Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

paidia kalimera.

8a h8ela thn boh8eia sas sxetika me enan logariasmo sto paypal poy exo.

to problhma einai pos sto logariasmo ayto exo perasei 100 euro mesa,alla oxi apo pistotikh h propliromenh karta,alla apo selides me diafimishs ta kerdisa kai ta ebala sto paypal.

lipon opos eipa den exo ka8oloy karta.

me ayta ta xrhmata opos einai perasmena ston logariasmo mporo na kano psonia meso internet ?

h prepei na ta peraso se karta ?

an prepei na kano ayto pos 8a to kano afoy den exo?

pantos apo oti blepo den pezoyn magazia sthn ellada me pliromes apo paypal.

sto google mia anazhthsh poy ekana 3-4 moy ebgale,3 medimoprasies kai ena sex shop!!!!

apo exoteriko brika mpolika,alla einai asfales?

exete kanei agores eseis apo exo?

yparxei kapoios odhgos gia to paypal alla sta ellhnika giati mesa apo thn selida den bgazo akrh.

kapoy diabasa pos otan paragkilhs kati apo selida poy dexete paypal,ayth poy exoyn thn selida soy stelnoyn enan kodiko kai esy ton bazeis kapoy sto paypal

gia na parei egkrish h agora soy.

ayto den mporo poy8ena na to bro poy einai sthn selida paypal.

elpizo kapoios na boh8hsh ligo sths apories moy paidia.

eyxaristo

dhmhtrhs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά απαντήστε και στο δικό μου το ερώτημα...

 

Έκανα subscribe, με μία χρεωστική της Eurobank που έβγαλα και τώρα μου λέει:

 

"This is a reminder that we need you to enter your Expanded Use Number."

 

Και επίσης:

 

"it may take up to 4 business days for your Expanded Use Number to appear. If you don't have online access to your credit card statement, please wait for your printed statement to arrive in the mail.* "

 

Τι παίζει;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν μπορω να κανω λογαριασμο; Λεει οτι η καρτα εχει μπλοκαριστει απο την τραπεζα και δεν μπορω να την χρησιμοποιησω. Ομως με την ιδια καρτα εχω κανει λογαριασμο στο Bwin κανονικα. Τι παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κάνεις κανα search στο θέμα;

 

έχει απαντηθεί ίσα με 100000 φορές!

 

Ρε φίλε έψξα, αλλά δεν βρήκα κάτι... αν βαριέσαι να μου πεις την απάντηση δώσε μου τα links!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

1 Μπορω να κανω λογαριασμο στο paypal χωρις πιστωτικη, προπληρωμενη ,λογαριασμο τραπεζας?

2 Μπορω να ανοιξω περισσοτερους απο ενα λογαριασμο στο paypal?

3 Αν το 2 γινετε, μπορω να μεταφερω χρηματα απο τον ενα λογαριασμο paypal σε αλλο?

Αυτα, thanks ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 Μπορω να κανω λογαριασμο στο paypal χωρις πιστωτικη, προπληρωμενη ,λογαριασμο τραπεζας?

2 Μπορω να ανοιξω περισσοτερους απο ενα λογαριασμο στο paypal?

3 Αν το 2 γινετε, μπορω να μεταφερω χρηματα απο τον ενα λογαριασμο paypal σε αλλο?

Αυτα, thanks ,

 

1. ναι εχω

2. ναι εχω (ή μπορεις σε ενα λογαριασμο να βαλεις και τις δυο καρτες.)

3. μπορει οποιοσδηποτε με λογαριασμο paypal να στειλει λεφτα σε λογαριασμο paypal, αρα κι εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις. Και μια ακομα αρωτηση, αφου γινετε να ανοιξω περισσοτερους απο 1 λογαριασμους, κατα το registration βαζω τα ιδια στοιχεια (ονοματεπωνυμο, τηλ διευθυνση) ή πρεπει να βαλω διαφορετικα?

Thanks ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά και απο μένα και συγχαριτήρια για το συγκεκρημενο thread. Πολύ χρήσημο

 

Εγω εχω εναν λογαριασμό στην Πειραιως και μια κάρτα ATM ( Shop&Cash - wincard - με το VISA logo επάνω) οπου κάνω αναλήψεις και καταθέσεις στο λογαριασμό.

Μου πρωταθηκε να φτιάξω εναν δευτερο λογαριασμό που να ειναι συνδεδεμένως με την ίδια καρτα. Ο νέος λογαριασμός θα εχει ενα μικρό ποσο και θα χρησιμοποιειται για συναλλαγες μεσω internet

1) Πως ομως θα ξέρει π.χ. η PAYPAL απο ποιο λογαριασμό θα κανει αφαιρεση χρημάτων?

2) Αυτό το σεναρίο με τους 2 λογαριασμους ενισχυει την ασφάλεια των συναλλαγων? Διοτι απο τι στιγμη που οι δυο λογαριασμοι ειναι συνδεδεμένοι με την ίδια καρτα, στην πράξη ειναι και οι δυο εκτεθημένοι απο τη στιγμή που στις συναλλαγές μεσω internet δηλώνεις το δεκαεξαψήφιο αριφμό της κάρτας

 

Ευχαριστό εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να βάλεις το ίδιο όνομα και την ίδια διεύθυνση γιατί να ανοίξεις και δεύτερο λογαριασμό?

 

Σκεφτηκα μια ιδεα για Site οπως το adbax που κερδιζεις χρηματα διαβαζοντας διαφημισεις. Ηθελα να δοκιμασω να ανοιξω περισσοτερους απο 1 λογαριασμους κερδιζονατς παραπανω. Για αυτο ομως χρειαζομαι και περισσοτερους λογαριασμους paypal. Γι αυτο το ρωταω να δω αν η ιδεα μου δουλευει θεωρητικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@razorfish Από ποιόν σου προτάθηκε? Το PayPal θα τραβάει χρήματα από τον κύριο λογαριασμό που θα είναι συνδεδεμένος με την κάρτα σου. Αυτό το επιλέγεις εσύ στην τράπεζα. Επίσης κάποιες τράπεζες δείνουν τη δυνατόηοτα όταν δεν έχει χρήματα ο κύριος, να τραβιούνται από τον δευτερεύοντα..

 

Κατά τη γνώμη μου, δεν είναι λύση για PayPal οι πολλοί λογαριασμοί στην ίδια κάρτα γιατί μπορεί εύκολα να γίνει μπέρδεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...