Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά αλλάξαν τα σχέδια και θα πάμε Ρόδο! Καλύτερα. Θέλω να ρωτήσω τα εξής. Εγώ ας πούμε ως γνήσιος Θεσσαλός, δεν θα κατέβω στην Αθήνα με το γομάρι μου (αμάξι) αλλά με κτελ ή οσε και μετά με αεροπλάνο στην Ρόδο. Σε περίπτωση που για παράδειγμα καθυστερήσει το τραίνο και χάσω το αεροπλάνο ή το αντίθετο, δικαιούμαι κάποια αποζημίωση;

 

Όχι. Αποζημίωση δικαιούσαι μόνο αν χάσεις την πτήση σου λόγω λάθους της εταιρείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι. Αποζημίωση δικαιούσαι μόνο αν χάσεις την πτήση σου λόγω λάθους της εταιρείας.

 

μάλλον ρωτάει για αποζημίωση από τον ΟΣΕ... μάλλον εδώ γελάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά θέλω λίγο βοήθεια, με αγκάρεψε η ξαδερφή μου να της βρώ ξενοδοχείο στην Πάρο για τελευταια βδομάδα Ιουλίου... Το θέμα είναι οτι δεν ξέρουμε πια περιοχή είναι καλή, κοντά σε clubakia κυρίως και γενικά να είναι κοσμική.

 

Αν έχει πάει κανείς ας μου πεί σε ποια περιοχή να ψάξω!!!

 

ευχαριστώωωω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά θέλω λίγο βοήθεια, με αγκάρεψε η ξαδερφή μου να της βρώ ξενοδοχείο στην Πάρο για τελευταια βδομάδα Ιουλίου... Το θέμα είναι οτι δεν ξέρουμε πια περιοχή είναι καλή, κοντά σε clubakia κυρίως και γενικά να είναι κοσμική.

 

Αν έχει πάει κανείς ας μου πεί σε ποια περιοχή να ψάξω!!!

 

ευχαριστώωωω

 

Νάουσα, αν θέλεις νταβαντούρι. Η Παροικιά είναι πιό family κι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδες καλημερα,

ψαχνομαι για φθηνες διακοπες, ρωταω σε γραφεια τουριστικα, αλλα νομιζω οτι με κοροιδευουν οι τυποι( την κριση την γραφουν στα.....).

 

Τεσπα, ενδιαφερομαι να παω Ιουλιο-Αυγουστο, ξερω οτι ειναι full-season αλλα δεν βολευει αλλη ημερομηνια...

 

Ειμαι αναμεσα σε Συρο και Κεφαλλονια, αλλα σκεφτομαι και Κυπρο ή Αταλια. Εσεις τι λετε? Γνωριζετε περισσοτερες πληροφοριες και που να απευθυνθω για τιμες?

 

Επισης εαν μπορειται προτεινετε και κανενα μεγαλο τουριστικο μηπως και πετυχω καμια προσφορα....(στειλτε πμ μην θεωρηθει διαφημιση).

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, Νάουσα. Ξέρω ένα γαμάτο σπίτι με θέα και καλές τιμές αν ενδιαφέρεσαι αλλά έχει καμιά 100m περπάτημα σε ανηφόρα.

 

Επειδή με έχει φάει, είναι κοντά στην Πούντα η Νάουσα??? (έμπλεξα άσχημα, περιμένει απο μένα να της κανονίσω τις διακοπές...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω στα 20 km είναι και έχει λεοφωρεία συνέχεια. Πιο κοντά είναι η Παροικιά (10km). Μη μείνει Παροικιά αν θέλει νταβαντούρι πάντως, η Νάουσα έχει όλα τα μπαρόκλαμπα και το τζέρτζελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ακυρώσεις εισιτήρια με την easyjet και να τα έχεις "ελεύθερα" για μελλοντική χρήση; (σε εύλογο χρονικό διάστημα);

Είδα για αλλαγη ημερομηνίας οτι θέλει 30 ευρώ ανα άτομο ανα πτήση.

Αν είναι κάτι τέτοιο εφικτό, τι χρεώσεις έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι. Γενικά δεν υπάρχουν "ανοιχτά εισιτήρια" στις αεροπορικές -εκτός αν κλείσεις τη μέγιστη κατηγορία τιμής φάση business first lux blowjob class όπου ό,τι ακύρωση/μεταφορά και να κάνεις, ακόμα και μετά την πτήση που 'χεις κλείσει, είναι τσάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...