Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mindreader είπε

Το εχουν φτιαξει τωρα αυτο;

Λογικά όχι, γιατί κι εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 ώρες πριν, Τέρης Α. είπε

Λογικά όχι, γιατί κι εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα.

Μηνες σε προβλημα. Εκει στην cosmote, στα @@@ τους. Δεν εχουν σκοπο να το φτιαξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά ξέρετε τι παίζει του τελευταίους μήνες με το Paypal? Ξέχασα τον κωδικό μου και δεν κάνει reset με τίποτα βγάζει συνέχεια μήνυμα "sorry, something went wrong on our end. please try again." Μου το βγάζει πολύ καιρό τώρα αλλά δεν είχα ασχοληθεί, πλήρωνα με άλλους τρόπους. Μίλησα και στο τηλέφωνο που δίνουν αλλά συνέχει το bot που έχουν μου κάνει transfer που ποτέ δεν γίνεται, τα ίδια και στo facebook βγάζει όλο αδυναμία να με συνδέσει με agent.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, john_shadow είπε

Untitled.png.1c4f9344f78e9a4412a58b40a9a29d4c.png

Κρίμα....

Κι εγώ αυτό μπήκα να γράψω εδώ.

Εν τω μεταξύ γράφουν:

"Κατανοούμε ότι θα σας λείψει η Κάλυψη εξόδων επιστροφής παραγγελίας. Τα καλά νέα είναι ότι διαρκώς αναζητούμε νέους τρόπους για να σας διευκολύνουμε όταν πραγματοποιείτε αγορές."

Δεν βλέπω κάποιο καλό νέο, όταν απλά καταργούν μια υπηρεσία και δεν έχουν να προτείνουν κάτι άλλο.

Screenshot_20220927-121346_Gmail.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι και αλλιώς το ππ εχει ψιλοαπαξιωθεί με το αλι, το αμαζον το bg κλπ, εγω εχω κατι χρόνια να το χρησιμοποιήσω.

Περαν αυτου οι αγορες πλεον απο εξω σχεδόν αρχιζουν να μην συμφερουν οπως πριν απο μια 5ετια που δεν υπήρχαν ουτε τελωνεία ούτε αυτα τα υπέρογκα εξοδα αποστολής.

Τωρα βλεπω στο εβαυ τα αντικειμενα να εχουν 1$ και τα εξοδα αποστολή 100$ χαχαχααααα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα,  η Wind/Q  φεύγει απτο Paypal. 

Ήταν βολικό γιατι εχω υπόλοιπο στο balance και πλήρωνα την ανανέωση χρόνου απο εκεί.

Τώρα τι επιλογες εχω για οικονομικό φόρτωμα του balance σε πιστωτική;  Έχω Alpha bαnk και Eurobank.  Πόσο κρατάνε οι τράπεζες; 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kounga είπε

Καλησπέρα,  η Wind/Q  φεύγει απτο Paypal. 

Ήταν βολικό γιατι εχω υπόλοιπο στο balance και πλήρωνα την ανανέωση χρόνου απο εκεί.

Τώρα τι επιλογες εχω για οικονομικό φόρτωμα του balance σε πιστωτική;  Έχω Alpha bαnk και Eurobank.  Πόσο κρατάνε οι τράπεζες; 

 

 

Γιατι να κρατάνε κάτι οι τράπεζες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν καταλαβαινω, γιατι ενω στο παρελθον μπορουσα να κανω top up καρτοκινητα της cosmote με paypal, πλεον ενω ως επιλογη υπαρχει στη σελιδα της cosmote, ουσιαστικα επι μηνες τωρα δεν λειτουργει. Αποτυχαινει να κανει top up αν πας να πληρωσεις με paypal. Δεν το βλεπουν εκει στην cosmote οτι αυτη η δυνατοτητα δεν λειτουργει; Δεν καταλαβαινω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, mindreader είπε

Εγω δεν καταλαβαινω, γιατι ενω στο παρελθον μπορουσα να κανω top up καρτοκινητα της cosmote με paypal, πλεον ενω ως επιλογη υπαρχει στη σελιδα της cosmote, ουσιαστικα επι μηνες τωρα δεν λειτουργει. Αποτυχαινει να κανει top up αν πας να πληρωσεις με paypal. Δεν το βλεπουν εκει στην cosmote οτι αυτη η δυνατοτητα δεν λειτουργει; Δεν καταλαβαινω.

Κάθε μηνα κάνω ανανέωση με ΡΡ σε cosmote.

COSMOTE MOBILE TELECOMMUNICATIONS S.A.
28 September 2022.Automatic Payment
- 12,00 EUR

 
Paid with
"monese ££££"
Mastercard
(MasterCard Card x)
You'll see "PAYPAL *COSMOTEMOBI" on your card statement.
12,00 EUR
 
Transaction ID
92651127Y0149794C
Invoice ID
PPL109C0BE0
 

απο την εφαρμογή του watsup.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, mindreader είπε

Εγω δεν καταλαβαινω, γιατι ενω στο παρελθον μπορουσα να κανω top up καρτοκινητα της cosmote με paypal, πλεον ενω ως επιλογη υπαρχει στη σελιδα της cosmote, ουσιαστικα επι μηνες τωρα δεν λειτουργει. Αποτυχαινει να κανει top up αν πας να πληρωσεις με paypal. Δεν το βλεπουν εκει στην cosmote οτι αυτη η δυνατοτητα δεν λειτουργει; Δεν καταλαβαινω.

Το ίδιο μου έχει τύχει και εμένα 4 φορές στο vodafone cu . Τους έπαιρνες τηλέφωνο ενώ φαινόταν η χρέωση και διορθώνοταν σε 1-2 ώρες ή σου επέστρεφαν τα χρήματα . Εν τέλει πλέον μόνο με χρεωστική κάνω τις πληρωμές λογαριασμών 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, mindreader είπε

Εγω δεν καταλαβαινω, γιατι ενω στο παρελθον μπορουσα να κανω top up καρτοκινητα της cosmote με paypal, πλεον ενω ως επιλογη υπαρχει στη σελιδα της cosmote, ουσιαστικα επι μηνες τωρα δεν λειτουργει. Αποτυχαινει να κανει top up αν πας να πληρωσεις με paypal. Δεν το βλεπουν εκει στην cosmote οτι αυτη η δυνατοτητα δεν λειτουργει; Δεν καταλαβαινω.

Έχω το ίδιο πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Κάθε μηνα κάνω ανανέωση με ΡΡ σε cosmote.

COSMOTE MOBILE TELECOMMUNICATIONS S.A.
28 September 2022.Automatic Payment
- 12,00 EUR

 
Paid with
"monese ££££"
Mastercard
(MasterCard Card x)
You'll see "PAYPAL *COSMOTEMOBI" on your card statement.
12,00 EUR
 
Transaction ID
92651127Y0149794C
Invoice ID
PPL109C0BE0
 

απο την εφαρμογή του watsup.

Εγω δεν χρησιμοποιω την εφαρμογη, προτιμω την ιστοσελιδα σε υπολογιστη

https://www.cosmote.gr/selfcare/jsp/topUp.jsp

Και οπως βλεπω, μαζευομαστε πολλοι με το ιδιο προβλημα. Το οποιο υπαρχει μηνες, και δεν το φτιαχνουν....

:(

Επεξ/σία από mindreader
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, meletis_m είπε

Το ίδιο μου έχει τύχει και εμένα 4 φορές στο vodafone cu . Τους έπαιρνες τηλέφωνο ενώ φαινόταν η χρέωση και διορθώνοταν σε 1-2 ώρες ή σου επέστρεφαν τα χρήματα . Εν τέλει πλέον μόνο με χρεωστική κάνω τις πληρωμές λογαριασμών 

Κάθε μήνα πληρωνω cu μέσα απο  το site τους  και Giga WiFi on the spot με ΡΡ.

2 ώρες πριν, mindreader είπε

Εγω δεν χρησιμοποιω την εφαρμογη, προτιμω την ιστοσελιδα σε υπολογιστη

https://www.cosmote.gr/selfcare/jsp/topUp.jsp

Και οπως βλεπω, μαζευομαστε πολλοι με το ιδιο προβλημα. Το οποιο υπαρχει μηνες, και δεν το φτιαχνουν....

:(

Δοκίμασε την εφαρμογή τότε,δεν έχω ψάξει αν υπάρχει σελίδα για το whatsup.

Απο το https://www.cosmote.gr κάνεις την ανανέωση;Θα το δοκιμάσω την επόμενη φορά απο περιέργεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...