Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στροφή 180° και τελικά με κόβω Θάσο

Ανυπομονώ να βουτήξω εδώ

 

 

giola-thassos-greece-1.jpg

8148444879_7d05bfc4f5_c.jpg

%CE%93%CE%BA%CE%B9%CF%8C%CE%BB%CE%B1+1.j

 

 

 

Σκόπελο τελικά -.-

 

Αντε και βούτηξες .... πως βγαίνεις μετά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η Γκίολα υπάγεται στον οικισμό της Αστρίδας στα νοτιοανατολικά της Θάσου και βρίσκεται 16 χλμ. από τον Ποτό και 6 χλμ. από την Ψιλή Άμμο

 

Είναι λίγο μανίκι να πας

http://www.discoverthassos.com/gr/about/experience-view/lets_find_giola

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Γκίολα υπάγεται στον οικισμό της Αστρίδας στα νοτιοανατολικά της Θάσου και βρίσκεται 16 χλμ. από τον Ποτό και 6 χλμ. από την Ψιλή Άμμο

 

Είναι λίγο μανίκι να πας

http://www.discoverthassos.com/gr/about/experience-view/lets_find_giola

 

Ντάνκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται πού στην Κρήτη θες και από πού θα ξεκινήσεις. Χωρίς να'χω ψάξει, για Χανιά ισχύει πια (αν δεν κάνω λάθος) από Θεσσαλονίκη το πήγαινε-έλα με 60 ευρώ με RyanAir..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο θεσσαλονικη Χανια.

 

Ρεθυμνο θελω να παω..

 

Απο τωρα αν το κλεισω δεν θα εχω καμια προσφορα.. Βασικα ολη η οικογενεια θα παμε για εναν γαμο περιπου 7 ατομα μαζι με την γιαγια..

 

2 ανηλικα

 

5 ενηλικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω πρωτες διακοπες με μικρο παιδι. Θελω πολυ κονΤα στην αθηνα οδικως με ωραια θαλασσα, ταβερνακια κ κανα καφε.

Βρηκα ωραιο χοτελι με θαλασσα μπροστα ευβοια, ερετρια.αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερέτρια έχει διάφορα ταβερνάκια και καφέ μαζεμένα εκεί στον δρόμο δίπλα στην κεντρική παραλία. Θυμάμαι λογικές τιμές.

Επίσης, η μία απ'τις 2 αμμουδιές (η αριστερή όπως κοιτάς προς το Νησί των Ονείρων) είναι πάρα πολύ ρηχή και άρα ιδανική για μικρά παιδιά. Και αν σας αρέσει η αρχαιολογία, η περιοχή της Ερέτριας αλλά και τα γύρω χωριά προσφέρονται για να δείτε διάφορα μνημεία, αρχαία θέατρα, μουσεία κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισιτηρια φθηνα με καποιο τροπο αεροπορικα ξερετε αν βγαινουν προσφορες? για αυγουστο ειναι να παμε ζακυνθο αλλα βγαινει 300 2 ατομα..αντε 200 να τα διναμε δηλαδη απο 50!! κι εχιε μονο ολυμπιακη απο οτι εχω δει..!! γενικα αν εχετε δει προσφορες,κουπονια..κλπ!! α και για τσιλιβι καμια γνωμη! και οποιος εχει παει καμια ταβερνουλα,μαγαζι κλπ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στροφή 180° και τελικά με κόβω Θάσο

Ανυπομονώ να βουτήξω εδώ

 

 

giola-thassos-greece-1.jpg

8148444879_7d05bfc4f5_c.jpg

%CE%93%CE%BA%CE%B9%CF%8C%CE%BB%CE%B1+1.j

 

 

 

Σκόπελο τελικά -.-

 

παιδια που ειναι αυτο το μερος στην φωτο??

 

edit:στην θασο ειναι??αν ειναι πωπω,μπορω να πω ειμαι και πολυ ασχετος.σχεδον καθε καλοκαιρι την επισκεπτομαι για κανα 4ημερο και δεν το εχω ξανακουσει το μερος :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον γρηγορη ερωτηση Κεφαλλονια η Θασο για το καλοκαιρι?

 

 

Κεφαλλονια εχω παει και την εχω στα τοπ νησια απο αποψη παραλιας,φαγητου,φυσης αλλα γνωστο ζευγαρι που εχει παει και στα 2 νησια μου ειπε οτι η Θασος ειναι πιο ωραια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Θάσος είναι πολύ όμορφο νησί αλλά πολύ underrated γιατί πέφτει μακριά από Αθήνα και γενικά νότια Ελλάδα

Αν είναι πιο ωραία από την Κεφαλλονιά δεν ξέρω αλλά αν θέλεις ήρεμες/οικογενειακές διακοπές δεν θα σε απογοητεύσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα δυο εχω παει αλλα προσωπικα δε θα ξαναπηγαινα θασο. Ειναι κουραστικο να φυγω απο Αθηνα.  Προτιμω Κεφαλονια γιατι εχει περισσοτερες επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...