Προς το περιεχόμενο

XBOX 360 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Νόμιζα ότι μόνο στα arcade μπορούσες να δεις (είχε ένα κομματι χαρτί που το πίεζες και έβλεπες την πλάτη του xbox). Αν είναι jasper θα παω να το τσιμπήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόμιζα ότι μόνο στα arcade μπορούσες να δεις (είχε ένα κομματι χαρτί που το πίεζες και έβλεπες την πλάτη του xbox). Αν είναι jasper θα παω να το τσιμπήσω.

 

Ναι απο κει μπορεις να δεις απο τη τρυπουλα αν και σου λεω πριν κανα 2μηνο που ειχα παει τα ειχα τσεκαρει ολα jasper ηταν (για arcade δεν ξερω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για arcade δεν με ενδιαφέρει. Απλά νόμιζα ότι μόνο στα arcade μπορούσες να δεις. Άρα πάω να το τσιμπήσω, να ξανα χαρώ το live

 

Κανε με add αν θες ή στείλε μου το nick σου όταν με το καλο το πάρεις :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα

ξερει καποιος καποιο μαγαζι στην Αθηνα που φτιάχνει το ring of death?

γιατι μου εχει λήξει η εγγυηση κ δεν θελω να το στελνω γερμανια με 80 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα

ξερει καποιος καποιο μαγαζι στην Αθηνα που φτιάχνει το ring of death?

γιατι μου εχει λήξει η εγγυηση κ δεν θελω να το στελνω γερμανια με 80 ευρω.

 

Ούτε καν 80... πλέον 110 είναι που χα ρωτήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν 80... πλέον 110 είναι που χα ρωτήσει.

 

πωπω τρελο ποσο..

και απο οσο εχω ακουσει,στην αθηνα υπαρχουν μαγαζακια που με 20 ευρω το φτιαχνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μην φανταστείς ότι στο φτιάχνουν κιόλας με 20 ευρώ. Πάστα του αλλάζουν και ίσως να χεις ένα ακόμη 6μηνο παιχνιδιού. Το πραγματικό fix είναι να του αλλάξεις μητρική αλλά μου φαίνεται λίγο χλωμό για 20 ευρώ που λες.

 

Παίζεις online;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μην φανταστείς ότι στο φτιάχνουν κιόλας με 20 ευρώ. Πάστα του αλλάζουν και ίσως να χεις ένα ακόμη 6μηνο παιχνιδιού. Το πραγματικό fix είναι να του αλλάξεις μητρική αλλά μου φαίνεται λίγο χλωμό για 20 ευρώ που λες.

 

Παίζεις online;

Συμφωνω παντως απο οσο ξερω(γιατι το εχω στειλει 5 φορες γερμανια στην microsοft) ουτε αυτοι αλλαζουν μητρικη αλλα ψυχτρα..

οχι Online δεν παιζω,δεν εχω gold συνδρομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε τσίμπα καμιά μπαναρισμένη κονσολίτσα με λιγότερα λεφτά και είσαι άρχοντας.

 

Πρόσεξε γιατί πολύ είναι οι επιτήδειοι που θα προσπαθήσουν να σου πουλήσουν κάτι για χρυσάφι. Το πρώτο που θα ρωτάς είναι αν έχει φάει ban, τη μητρική έχει, έτος κατασκευής, αν παίζει games απο σκληρό και αν έχει το αυτοκολητάκι (να σου βρισκεται.... γιατί να το χαρίσεις; ).

 

Εγώ για παράδειγμα πούλησα την μπανάρισμένη μου κονσόλα με χειριστήριο, σκληρό, αυθεντικό παιχνίδι και όλα μου τα back ups στα 100 ευρώ. Οτιδήποτε παραπάνω για μένα είναι κλεψιά. Θα μπορούσες εσύ για παράδειγμα να μην πάρεις χειριστήριο και σκληρό και να σου ρθει πολύ φτηνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε τσίμπα καμιά μπαναρισμένη κονσολίτσα με λιγότερα λεφτά και είσαι άρχοντας.

 

Πρόσεξε γιατί πολύ είναι οι επιτήδειοι που θα προσπαθήσουν να σου πουλήσουν κάτι για χρυσάφι. Το πρώτο που θα ρωτάς είναι αν έχει φάει ban, τη μητρική έχει, έτος κατασκευής, αν παίζει games απο σκληρό και αν έχει το αυτοκολητάκι (να σου βρισκεται.... γιατί να το χαρίσεις; )

 

ευχαριστω πολυ

θα το κοιταξω αν δεν φτιαχνεται με μικρο κοστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...