Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε Windows 8.1 (και Windows 7) πως αλλάζω το γράμμα του DVD-Rom; Στο Disk Managment δείχνει μόνο τους σκληρούς δίσκους και τα γράμματά τους μπορώ να αλλάξω κατά βούληση (εκτός φυσικά από τον C: όπου είναι εγκατεστημένο το λειτουργικό), αλλά το DVD Rom δεν το δείχνει.

 

Γράψτε λάθος, το βρήκα τελικά στο Disk Managment, δεν φαινόταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα :)

 

Έχει κανείς ιδέα αν πωλούνται τηλεοράσεις σε σούπερ μάρκετ Βασιλόπουλος στην Αθήνα;; (αν ναι, πού ρε παιδιά;;; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να.βγαλω μια καρτα απο την πειραιως μονο για αγορα απο το ιντερνετ.

 

Εχω ηδη μια που ειναι μισθοδοσιας;

 

Αυτοι θα μου ανοιξουν αλλο λογαριασμο με.την.ιδοα καρτα πως θα τα ξεχωρισω εγω αν.θελω να τα συνδεσω στο paypal;

 

Ή ειναι καλυτερο να βγαλω αλλη καρτα αλλα ποια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βάλεις τον ιντερνετικό λογαριασμό σαν κύριο λογαριασμό της κάρτας. 

Αυτό σημαίνει ότι αυτός ο λογαριασμός θα φαίνεται στο PayPal και σε οποιοδήποτε σημείο χρησιμοποιήσεις την χρεωστική κάρτα (super market, βενζινάδικο κλπ), ο 2ος λογαριασμός (μισθοδοσίας) είναι προσβάσιμος μόνο απ το web banking της Πειραιώς και τα ΑΤΜ του δικτύου Πειραιώς (όχι από ΑΤΜ του ΔΙΑ.Σ.).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν.δεν εχω λεφτα σε αυτη, αλλα εχω στης μισθοδοσια που σχεδον παντα εχω εκει δεν θα τραβαει απο κει. Και αν γινει καμια στραβη δεν θα κλαιω τα λεφτα που θα χω στον αλλον λογαριασμο σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν στείλω μήνυμα σε άλλο χρήστη και το διαγράψω αμέσωως (πριν δηλαδή το δει) είναι σαν να μην το στειλα ποτέ, ή απλά διαγράφεται από το φάκελο των μηνυμάτων μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...