Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλοιότερα που το είχα κάνει σου είχε επιλογή ποιος θα πληρώσει την προμήθεια και πόσο ήταν αυτή.

Μιλάμε όμως 2-3 χρόνια πίσω αλλά υποθέτω ότι κάτι παρόμοιο θα ισχύει και σήμερα.

Δοκίμασε να πληρώσεις να δεις τι θα σου βγάλει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω συγχυστεί πολύ άσχημα.

Έκανα verify bank  account  στην Alpha και έφαγα τα 3+3 χρέωση που είχατε αναφέρει παλιότερα.

Προφανώς το βρήκα εκ των υστέρων ειδάλλως δεν θα έμπαινα στη διαδικασία να επιβεβαιώσω το λογαριασμό.

Βρήκες κανείς καμία άκρη αν μπορούν να επιστραφούν τα €?

Οι καλές μας μπατιροτράπεζες θέλουν με το στανιό να μας κάνουν να το γυρίσουμε στο μαύρο χρήμα και τα μετρητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, NaGR είπε

Έχω συγχυστεί πολύ άσχημα.

Έκανα verify bank  account  στην Alpha και έφαγα τα 3+3 χρέωση που είχατε αναφέρει παλιότερα.

Προφανώς το βρήκα εκ των υστέρων ειδάλλως δεν θα έμπαινα στη διαδικασία να επιβεβαιώσω το λογαριασμό.

Βρήκες κανείς καμία άκρη αν μπορούν να επιστραφούν τα €?

Οι καλές μας μπατιροτράπεζες θέλουν με το στανιό να μας κάνουν να το γυρίσουμε στο μαύρο χρήμα και τα μετρητά.

Εστειλα εγω αιτημα στην εξυπηρέτηση πελατών να μου επιστραφουν. Μου τηλεφωνησαν απο το καταστημα και με ενημερωσαν οτι εγκρίθηκε η η επιστροφή και οτι σε λιγες μερες θα γίνει ο αντιλογισμος. Το τηλεφωνημα εγινε 20/12/2017 αλλ επιστροφή δεν εγινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως εννοούσε παραλογισμός και όχι αντιλογισμός?

γιατί ο παραλογισμός έγινε και συνεχίζει να γίνεται.

είναι βασικά το μήνυμα που δίνουν, οτι κοιτάξτε εμείς είμαστε εδώ μόνο για να σας τα κλέβουμε λίγα λίγα, προμήθεια εισόδου, προμήθεια εξόδου, κόστος συντήρησης κοκ

οπότε τα αφήνεις  στο balance για ψιλολογία, και όποιος έχει κανένα σοβαρό κεφάλαιο δουλεύει με λογαριασμό εξωτερικού και έχει το κεφάλι του ήσυχο και απο Capital Controls και απο παράσιτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το sms για να κάνετε login στο λογαριασμό σας έρχεται αμέσως; Γιατί εμένα από προχτές μου καθυστερεί να έρθει και 2-3 λεπτά ενώ παλιά ερχόταν ακαριαία.

Είναι σπάσιμο να περιμένω να κάνω login τόσο χρόνο.Προς το παρόν χρησιμοποιώ τις ερωτήσεις ασφαλείας για να μπω πιο γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tarantules είπε

Το sms για να κάνετε login στο λογαριασμό σας έρχεται αμέσως; Γιατί εμένα από προχτές μου καθυστερεί να έρθει και 2-3 λεπτά ενώ παλιά ερχόταν ακαριαία.

Είναι σπάσιμο να περιμένω να κάνω login τόσο χρόνο.Προς το παρόν χρησιμοποιώ τις ερωτήσεις ασφαλείας για να μπω πιο γρήγορα.

Τι εταιρία κινητής έχεις; wind?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν ξέρω πως δουλεύει το σύστημα αλλά παρόμοιο πρόβλημα που έχεις, τραβάω με την Εθνική Τράπεζα που και που. 

Μήπως να επικοινωνούσες μαζί τους; Έχεις άλλη κάρτα από άλλη εταιρία να δοκιμάσεις; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα.

Αγόρασα από ebay 2 cpu XEON. Δεν ήταν όμως έτσι όπως τα έγραφε ο πωλητής, π.χ δεν ήταν έτοιμος σκαλισμένος για s775, δεν είχε τον adapter κλπ. Οπότε και θέλω να γίνει επιστροφή χρημάτων. Προφανώς και επιστροφή των προϊόντων σωστά?

Προς το παρόν άνοιξα dispute στο paypal. Μου απάντησε ο τύπος και καλά ποιο είναι το πρόβλημα. Του απάντησα αναλυτικά αλλά μέχρι στιγμής δεν πήρα 2η απάντηση.

Έχω πολύ καιρό να ασχοληθώ με επιστροφή χρημάτων μέσω paypal. Τι ενέργειες πρέπει να κάνω? Μέσω του dispute μου λέει μέχρι τις 26 Μαρτίου να το μετατρέψω σε claim. Κάτω αριστερά έχει μια επιλογή Escalate to paypal. Είναι το ίδιο με το claim?

 

 

Επεξ/σία από BlueBlood7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα 

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη.

Αντιμετωπίζω τον τελευταίο καιρό το εξής θέμα στο PayPal.

Έληξε η προηγούμενη προπληρωμένη κάρτα που είχα έκανα αφαίρεση και προσπαθώ να βάλω την καινούρια και μου βγάζει το εξής μήνυμα.

(This card is no accepted. Please use a different card.)

Βάζω σωστά όλα τα στοιχεία αλλά μου βγάζει συνέχεια το ίδιο μήνυμα.

Ξέρει κανείς μήπως τι θέμα υπάρχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Thanoucos είπε

Καλησπέρα 

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη.

Αντιμετωπίζω τον τελευταίο καιρό το εξής θέμα στο PayPal.

Έληξε η προηγούμενη προπληρωμένη κάρτα που είχα έκανα αφαίρεση και προσπαθώ να βάλω την καινούρια και μου βγάζει το εξής μήνυμα.

(This card is no accepted. Please use a different card.)

Βάζω σωστά όλα τα στοιχεία αλλά μου βγάζει συνέχεια το ίδιο μήνυμα.

Ξέρει κανείς μήπως τι θέμα υπάρχει?

Χρόνια σου πολλα. Εχει χρήματα η κάρτα μέσα; Πρέπει να έχει λίγα ευρω για να την προσθέσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, spartak1 είπε

Χρόνια σου πολλα. Εχει χρήματα η κάρτα μέσα; Πρέπει να έχει λίγα ευρω για να την προσθέσεις

Έχει περίπου 1€ 

Πρέπει να έχει 1.5€ για να μπορεί να ενεργοποιηθεί?

Αφού μετα γίνεται η ενεργοποίηση και σου κρατάνε 1.5€

Και βάζεις τον κωδικό και ενεργοποιείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...