Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντε σιγα σιγα ..

 

Εγω σημερα εχω μια δουλεια με το αμαξι, θα κατσω να το κανω και μετα αν εχω χρονο θα κανω την προπονηση αλλιως αυριο πρωι πρωι... αν και θελω να την εχω ελευθερη την αυριανη μερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπομονη θελει.. πινε πολυ γαλα...

 

Μην το φοβασαι θα τα σηκωσεις σιγα σιγα...

Δες τον νικο... αυτος ειναι θηριο..

 

Τα ποδια του ογκοδεις...

 

Στρατιωτικες τοσα κιλα νικο; μπραβο... δεν νομιζω να τα κανω...

thanks

οι ωμοι ειναι απο τα σημεία μου κ τα πόδια τα προπονώ αλλα δεν τρελένομαι κ όλας , δεν θέλω να γινουν τεράστια , γιατι αν τα ζορίσω θα γίνουν κ εκτός οτι δεν μου αρέσουν τα τεράστια πόδια θα χω θέμα με τα παντελόνια. Τα πόδια μου αρέσουν όσο ειναι τώρα σε μέγεθος οταν θα ειναι γραμμωμένα τέρμα.

 

Θεός! :)

 

Το ίδιο κι εγώ , κάθεται η πεθερά μου και φέρνει μέρα παραμέρα handmade γαλακτομπούρεκο και το πετάω στον κάδο σκουπιδιών!

 

Εκεί να επιμένουν μερικοί στο να σε παχύνουν!

 

Αισίως έπεσα στα 90 κιλά από 106 μέσα σε ένα τρίμηνο σχεδόν και σταματάω εκεί (είμαι 1,80 ύψος αλλά έχω ακόμη τον όγκο και την σωματοδομή από τα 5 χρόνια γυμναστηρίου ).

 

Ξεκινάω πάλι γυμναστήριο από 01.09 μιας και έχασα την σαβούρα των 16 περιττών κιλών από πάνω μου

ωραίος

εμένα σπίτι μου ποτέ δε λείπουν τα γλυκα + φαγητά οπως παστίτσιο/μουσακάς/κεφτέδες/κρέας στο φούρνο, πανσέτες κλπ , πάντα υπάρχει κάτι απόλα , αλλα αμα πάρω στα σοβαρά να κόψω δε μου κανουν κουκου

 

--------------------

HOLY SHIT B)

 

 

Επεξ/σία από nicoc89
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

500 με σκοντο γιατι δεν ειχα αλλα λεφτα!  :P

 

 η φση ειναι οτι φευγω αυριο απο Χονκ Κονκ οποτε δεν ειχαμε χρονο!! η μαλακια ειναι οτι χασαμε το διαγωνισμο μηπως και κερδιζαμε τιποτα!  :P

 

γενικα παντως ειναι ακριβα τα τατουαζ εδω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

νοτιο αφρικανος που ζει εδω!! μπα και στα κονβενσιον ακριβα ειναι ! εδω οι διπλα χτυπησαν σε μια παρεα 6 ατομων το ιδιο τατουαζ μια μαλακια με 10-15 γραμμες φαση διαστημοπλοιο) και πηραν 50 απο τον καθενα! τους πηρε κανα δεκαλεπτο να το κανουν (χωρις την προετοιμασια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νοτιο αφρικανος που ζει εδω!! μπα και στα κονβενσιον ακριβα ειναι ! εδω οι διπλα χτυπησαν σε μια παρεα 6 ατομων το ιδιο τατουαζ μια μαλακια με 10-15 γραμμες φαση διαστημοπλοιο) και πηραν 50 απο τον καθενα! τους πηρε κανα δεκαλεπτο να το κανουν (χωρις την προετοιμασια)

Εδω κατω απο 60 δεν σου παιρνουν ας κανεις και ενα μονογραμμα ειναι σαν ταριφα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

νταξει και μονο η βαβουρα λογικο ειναι! δεν θυμαμαι τι κανουν ελλαδα

αλλα πχ τωρα που εκανα εγω εβλεπα το διπλα μου σε καθε τατουαζ εκανε

 

απλωμα χαρτι κατω κολλημενο να μην φευγει

κυπελακι με μελανι

βαζελινη

βελονα

γαντια

ενα προστατευτικο για τα καλωδια

χαρτι

 

και στο τελος ολα πεταμα ηθελα κανα 10-15λεπτα να ετοιμασει αυτα μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ειναι standard η διαδικασια παντου .Τωρα για καμια δεκαρια μερες μινιμουμ  θα εισαι off απο  δραστηριοτητες  τρεξιμο κτλπ και θελει και προσοχη απο ηλιο ειδικα το εγχρωμο . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα προπονηση ...

 

Τελικα προλαβα να την κανω....

 

Σουπερ σετ...Τα καναμε μια εβδομαδα μας γνωρισαν τα γνωρισα.... Οκ...

 

Τωρα ξανα στα δικα μας...χαχαχαχαχαχ....

 

 

Ωραια ηταν.... Κουρευτικα το αναρχικομουτρο.....σαν χρυσαυγιτης ειμαι....χαχχααχαχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που λες χρυσαυγη, μοιραζε φυλλαδια ενας χρυσαυγιτης. Αραβας....

--------------

 

Η γυναικα μου επαθε τον πανικο "ανοιγουν τα σχολεια, τελειωνουν οι διακοπες, πεθαινω..." και με τρεχει δεξια κι αριστερα, ολη μερα στο αμαξι, εχουμε λιωσει τα 2 ποδια της Χαλκιδικης. Που χρονος για γυμναστικη, αναγκαστικα οφ. Απο βδομαδα ομως ελπιζω να ξεπερασουμε τον πανικο και θα ξεκινησω το χειμερινο προγραμμα:

Δευτερα - Πεμπτη: Ανω κορμος

Τριτη - Παρασκευη: Ποδια

Τεταρτη - Κυριακη: Αεροβικη (μποξ).

Σαββατο: Ρεπο

 

-----------------------------

Εβαλα τα κιλα που εχασα, 72 πλεον. Αλλα 8 μειναν για φετος. Αν φτασω τα 80, θα κλαψω. Στανταρ. Οσο βεβαιο ειναι οτι ο γαυρος θα ξαναπαρει πρωταθλημα (1,10 ρε; Ουτε η Σελτικ δεν παιζεται τοσο χαμηλα...)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερινή κόλαση-θάνατος προπόνηση ποδιών...
δισετ ασκήσεις συν 30' αερόβιο για μετά... 
αν δεν γράψω αύριο, είναι γιατί δεν έχω καταφέρει να σηκωθώ από το κρεβάτι μου να πάω στο πισί 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο 6 ωρες στο 2 Hong Kong Tattoo Convention 

 

 

 

10547957_10203702507776770_5253299532775

 

 

Ωραίο τατού ρε φίλε αν και περίμενα και εγώ ότι θα ήταν πιο φθηνά, αλλά ντάξει σχετικά με εδώ είναι παράδεισος οι τιμές... Τι 50  για Ελλαδα εγω για ενα απλο μονογραμμα περσι το λιγοτερο 70 ευρώ μου είχαν πει και αυτό μετά από ψάξιμο αρκετό.

 

παιδες ειδατε τι εγινε στην μεσσηνια ?  εγω σας το ελεγα παντως  ,  τα αναβολικα σκοτωνουν .............

 

Σωστή η παρατήρηση. Το αποτέλεσμα πάντως για μένα μετράει και αυτό είναι -4 μαλάκες λιγότεροι στην κοινωνία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...