Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην παραμυθιάζεστε. ΤΙΠΟΤΕ δεν έγινε και τίποτα δεν πρόκειται να γίνει έμεσα. Εδώ και 5 μήνες με 2ΜΒ κατεβάζω στην καλύτερη με 70. Μην το ψάχνετε. Αν δεν πουληθεί ο ΟΤΕ δεν πρόκειται να γίνει ΤΙΠΟΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην παραμυθιάζεστε. ΤΙΠΟΤΕ δεν έγινε και τίποτα δεν πρόκειται να γίνει έμεσα. Εδώ και 5 μήνες με 2ΜΒ κατεβάζω στην καλύτερη με 70. Μην το ψάχνετε. Αν δεν πουληθεί ο ΟΤΕ δεν πρόκειται να γίνει ΤΙΠΟΤΑ

 

Μαζί σου φίλε διότι τώρα τι κι αν βρίζουμε τι κι αν λέμε είναι σαν να τα λέμε στον φίλο μας και στον πατέρα μας....

 

Τι θα πάμε να κάνουμε μύνηση στον πατέρα μας...

 

 

Υ.Γ

Τα ίδια σκατά και σήμερα στα Γιάννενα σέρνομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθευει οτι ο ΠΟΤΕ θα κανει και αλλες αναβαθμισεις στα DSLAM?

 

Ρε Boys υπεύθυνος για τα DSLAM ποιός είναι ο πάροχος δεν είναι μόνο είτε Otenet, είτε Forthnet κτλπ.

 

Εχει καμιά σχέση ο ΟΤΕ με αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα DSLAM είναι του ΟΤΕ και όχι των παρόχων!!!

Οι όποιες αναβαθμίσεις του ΟΤΕ έχουν να κάνουν ΜΟΝΟ με το firmware και δεν αφορούν hardware οπότε... μια από τα ίδια. Ξυπνήστε, δεν γίνεται τίποτα ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού ο οτε λέει οτι εγγυάται για το 1/4 της ονομαστικής ταχύτητας, μια λύση είναι όσοι δεν έχουν δεσμευθει με συμβολαιο ή λήγει τώρα να κάνουν σύνδεση με εταιρεία που δίνει όσο το δυνατόν μεγαλύτερες ταχύτητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια!!Εγω εδω και 2 βδομαδες βλεπω οτι η γραμμη μου παει αρκετα καλυτερα σε σχεση με πριν 1 μηνα.Απο 80-->130 τωρα ειμαι σταθερα πανω απο 180 ολη τη διαρκεια της ημερας.(εχω 2Mbps γραμμη ΟΤΕ provider Forthnet)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο RS αλλα κυριως απο torrents.Βλεπω απο το utorrent τις ταχυτητες του τελευταιου 12 ωρου και καταλαβαινω οτι κατι παει να αλλαξει προς το καλυτερο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...