Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οταν λαβω την πληρωμη στο λογαριασμο του paypal εννοεις? γτ απ'οσο ξερω δν μπαινουν κατευθειαν τα λεφτα στον λογαριασμο της τραπεζας που εχω συνδεσει με το paypal.

Με το που σου τα στείλει φαίνονται αυτόματα στο balance, μετά εσύ ή τα χρησιμοποιείς ή τα στέλνεις στον τραπεζικό σου λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρωτα πρωτα με τον πωλητη τι εγινε και μπορεις να κανεις dispute στο paypal και να σου επιστραφουν τα λεφτα.

 

Ο πωλητης λεει τα εστειλε. Αλλα δεν εχει tracking. Εγω δεν ελαβα τιποτε.

Δεν περιμενω να συνηγορησει στο να εχω επιστροφη χρηματων. Τι να μου πει. 'με την ευχη μου'?

 

Εγω θελω να ξερω ποσο να περιμενω ακομη, και τι να κανω μετα, εντος προθεσμιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρουμε πόση είναι η προμήθεια του paypal για πληρωμές/δωρεές τρίτων προς εμάς; Βρέθηκε αυτό : 3.4% + 0.35€

Επίσης, εμφανίζεται στο balance τη στιγμή που γίνεται η συναλλαγή ή θα μπεί στην κάρτα όπως διάβασα σε κάτι προηγούμενα μηνύματα;

Ευχαριστώ!

Επεξ/σία από Candlemass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έβγαλα αυτή την κάρτα http://www.atebank.gr/ATEbank/QuickLinks/kartes/ATEBankPrepaid.htm και δεν την δέχετε το paypal, συγκεκριμένα λέει We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card. Μήπως φταίει που δεν έχω 1,50ε μέσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι απευθείας από την τράπεζα την ενεργοποιούν. Τουλάχιστον εμένα έτσι έκαναν + ένα εγγραφο που συμπλήρωσα να μου αποσταλεί σε mail ο κωδικός της χρέωσης που θα κάνει το paypal όταν δηλώσω την κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ζήτησαν κι εμένα e-mail αλλά δεν ρώτησα σε τι χρειάζεται . Ξαναδοκίμασα και πάλι τα ίδια. Μήπως να καταθέσω ένα μικρό ποσό μπας και την δεχτεί το paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν ρώτησα στην τράπεζα. Πριν κάνω προσθήκη λέει After you click Continue, we'll charge this card €1.50 EUR or equivalent to make sure it's yours. We'll refund the money into your PayPal account within 24 hours after you confirm your card , εγώ όπως είπα και παραπάνω ΔΕΝ έχω υπόλοιπο στην κάρτα, μήπως γι'αυτό δεν την δέχεται?

Έχει καμιά σχέση η τράπεζα με το paypal? Δεν μου είχαν αναφέρει κάτι σχετικά με το paypal !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μάλλον γι' αυτό αρνείται μια και δεν μπορεί να τραβήξει το 1.5ευρώ

Ε φυσικά και έχει σχέση η τράπεζα με το Paypal. Η κάρτα τίνος είναι; Δικιά σου αλλά στην έκδοσε η τράπεζα. Αρα όταν έχεις πρόβλημα με μία υπηρεσία που πας να προσθέσεις την κάρτα σου φυσικά και μπορείς να μιλήσεις με την τράπεζα σου και να σου λύσει άμεσα τυχόν απορίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω, αν σου στειλουν νεα καρτατην οποια ενεργοποιησεις στο μηχανημα, η παλιες παυουν αυτοματως να ισχυουν? Οποτε για να δηλωσω στο Paypal, πρεπει απλα να κανω edit και να τροποποιησω το CVV και την ημερομηνια ληξης. Ελπιζω να μην ξανατραβαει 1.5 Ευρω.

 

Επισης μια 2η καρτα που ειχα, εληξε πριν προλαβω να συμπληρωσω τις λεπτομερειες τις νεας ανανεωμενης καρτας και μου την εξαφανισε. Τωρα που θα την κανω προσθηκη σαν νεα, παλι θα μου τραβηξει το 1.5? Ε ρε αρρωστια με αυτο το 1.5 ευρω, λες και γλιτωνουν κανενα απο εγκληματικη ενεργεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν ο λογαριασμός έχει γίνει verified δεν ξανακάνεις την διαδικασία με το 1,5 ευρω. Όσο για τις κάρτες, μπορείς να έχεις παραπάνω από μια συνδεδεμένες ταυτόχρονα.

Επεξ/σία από Kosmas70
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...