Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετσι οπως τα λες, αν και αρκετα γρηγορο, δεν εχει την ιδια "δυσκολια" κι οντως μεγαλο ρολο παιζουν τα εφέ.

 

Σ αυτο στην Αγγλια, θελαμε να ξαναμπούμε αλλα ηταν τοσο μεγαλη η ουρα που δε το τολμήσαμε. Απ ο,τι βλεπω στη σελιδα τους ειναι ενα παρκο που διαρκώς εξελίσσεται, δε μενουν ολο τα ιδια παιχνιδια.

Ειχαν φτιαξει κ ενα τρενάκι με θεματολογία απο το Saw

 

Θα ηθελα πολυ να ξαναπαω εκει και θα θα το προτιμουσα απο τη eurodisney . Ισως λογω ηλικιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας.Θα πάω το Πάσχα Λονδίνο.Έχετε να προτείνετε κάποιο hostel ή φτηνό ξενοδοχείο;Σε περιοχή που να βολεύει εφόσον πάω ως τουρίστας.

Με ενδιαφέρει να μην μοιράζομαι την τουαλέτα με άλλους και δυστυχώς δεν υπάρχει σαν φίλτρο στο booking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι ψάχνεις αλλά έχει διάφορες τιμές δες εδώ https://www.airbnb.gr/s/london?guests=&checkin=&checkout=27%2F02%2F2016&ss_id=kggwxyma&source=bb

 

Διάβασε και τι είναι το Airbnb μην βρεθείς προ εκπλήξεως, έχει γίνει της μοδός τον τελευταίο καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου πατε για τοσο λιγο και μια ημερα παει σιγουρα στην disnetyland τοτε ακυρα τα μουσεια.

Καταρχας εννοειται disney να φτασετε οσο πιο νωρις γινεται και παλι θα παρετε μια γενικη ιδεα.Ενα τιπ για disney ειναι να ξεκινησετε με τα παιχνιδια που εχουν τη μεγαλυτερη ζητηση οπου οι ουρες το πρωι θα ειναι μικρες(πχ το σπιτι του τρομου ).Αν δεν το κανετε αυτο οταν ελθει η ωρα τους μπορει να περιμενετε και 1 ωρα στην ουρα. ΚΑποια παιχνιδια εχουν τη δυνατοτητα να κλεισετε το εισιτηριο για μετα για αν μην περιμενετε αλλα θελει καλη οργανωση και να ειστε εκει στην ωρα σας.Λαβετε υποψιν οτι το φαι μεσα στο παρκο ειναι πανακριβο....Οσο αναφορα την τριτη ημερα μην μπειτε μεσα στο Λουβρο γιατι ειναι τοσο μεγαλο που σε 1-2 ωρες δε θα δειτε τιποτα+ το εισιτηριο που θα πληρωσετε.Εγω ειχα αφιερωσει 2 ημερες και παλι δεν τα ειχα δει ολα.

Οπως και να χει σας ζηλευω.......Θα περασετε σιγουρα τελεια...

Ναι, ωραία είναι όλα αυτά και όσο περνάει ο καιρός τόσο το σκεφτόμαστε. Ότι προλάβουμε.

 

 

Επίσης ένα τιπ για ντίσνεη: να πάτε οπωσδήποτε στους πειρατές.  :wub: 

Και στην παιδική και στην ενήλικη ζωή μου ήταν το χάηλαητ της επίσκεψης

Απωθημένο η disneyland!

 

 

Τώρα παιδιά με την σένγκεν τι παίζει? Ας υποθέσουμε ότι κλείνουν τα σύνορα, ισχύει η ταυτότητα κανονικά και απλά υπάρχουν περισσότεροι έλεγχοι? Δεν μας αφήνουν να ηρεμήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Me ταυτοτητα πας κανονικα και υποθετω ακονη και αν σκασει κατι επιστρεφεις.ΠΑρολα αυτα εχω παντα μαζι μου το διαβατηριο σε χωρες σεγκεν για παν ενδεχομενο.Επειδη η ελληνικη ταυτοτητα ειναι ΓΤΠ και μοιαζει μαιμου μου εχει τυχει στη Σκωτια να με πρηξουν μεχρι να διαπιστωσουν οτι ειναι κανονικη ταυτοτητα ευρωπαικης(?) χωρας. Αλλα και διαβατηριο να μην εχεις νομιζω οτι δε θα αντιμετωπισεις προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πουθενά χιόνι;!

 

Και να έχει κάπου, με τη ζέστη που είχαμε σήμερα και θα έχουμε και τις επόμενες μέρες θα λιώσει κι αυτό  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε που να κοιτάξω για μονοήμερες εκδρομές από Θεσσαλονίκη σε χιονοδρομικά της Β. Ελλάδος; 

 

Explosivo, αλλά όπως είπαν και οι προηγούμενοι, είναι λίγο απίθανο να έχει χιόνι. Ψάξε για καμιά web cam σε χιονοδρομικά και δες τι κατάστασει επικρατεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...