Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα παιδιά, έχω κάνει μια παραγγελία και σήμερα μου έστειλαν mail ότι ένα προϊόν από τα πολλά δεν είναι διαθέσιμο λέγοντας:

 

Unfortunately the items listed below are no longer in stock. As a result we have had to cancel these items and cancel the payment authority on your card. You will not be charged for any of these items.

 

'Εχει γίνει cancel όλη η πληρωμή ή μόνο η αξία του προϊόντος αυτού? Μπήκα και μέσω e-banking στην κάρτα και βλέπω πως (λογικό γιατί θα θέλει χρόνο) δεν έχει επιστραφεί ούτε ολόκληρο το ποσό για να ξέρω αν ακυρώθηκε όλη η παραγγελία, ούτε το ποσό της αξίας του προϊόντος αυτού.

 

Λογικά φαντάζομαι θα στείλουν τα άλλα κανονικά. Εσείς τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου επιστρέψουν μόνο την αξια του προιοντος που δεν θα σου στείλουν. Ολα τα υπολοιπα θα τα παραλάβεις κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου στάλθηκε e-mail για -20% για αγορές άνω των 60 ευρώ(που λογικά η έκπτωση θα γίνεται αυτόματα),αλλά στο καλάθι δε μου βγάζει καν την έκπτωση. Εσάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την ίδια απορία με τον Ίωνα...ξεκίνησα μια εικονική παραγγελία και δεν έβγαλε πουθενά έκπτωση οπότε μάλλον ισχύει αυτό που λέει ο coyote ότι δηλαδή για κάθε 60€ αγορών, μας δίνει κουπόνι 12€ για μελλοντικές αγορές.

Επειδή είμαι από κινητό όμως και επειδή δεν είδα που αναγράφονται οι οροι (δεν είναι ενεργό το εικονίδιο της προσφοράς, ούτε στο mail γράφει πληροφορίες), αν μπορεί κάποιος ας βαλει ένα link με τους όρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

το μεσημεράκι περιμένω παραγγελία που είχα κάνει το βράδυ της 21/11 ! Αυτή τη φορά δεν είχα πάρει πολλά πράγματα (φόρμες, γυναικεία φανελάκια και κάλτσες), όμως θα κάνω το καθιερωμένο review.

 

Χτες βράδυ έκανα νέα παραγγελία με 1 ευρώ μεταφορικά καθώς η παραγγελία ήταν αξίας 103 ευρώ. Δεν είδα όμως κάπου την προσφορά με το μέχρι 20% σε επόμενη αγορά. Ίσως επειδή δεν έχω γραφτεί στο newsletter και δε μου έρχονται τα mail τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,μου ακυρώσανε μια τεράστια παραγγελεία που έκανα λόγω έλλειψης 2 πραγμάτων.Η πληρωμή είχε γίνει μέσω PAYPAL.Ξέρετε περίπου πότε θα μου επιστραφούν τα λεφτά γιατί είναι αρκετά μεγάλο ποσό και είναι ομαδική παραγγελεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

το μεσημεράκι περιμένω παραγγελία που είχα κάνει το βράδυ της 21/11 ! Αυτή τη φορά δεν είχα πάρει πολλά πράγματα (φόρμες, γυναικεία φανελάκια και κάλτσες), όμως θα κάνω το καθιερωμένο review.

 

Χτες βράδυ έκανα νέα παραγγελία με 1 ευρώ μεταφορικά καθώς η παραγγελία ήταν αξίας 103 ευρώ. Δεν είδα όμως κάπου την προσφορά με το μέχρι 20% σε επόμενη αγορά. Ίσως επειδή δεν έχω γραφτεί στο newsletter και δε μου έρχονται τα mail τους?

σήμερα το πρωι ήρθε. Επρεπε να περιμενεις. Ειναι και black Friday

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,μου ακυρώσανε μια τεράστια παραγγελεία που έκανα λόγω έλλειψης 2 πραγμάτων.Η πληρωμή είχε γίνει μέσω PAYPAL.Ξέρετε περίπου πότε θα μου επιστραφούν τα λεφτά γιατί είναι αρκετά μεγάλο ποσό και είναι ομαδική παραγγελεία?

 

Είσαι σίγουρος; Εννοώ δεν ακυρώνουνε όλη την παραγγελία αν εχουν ελλειψη σε κάποια απο τα πραγματα. Ξανα δες το email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...