Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σήμερα έπρεπε να παίξω support γιατί η kata μας lockαρε το mid στα γρήγορα. θυμήθηκα παλιές εποχές που έπαιζα sona s2-s3. skills R>W>Q>E Και τα πήγα αρκετά καλά, βεβαια μπορεί να είναι ένα game αλλα νόμιζα ότι η sona είναι αρκετά αδύναμη γι' αυτο έβαλα και runes με health quints armor red και seals και scaling mr blues.

Είχα διαβάσει καλά και τα post του attalou και δεν ξέχασα να το γυρίσω σε sweeper το trinket :D
 

TMxDlzr.jpg

 

Από την άλλη, πολλα active items πια τα support, πιανίστας γίνεσαι για να παίξεις καλά...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τελευταιες μερες παιζω leona, και θα θελα λιγο να δειτε τα items που βγαζω http://prntscr.com/45cz4zκαι να μου πειτε αν ειναι καλα!

Κι εγω με αυτα τα αντικειμενα παιζω leona , εκτος απο ειδικες περιπτωσεις....

Αν το παιχνιδι παει καλα , θα βγαλω και ενα Frozen Gauntlet για το extra CC και το λιγο dmg παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

QQ post μετα απο three wins στη σειρα (γινεται; γινεται).

 

 

Παιζω για πλακα με ενα silver V account ενος φιλου. Και ξαναθυμηθηκα εκεινες τις εποχες (οχι δα και πολυ παλιες, αλλα με τεραστια διαφορα στο attitude που ειχα συνηθισει καπως στα gold tiers), που ο καθε πικραμενος νομιζει οτι εμαθε το game επειδη αλλαξε division απο το αιωνιο bronze που ηταν προηγουμενως.

 

Silver λοιπον, το elo που αμα τολμησεις να κανεις splitpush μαζευεις 2-3 reports minimum, επειδη θεωρουν οτι παιζεις solo και δεν βοηθας το team. Nα καταληγεις να τους κουβαλας easily με το splitpush σε game που δινουν triple kills σε 1 vs 3 , ή κανανε συνεχομενα engage 3 vs 5 και να επιμενουν ακομα και μετα το win να σε κανουν report for refusing to communicate, επειδη δεν βοηθουσες στα "all mid" calls απ'το 10ο min και snowballαρες for free. Κι επειδη νομισαν οτι το win το πηραν χαρη στους 2/12 εαυτους τους επειδη συναντηθηκαν μαζι μου στο last tf στο nexus των αντιπαλων (απ'το splitpush μου) και πηραν αυτοι τα kills.

Ο αλλος ελεγε report trynda for trollbuild επειδη ειχα βγαλει AS μποτα/vamp scept/zeal.

 

Γενικα εχω ψιλοξεπερασει την φαση που εκνευριζομαι αν κανουν μλκιες ή αν τρολαρουν ή αν απλα ειναι κακιστοι παιχτες, αλλα αυτο που δεν εχουν ιδεα απο το game , τελειωνουν με διψηφιο cs ολοι τους, και σε νουθετουν να κανεις join στο "all mid" club και ζητανε ομαδικως report αν αρχισουν να ψοφανε απο το 10ο min εως το 40ο , ειναι πιο εκνευριστικο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα στην όμορφη παρέα του insomnia

λοιπόν μόλις κατέληξε ένα macbook pro end 2013 στα χερια μου που θέλω να του περάσω το League of Legends το κατέβασα από "official" site του παιχνιδιού το έκανα κανονικά drag drop στον φάκελο "applications" αλλα τίποτα μου βγάζει το εξής error

unspecified error occurred. please check the logs for more information.

σας ευχάριστο πολύ για την βοήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα στην όμορφη παρέα του insomnia

λοιπόν μόλις κατέληξε ένα macbook pro end 2013 στα χερια μου που θέλω να του περάσω το League of Legends το κατέβασα από "official" site του παιχνιδιού το έκανα κανονικά drag drop στον φάκελο "applications" αλλα τίποτα μου βγάζει το εξής error

unspecified error occurred. please check the logs for more information.

σας ευχάριστο πολύ για την βοήθεια

 

Ανοιξες το dmg και έκανες drag? Για αρχή κάνε τα όλα delete --> restart ---> repair permisions και βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...