Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@razorfish Από ποιόν σου προτάθηκε? Το PayPal θα τραβάει χρήματα από τον κύριο λογαριασμό που θα είναι συνδεδεμένος με την κάρτα σου. Αυτό το επιλέγεις εσύ στην τράπεζα. Επίσης κάποιες τράπεζες δείνουν τη δυνατόηοτα όταν δεν έχει χρήματα ο κύριος, να τραβιούνται από τον δευτερεύοντα..

 

Κατά τη γνώμη μου, δεν είναι λύση για PayPal οι πολλοί λογαριασμοί στην ίδια κάρτα γιατί μπορεί εύκολα να γίνει μπέρδεμα.

Απο τον υπάλληλο της τράπεζας. Επεμενα να μου βγάλει δευτερη κάρτα οι οποια θα συνδεεται με το 2 λογαριασμο ετσι ωστε οι 2 λογαριασμοι να ειναι ανεξάρτητοι αλλα αυτός επεμενε οτι δεν γίνεται να μου βγάλει δευτερη κάρτα(!).

Απο οτι καταλαβα διαβάζοντας προσεκτικά τα προηγούμενα posts, ειναι εφικτο αυτο που του ζήτησα (και μαλιστα προτινεται η ως βέλτιστη λυση για ηλεκτρονικές συναλλαγές απο κάποιους εδω)

Το κακο ειναι οτι προχωρισε η διαδικασια και αυριο θα εχω και τον δευτερο λογαριασμό ενεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τιν τούτο πάλι:

 

Before you can add this credit card to another account, you must contact the PayPal Credit Card Team at [email protected]. A customer service representative will respond to your request shortly. If you would rather add a different credit card to your PayPal account, you may do so at any time. Thank you for your cooperation.

 

Για ποιο λόγο ας υποθέσουμε (που έλεγε κ ένας τύπος σε μια ταινία του Τζώρτζογλου);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, έκανα μια αγορά μέσω χρεωστικής,

 

Η αγορά ακυρώθηκε από το κατάστημα αλλά τα λεφτά δεν έχουν μπει στο λογαριασμό μου αλλά έχουν δεσμευτεί. Πόσο καιρό θα πάρει για να τα έχω πάλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπάθησα να εισάγω μια visa electron (Πειραιώς) στον λογαριασμό μου στο paypal και μου εμφάνισε το μήνυμα :

 

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

 

τι ακριβώς έχει γίνει κ γιατι ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπάθησα να εισάγω μια visa electron (Πειραιώς) στον λογαριασμό μου στο paypal και μου εμφάνισε το μήνυμα :

 

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

 

τι ακριβώς έχει γίνει κ γιατι ??

 

Το πιο πιθανό είναι η κάρτα σου να είναι γεμάτη ( Οι κάρτες της Πειραιώς δεν επιτρέπουν υπέρβαση πιστωτικού ορίου ούτε κατά 1 ευρώ) Το μήνυμα αυτό το βγάζει όταν η κάρτα δεν έχει υπόλοιπο και κατά συνέπεια μπλοκάρεται προσωρινά από την τράπεζα. Ή όταν έχεις πληκτρολογήσει λάθος ημερομηνία λήξης της κάρτας.

Δες το υπόλοιπο του λογαριασμού σου ή την ημερομηνία λήξης που πληκτρολόγησες και δοκίμασε πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανό είναι η κάρτα σου να είναι γεμάτη ( Οι κάρτες της Πειραιώς δεν επιτρέπουν υπέρβαση πιστωτικού ορίου ούτε κατά 1 ευρώ) Το μήνυμα αυτό το βγάζει όταν η κάρτα δεν έχει υπόλοιπο και κατά συνέπεια μπλοκάρεται προσωρινά από την τράπεζα. Ή όταν έχεις πληκτρολογήσει λάθος ημερομηνία λήξης της κάρτας.

Δες το υπόλοιπο του λογαριασμού σου ή την ημερομηνία λήξης που πληκτρολόγησες και δοκίμασε πάλι.

 

ίσως είναι άδεια ναι.. αλλα γιατι να πάει - ? δεν είναι πστωτική αλλα χρεωστική..

 

Θα κοιταξω το υπολοιπο κ αν δεν κάνω δουλειά , αύριο θα πάω και απο την τράπεζα.

 

Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...