Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Κάθε μήνα πληρωνω cu μέσα απο  το site τους  και Giga WiFi on the spot με ΡΡ.

Δοκίμασε την εφαρμογή τότε,δεν έχω ψάξει αν υπάρχει σελίδα για το whatsup.

Απο το https://www.cosmote.gr κάνεις την ανανέωση;Θα το δοκιμάσω την επόμενη φορά απο περιέργεια.

https://www.cosmote.gr/selfcare/jsp/topUp.jsp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 8/10/2022 στις 5:22 ΜΜ, Ukforthemoment είπε

Γιατι να κρατάνε κάτι οι τράπεζες;

Δεν φαίνεται σαν έμβασμα που έλεγαν παλιά;   Δεν κρατάει "έξοδα" (ή οπως αλλοιώς λένε τα   😁😁σιάτικα)  ειτε το Pp είτε η τράπεζα;

Στις 8/10/2022 στις 5:30 ΜΜ, spartak1 είπε

Μάλλον εννοεί να στειλει χρηματα απο το Paypal balance σε Ελληνικη τράπεζα

Κοίτα, επειδή για πολλά χρόνια δεν ανακάτεψα πιστωτικές ή τράπεζες στο Pp επειδή ειχα υπολοιπα στο balance, γι αυτο δεν ξερω πως ακριβώς το λένε.

Αυτο παντως που θέλω είναι να "ρίξω" μέρος ή όλο το υπόλοιπο του balance στην πιστωτική που για τυπικούς λογους ως τωρα δήλωνα στο Pp, ή τεσπα στο λογαριασμό της τράπεζας της πιστωτικής.

Ή ξέρω γω υπάρχει άλλος τρόπος να χρησιμοποιήσω το balance αν κοστίζει πολύ αυτή η μεταφορά;

Στις 8/10/2022 στις 6:38 ΜΜ, Lanike71 είπε

Έχω το ίδιο πρόβλημα.

Ναι και το δικο μου Pp στην  app  της Cosmote  τους τελευταιους μήνες 9 στις 10 δεν δουλεύει.

Δες όμως και το ανησυχητικό που γράφω παραπάνω, οτι η Wind "έφυγε" απτο Pp που σημαίνει οτι πιθανόν να ακολουθήσουν κι οι άλλοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/10/2022 στις 6:44 ΜΜ, mindreader είπε

Εγω δεν χρησιμοποιω την εφαρμογη, προτιμω την ιστοσελιδα σε υπολογιστη

https://www.cosmote.gr/selfcare/jsp/topUp.jsp

Και οπως βλεπω, μαζευομαστε πολλοι με το ιδιο προβλημα. Το οποιο υπαρχει μηνες, και δεν το φτιαχνουν....

:(

 εχω στείλει mail αλλά δεν έχουν απαντήσει ακόμη....

Δε δουλεύει ούτε σε μένα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mindreader είπε

Αν απαντησουν, πες μας εδω!

Κάτι παίζει....

Είναι το τρίτο που έχω στείλει. Στο πρώτο με πήρε μια κοπελιά κ ρωτούσε αν το paypal μου λειτουργεί σωστά.... μπλα μπλα ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/9/2022 στις 12:03 ΜΜ, gusmin είπε

Ρε παιδιά ξέρετε τι παίζει του τελευταίους μήνες με το Paypal? Ξέχασα τον κωδικό μου και δεν κάνει reset με τίποτα βγάζει συνέχεια μήνυμα "sorry, something went wrong on our end. please try again." Μου το βγάζει πολύ καιρό τώρα αλλά δεν είχα ασχοληθεί, πλήρωνα με άλλους τρόπους. Μίλησα και στο τηλέφωνο που δίνουν αλλά συνέχει το bot που έχουν μου κάνει transfer που ποτέ δεν γίνεται, τα ίδια και στo facebook βγάζει όλο αδυναμία να με συνδέσει με agent.

έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, μου βγάζει ξαφνικά "sorry, something went wrong on our end. please try again." και δεν μπορώ να συνδεθώ , ούτε να επικοινωνήσω μαζι τους γιατι χρειάζεται να έχω κανει login στο paypal για τους στείλω μήνυμα ! Επίσης και στο FB βλέπω πολύ κόσμος έχει το ίδιο πρόβλημα εδώ και 1-2 μήνες. 

'Εχει βρει κανείς λύση στο πρόβλημα αυτο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιω παντα paypal balance, απο χρηματα που εχω ανεβασει με top up.

Σημερα βλεπω ενα email απo paypal:

We noticed you haven't made a direct debit transaction under the Direct Debit Mandate for 36 months, so we're cancelling the mandate for you.

If you wish to make a direct debit transaction, please log in to your PayPal account and issue a new Direct Debit Mandate.

---

Ακυρωσαν την συνδεση με την καρτα; Τι γινεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mindreader είπε

Χρησιμοποιω παντα paypal balance, απο χρηματα που εχω ανεβασει με top up.

Σημερα βλεπω ενα email απo paypal:

We noticed you haven't made a direct debit transaction under the Direct Debit Mandate for 36 months, so we're cancelling the mandate for you.

If you wish to make a direct debit transaction, please log in to your PayPal account and issue a new Direct Debit Mandate.

---

Ακυρωσαν την συνδεση με την καρτα; Τι γινεται;

Να φανταστω αφου δεν την χρησιμοποιεις στην καταργησαν και λογικο το βλεπω, τρια χρονια ειναι αυτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που λέτε παιδιά, μπήκα στο app της PayPal προ ολίγου και απ’ ότι φαίνεται τρέχουν μια καμπάνια (ή κάτι τέτοιο) κατά την διάρκεια της οποίας (λήγει στο τέλος του μήνα αν πρόλαβα να δω καλά) πιστώνουν €5 στους πρώτους 40.000 χρήστες από Ελλάδα!
Too good to be true?
Να αρχίσω να ανησυχώ για την κατάσταση του smartphone; Λέτε να μπήκαν τίποτα ζιζάνια;
Το ποσό μια φορά, το βλέπω κανονικά στο balance.
Θα κάνω login και από browser να δω τι θα εμφανίσει. Μπορεί να είναι κάποιο glitch, bug κ.λπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, 9-11 είπε

Που λέτε παιδιά, μπήκα στο app της PayPal προ ολίγου και απ’ ότι φαίνεται τρέχουν μια καμπάνια (ή κάτι τέτοιο) κατά την διάρκεια της οποίας (λήγει στο τέλος του μήνα αν πρόλαβα να δω καλά) πιστώνουν €5 στους πρώτους 40.000 χρήστες από Ελλάδα!
Too good to be true?

Μπήκα κι εγώ αλλά τίποτα..

Android το είδες ή Apple?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το Android δεν επιτρέπει screenshots ενώ είναι ανοιχτές τραπεζοπιστωτικές εφαρμογές για λόγους ασφαλείας.
Θα μπω απ’ τον browser αργότερα για να παραθέσω λεπτομέρειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 9-11 είπε

Που λέτε παιδιά, μπήκα στο app της PayPal προ ολίγου και απ’ ότι φαίνεται τρέχουν μια καμπάνια (ή κάτι τέτοιο) κατά την διάρκεια της οποίας (λήγει στο τέλος του μήνα αν πρόλαβα να δω καλά) πιστώνουν €5 στους πρώτους 40.000 χρήστες από Ελλάδα!
Too good to be true?
Να αρχίσω να ανησυχώ για την κατάσταση του smartphone; Λέτε να μπήκαν τίποτα ζιζάνια;
Το ποσό μια φορά, το βλέπω κανονικά στο balance.
Θα κάνω login και από browser να δω τι θα εμφανίσει. Μπορεί να είναι κάποιο glitch, bug κ.λπ.

πρώτοι 40κ απο τι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...