Προς το περιεχόμενο

XBOX 360 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψιλοάσχετη ερώτηση.. ένα 360 elite που θέλω να πουλήσω με mfr date : 2008-11-04 είναι ακόμα εντός εγγύησης;

 

Αν δεν είναι flagged, έχει εγγύηση μισό χρόνο ακόμα για το RROD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αα τέλεια :D Ευχαριστώ πολύ.

 

Βασικά μπορείς να πάρεις τηλέφωνο την ms και να μάθεις πόση εγγύηση έχει ακόμα ;) .Άλλο ημερομηνία κατασκευής, άλλο ημερομηνία πώλησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αγοράσω μια arcade κονσόλα με jasper μητρική, γιατί η premium που έχω πρώτης γενιάς σαν να ψιλοζορίζεται τώρα τελευταία (την έχω στείλει μια φορά Γερμανία).

Εσείς που έχετε jasper σας έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα? Επίσης αν πουλήσω αυτή που έχω (κονσόλα, τροφοδοτικό, κουτί) πόσα να ζητήσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Jasper ειναι οτι καλυτερο εχει βγει σαν μητρικη για το 360 οσον αφορα την παρουσιαση προβληματων.Η δικια μου ειναι απο το Νοεμβρη του '09 και δεν εχει εμφανισει τιποτα(νταξει φυσιολογικο λογω του μικρου χρονικου διαστηματος).Αλλα και στα ξενα φορα που διαβαζω δεν θυμαμαι να εχω διαβασει προβλημα με τα Jasperia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αγοράσω μια arcade κονσόλα με jasper μητρική, γιατί η premium που έχω πρώτης γενιάς σαν να ψιλοζορίζεται τώρα τελευταία (την έχω στείλει μια φορά Γερμανία).

Εσείς που έχετε jasper σας έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα? Επίσης αν πουλήσω αυτή που έχω (κονσόλα, τροφοδοτικό, κουτί) πόσα να ζητήσω?

 

Εμένα χωρίς να παρουσιάσει κανένα πρόβλημα και κονσόλα 2 ετών, αλλά έχοντας flaggaristei, μαζί με τροφοδοτικό, 20αρη σκληρό, ασύρματο χειριστήριο, ένα αυθεντικό games και καμιά 30αρια back up την πούλησα 100 ευρώ. Από τη ζήτηση που υπήρχε όμως ίσως μπορούσα και καλύτερα.

 

Υπόψιν, αν αρχίσει να σου βγάζει RROD, να είσαι ειλικρινής. Δεν πάει σε κατάστημα... σε κάποιοι άλλο άνθρωπο πάει που θα μπορούσαμε να είμαστε στη θέση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως γνωριζει κανεις πως μπορω να κατεβεσω το map pack του Cod:WaW,δεν με αφηνει λογω religion.Υπαρχει κατι που μπορω να κανω?Εχω ιρλανδικο account....

 

ΟΚ, δεν μπορώ να το αφήσω ασχολίαστο :-D

 

και ον-τοπικ, δεν ξέρω την απάντηση συγνώμη :-D:-D:devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, δεν μπορώ να το αφήσω ασχολίαστο :-D

 

και ον-τοπικ, δεν ξέρω την απάντηση συγνώμη :-D:-D:devil::devil:

 

Τα map pack θα σε αφήσει να τα κατεβάσεις σε Γερμανικό account.

Με εξαίρεση τα Zombie.

Υπάρχουν και πατέντες βέβαια αλλά δεν της έχω δοκιμάσει για να σου πω.

Μπορείς να το ψάξεις στο Google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για gears of war παιδια πως τα κατεβαζω;

Εχω αμερικάνικο account και δεν με αφηνει με τιποτα ιρλανδικο παλι τα ιδια μου εχουν πει...

 

Ψάξε να το βρεις πουθενά μεταχειρισμένο γιατί η MS με το online κατάστημα της όλο απαγορεύσεις είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω ψάξει και εγώ αρκετά πως θα γίνει να κατεβάσω τα map packs του GoW, με την μια ή την άλλη πατέντα, αλλά δεν γίνεται τίποτα.

Ο μόνος σίγουρος τρόπος για να τα πάρουμε είναι να αγοράσουμε traffic σε κάποιον vpn server από Αμερική (ή σε κάποια άλλη χώρα που δεν είναι κλειδωμένο το store του live), αλλά η ταχύτητα είναι αρκετά μικρή και η MS το καταλαβαίνει σχεδόν αμέσως και κόβει την σύνδεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...