Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ έβαλα κάποια παραπνω για να καλύπτω το όριο.

Πρέπει να κάνω claim for cashback και να συμπληρώσω τα πεδία που εμφανίζει? Τι λογική έχει αυτό?

 

Δεν χρειάζεται να το κάνεις αυτό. Θα σου στείλουν με mail το κουπόνι μέσα στις επόμενες μέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις εκανα και εγω παραγγελια 255 ευρω. Το παρακανα λιγο για να παρω μεγαλυτερο ποσο σε κουπονια :-D ...

Emai δεν μου ηρθε για τα κουπονια αμεσα παντως...

Τωρα αν καταλαβα καλα την προσφορα θα μου στειλουν κουπονια αξιας 40 ευρω περιπου...

 

Ελπιζω να μην χρειαζεται να παραγγειλεις πανω απο καποιο ποσο για να χρησιμοποιησεις τα κουπονια. Να μπορεις δηλαδη αν θελεις να παραγγειλεις μονο την αξια των κουπονιων...

 

Αλλιως καηκα μιας και δεν ξερω τι αλλο να παραγειλω και θα γεμισω σαβουρα :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To cash back τι είναι? κάτι που σου βγάζει μόλις τελειώσεις?

Μήπως είναι κάτι που έχιε σχέση με ένα περιοδικό για προσφορές? που έβγαζε παλιά

Τι όρους έχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, παρήγγειλα 2 ζευγάρια παπούτσια αλλά μου είναι μεγάλα και θα ήθελα να τα επιστρέψω. Τα ξαναπάω πίσω στην μεταφορική και τα στέλνουνε πίσω με δική μου χρέωση; Πρέπει να κάνω κάτι άλλο; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!

Σε μια περίπτωση που έτυχε σε εμένα με παπούτσια μου είχαν στείλει λάθος νούμερο και μετά απο επικοινωνία με email τους τα έστειλα πίσω (με ΕΛΤΑ / συστημένο) και μου είπαν να scan - άρο ή να φωτογραφίσω με κινητό τις αποδείξεις απο τα ΕΛΤΑ και να μου κάνουν επιστροφή και τα μεταφορικά.

Τώρα επειδή το παπούτσι αν δεν το φορέσεις δεν μπορείς να ξέρεις αν θα σου κάνει απο πρίν, θα πρέπει να το δείς.... Μίλησε μαζί τους με mail ή απο fb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου ηρθε και το email για τα voucher.

 

Thank you for shopping on Sports Direct. Our initial checks show that your most recent purchase has qualified for the voucher offer.   We will endeavour to send the voucher to you either on but not before Tuesday 2nd of December 2014 or after the order has been despatched.   Please note the following Terms and Conditions,   once the order been despatched we will complete our last checks to ensure that you order meets the voucher requirements. The requirements are as follows:  
  • total spend including Postage is £ 50.00 (GBP) (or multiples of)
  • cancelled / exchanges / pre-order items will NOT be included in the total spend.
  • £ 10.00 (GBP) voucher for every £ 50.00 (GBP) spent.
  • voucher will be valid from 02-12-2014 until 24-12-2015.
  • voucher can be redeemed online.
  • voucher can be redeemed in UK Stores only.
  • In the event of refunded goods, we reserves the right to cancel voucher or charge for used vouchers.
  • offer not available in concession stores.

 

 

To cash back τι είναι? κάτι που σου βγάζει μόλις τελειώσεις?

Μήπως είναι κάτι που έχιε σχέση με ένα περιοδικό για προσφορές? που έβγαζε παλιά

Τι όρους έχει?

Μου το εβγαλε και εμενα. Το κοιταξα παρα πολυ γρηγορα επομενως δεν γνωριζω ακριβως τι παιζει, αλλα νομιζω πληρωνεις κατι σαν αμοιβη καθε μηνα και σου δινουν cashback οταν παραγγελνεις. Ή κατι τετοιο μιας και διαβασα καπου στους ορους για monthly fee.

 

 

ΥΓ. Οποιος θελει να εκμεταλλευτει την προσφορα με τα voucher να κανει γρηγορα. Σε λιγοτερο απο 1 ωρα (2πμ) η προσφορα τελειωνει. Μου ηρθε email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ τελικά έκανα και πάλι την παραγγελία(εκτός από κάποια προϊόντα τα οποία στο μεταξύ είχαν βγει out of stock) και μέσα σε ένα 20λεπτο περίπου μου εστάλη confirmation email+το mail που εστάλη και στον crupo.

To ''claim for cashback'' που προαναφέρθηκε,ξεκίνησα να το συμπληρώνω αλλά δεν είχε νόημα να το ολοκληρώσω διότι στο ''country'' ΔΕΝ περιλαμβάνεται η Ελλάδα αλλά μόνο καμιά δεκαριά-δεκαπέντε ευρωπαϊκές χώρες + τις ΗΠΑ...το αναφέρω διότι ίσως να μην το προσέξατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αφου λεει online?

Από περιέργεια μιλάω γιατί θα το ξανασυναστήσουμε

 

επρεπε να παρω το ποδήλατο...

120 ευρω θα εβγαινε

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έστειλαν χθες τη παραγγελία και σήμερα και το voucher.

Παρόλο που πλήρωσα σε ευρώ, το voucher μου ήρθε σε λίρες. 20 λίρες, περίπου 24 ευρώ αλλά δεν ξέρω με ποια ισοτιμία θα εξαργυρωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα στην παρεα και συγχαρητηρια σε ολους για την πολυ καλη δουλεια που γινεται σε οτι αφορα την ενημερωση για την αγορα προιοντων απο το διαδυσκτιακο αυτο καταστημα!!!

Μια απορια και απο εμενα ΑΝ φυσικα καποιος γνωριζει απο προηγουμενα χρονια!!!

Μεσα στα χριστουγεννα βγαινουν εορταστικες (γενικοτερες δηλ και οχι μεμονωμενες που ουτως ή αλλως ισχυουν καθε εβδομαδα) προσφορες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...