Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά αν θέλω να αγοράσω κάτι π.χ. από το ebay.com και η τιμή του εκεί είναι σε $ γίνεται να πληρώσω μέσω paypal σε δολλάρια και να μου κάνει την μετατροπή η τράπεζα???

Αυτό που θέλω να αποφύγω είναι τα "τσιμπημένα" rates του paypal...

Ναι γίνεται μολις μπεις στο παυπαλ για να πληρώσεις εχεις την επιλογή ποιος θα κάνει την μετατροπή, το παυπαπ ή η τράπεζα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξερω για ολες τις τράπεζες η κυπρου πάντως ειναι πολυ καλύτερη απο το παυπαλ

 

Κύπρου prepaid έχω εγώ!!!

Μα είδα στο paypal και μου έβγαζε 0.845 περίπου :confused: ισοτιμία ευρώ-δολλάρια σε μία συναλλαγή πυ πήγα να κάνω...

 

Υ.Γ. Ευχαριστώ για τη βοήθεια :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση..εχω ακαοθντ στο παυπαλ και το εχω συνδεσει με μια πιστςτικη τησ προβανκ..πωσ θα γινει να μεταφερω τα λεφτα απο την καρτα στο παυπαλ{χςρισ να πηγαινω καθε φορα απο το καταστημα για να τα στελνω στ παυποαλ} ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση..εχω ακαοθντ στο παυπαλ και το εχω συνδεσει με μια πιστςτικη τησ προβανκ..πωσ θα γινει να μεταφερω τα λεφτα απο την καρτα στο παυπαλ{χςρισ να πηγαινω καθε φορα απο το καταστημα για να τα στελνω στ παυποαλ} ευχαριστω

 

 

Απο την καρτα στο παυπαλ δεν στέλνεις χρήματα. Για ποιον λόγω πας στην τράπεζα, τι εννοείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια πιστωτικη καρτα και την εχω σινδεση στο παυπαλ και εχω λεφτα σαυτκν την καρτα ποσ θα γινει να περασω ενα μεροσ απο αυατα τα λεφτα στο λογαριασμο στο παυπλα γιατι τρ μου γραφει 0 στο balance!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια πιστωτικη καρτα και την εχω σινδεση στο παυπαλ και εχω λεφτα σαυτκν την καρτα ποσ θα γινει να περασω ενα μεροσ απο αυατα τα λεφτα στο λογαριασμο στο παυπλα γιατι τρ μου γραφει 0 στο balance!

 

Πες μας τι θελεις να κανεις με αυτα τα χρήματα που θα στείλεις στο balance, γιατι μάλλον καπου εχεις μπερδευτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να φοτωσω τα λεφτα στο balance ωστε να κανω αγορεσ απο το ebay ας πομε και μολισ κανω αγορα απο εκει να τραβαει τα λεφτα απο τον λογαριασμο στο paypal1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να φοτωσω τα λεφτα στο balance ωστε να κανω αγορεσ απο το ebay ας πομε και μολισ κανω αγορα απο εκει να τραβαει τα λεφτα απο τον λογαριασμο στο paypal1

 

 

Δεν χρειάζεται κατι τετοιο, το παυπαλ τραβάει χρήματα απ' ευθείας απο την κάρτα σου, εφ οσον βέβαια αυτη διαθετη υπόλοιπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ομωσ θελω ασ πουμε να εχω στην καρτα 20ευρο και στο παυπλα 30 ευρο για να ξερω τη λεφτα εχω!!δεν ιπαρχει τροποσ να τα μεταφερω και να εχω υπολοιπο και στο λογαριασμο τησ παυπαλ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχε 50 στην κάρτα που είναι το πρόβλημα? Το balance είναι για αλλη δουλειάς περισσότερο για πωλητές.

 

Πάρε μια κάρτα Κύπρου που έχει free Internet banking και έτσι θα μπορείς να βλέπεις και το υπόλοιπο της κάρτας ή κανε Internet banking στην probank.

 

http://www.prepaidcards.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε σε ευχαριστω πολυ{αν και η προβανκ δενν εχει καλο ε-βανκινγ}αα και κατι τελευταιο να σε ρωτησω.τωρα στo balance μου γραφει οτι εχω 1,5 ευρο .αυτο εγινε μετα απο το verify ποθ εκανα την καρτα.τι ακριβωσ ειναι αυτο ειναι το αυτο που μου τραβιξε απο την καρτα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε σε ευχαριστω πολυ{αν και η προβανκ δενν εχει καλο ε-βανκινγ}αα και κατι τελευταιο να σε ρωτησω.τωρα στo balance μου γραφει οτι εχω 1,5 ευρο .αυτο εγινε μετα απο το verify ποθ εκανα την καρτα.τι ακριβωσ ειναι αυτο ειναι το αυτο που μου τραβιξε απο την καρτα μου

 

 

Ναι είναι αυτο που τράβηξε για να σου δώσει τον κωδικο verification , μρ την πρώτη αγορά που θα κάνεις θα τραβήξει το 1,5 από το balance και τα υπόλοιπα απο την κάρτα.

 

 

ΚΑΛΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΟΣΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΡΩ :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...