χρειάζεται να είναι συνδεμένο με κινητό; Το ρωτάω γιατί το να εκτίθεσαι μόνιμα σε πρόσθετη ακτινοβολία δεν είναι και το καλύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη παιδιά για να καταλάβω... 2 ερωτήσεις.

 

 

 

2. Χρειάζεται να είναι συνδεμένο με κινητό; Το ρωτάω γιατί το να εκτίθεσαι μόνιμα σε πρόσθετη ακτινοβολία δεν είναι και το καλύτερο...

Το bluetooth είναι αθώο σε σχέση με όλα αυτά που εκτιθέμεθα κάθε στιγμή :) Dont worry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...