Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι αστειο το ποσο( 20ευρω) αλλα με ενοχλει το γεγονος πως στο κεντρο δεν βρισκεις που να παρκαρεις την μηχανη σου. Εργαζομαι εκει και καταλαβαινετε πως οταν οι "νομιμες" θεσεις ειναι γεματες, αναγκαζομαι να το βαζω σε καποια πλατεια ή πεζοδρομιο.

Ο Γ*μημενος ο δημος Αθηναιων τι διαλο κανει γι αυτο. Στα @@ του.

 

Τοσα χρονια, με τοσα εγκαταλελημενα κτηρια εκει γυρω, θα μπορουσε να ειχε βγαλει αδειες να κατεδαφισει καποια και να τα κανει δημοσια και δωρεαν ΠΑΡΚΙΝΓΚ, εστω γι αυτους που μενουν ή εργαζονται εκει.

Αμα σε βολευει καλυτερα να γκρεμισουμε το μουσειο της ακροπολης πες το να κανονησω. Εχω γνωστη μια καθαριστρια , θα το κανονησει

Το όριο για ανάληψη κάθε βδομάδα από ΑΤΜ είναι 420 ακόμα ή έχει αλλάξει;

Ελα ρε ματσο...λες να αλλαξε να πηγε 1500 ε και να στο κρατουσανε μυστικο για να μη βγαλεις το αεπ της χωρας που εχεις καταθεσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε ματσο...λες να αλλαξε να πηγε 1500 ε και να στο κρατουσανε μυστικο για να μη βγαλεις το αεπ της χωρας που εχεις καταθεσεις;

Μπορεί να θέλει ο άνθρωπος να αγοράσει ένα laptop με 700 ευρώ ή να κάνει service στο όχημα. Δεν τα έχουν όλοι μασούρια στο σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να θέλει ο άνθρωπος να αγοράσει ένα laptop με 700 ευρώ ή να κάνει service στο όχημα. Δεν τα έχουν όλοι μασούρια στο σπίτι.

Μπορεί να πληρώσει με κάρτα, δεν χρειάζεται να βγάλει μετρητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο paypal βλέπω ότι έχει επιλογή να προσθέσεις τραπεζικό λογαριασμό ..Γίνεται να βάζω λεφτά στον τραπεζικό λογαριασμό και να μπαίνουν στο paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, σε ποιο σημείο του λογαριασμού σταθερής τηλεφωνίας ΟΤΕ (πλέον Cosmote), φαίνεται ο αριθμός βρόχου;

μόλις κοίταξα τώρα και τις 4 σελίδες του ηλεκτρονικού λογαριασμού και δεν το αναγράφει πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις κοίταξα τώρα και τις 4 σελίδες του ηλεκτρονικού λογαριασμού και δεν το αναγράφει πουθενά.

Μήπως το αναγράφει με διαφορετικό τρόπο/ονομασία; Βασικά έχω χάσει το 2ο φύλλο με τις σελίδες 3 και 4. Εκεί δεν ξέρω τι γράφει, μήπως έχει κάποια πληροφορία, κάποιον σειριακό αριθμό ίσως; Στην πρώτη σελίδα στον δικό μου λογαριασμό αναφέρει τον κωδικό πληρωμής και τον αριθμό λογαριασμού. Ο κωδικός πληρωμής προφανώς είναι για τις πληρωμές, από τον αριθμό λογαριασμού δεν ξέρω αν υποδηλώνει με κάποιο τρόπο τον αριθμό βρόχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως το αναγράφει με διαφορετικό τρόπο/ονομασία; Βασικά έχω χάσει το 2ο φύλλο με τις σελίδες 3 και 4. Εκεί δεν ξέρω τι γράφει, μήπως έχει κάποια πληροφορία, κάποιον σειριακό αριθμό ίσως; Στην πρώτη σελίδα στον δικό μου λογαριασμό αναφέρει τον κωδικό πληρωμής και τον αριθμό λογαριασμού. Ο κωδικός πληρωμής προφανώς είναι για τις πληρωμές, από τον αριθμό λογαριασμού δεν ξέρω αν υποδηλώνει με κάποιο τρόπο τον αριθμό βρόχου.

για δες λίγο,στην τέταρτη σελίδα εκεί που έχει τον αριθμό του τηλεφώνου τονισμένο με μπλέ πλαίσιο τι γράφει δίπλα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δες λίγο,στην τέταρτη σελίδα εκεί που έχει τον αριθμό του τηλεφώνου τονισμένο με μπλέ πλαίσιο τι γράφει δίπλα; 

Είπα ότι έχω χάσει το 2ο φύλλο με τις σελίδες 3 και 4, δεν μπορώ να δω, για αυτό ρωτάω, μήπως αναγράφει κάτι στο 2ο φύλλο (σελίδες 3 και 4) που μου λείπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα ερωτηματακι για το facebook, αν στο παραθυρο του messenger επιλεξεις "μπλοκαρισμα μηνυματων", θα υπαρχουν ειδοποιησεις αν το συσκεκριμενο μελος σχολιαζει αναρτησεις σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρακια ερωτηση.

 

Θελω να ανεβασω online 800 αριθμημενες photo υψηλης αναλυσης και αυτο να κανει generate ενα URL να μπορω να το στελνω σε κοσμο να βλεπει τις φωτο. Το μεγεθος του αρχειου ειναι περιπου 11GB οποτε λογικα ψαχνω κατι επι πληρωμη. Με ενδιαφερει επισης το layout να ειναι οσο πιο απλο γινεται.

 

Καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...