Προς το περιεχόμενο

Nintendo Wii - Παιχνίδια και Απορίες


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά μόλις κατέβασα το Tmnt για το wii μου αλλά έχω ένα πρόβλημα το παιχνίδι έχει απαίσια γραφικά λες και είναι σε ανάλυση 480χ κάτι και δυστυχώς ο χειρισμός του είναι κουραστικός πολύ.Έχετε παίξει εσείς το παιχνίδι ,είναι δυνατόν να το εκδώσαν με τέτοια γραφικά.Τελικά μόνο τα παιχνίδια της nintendo αξίζουν στο wii;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ευχαριστω για το link.Μια ερωτηση ακομα.Ποσο γρηγορα τελειωνουν οι μπαταριες στα remotes.Εχω 2ΑΑ duracell κ 2AA Εnergizer καινουριες επαναφορτιζομενες και κρατανε το πολυ μια ωρα.Τοσο χαλια?Αρχιζω κ υποπτευομαι τον φορτιστη αν κ στο wii μενου τις δειχνει φορτισμενες με 4 γραμμες κανονικα :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για το link.Μια ερωτηση ακομα.Ποσο γρηγορα τελειωνουν οι μπαταριες στα remotes.Εχω 2ΑΑ duracell κ 2AA Εnergizer καινουριες επαναφορτιζομενες και κρατανε το πολυ μια ωρα.Τοσο χαλια?Αρχιζω κ υποπτευομαι τον φορτιστη αν κ στο wii μενου τις δειχνει φορτισμενες με 4 γραμμες κανονικα :fear:

 

Κι εγω ειχα θεμα με τον φορτιστη, μου εβγαζε οτι φορτιστηκαν μεσα σε μολις 1-2 ωρες και φυσικα οι μπαταριες κρατουσαν το πολυ 3-4 ωρες παιχνιδιου.

Μετα πηρα μια βαση φορτισης για 2 wiimotes απο ebay , εχουν τα δικα τους battery packs, αλλα γενικως το ολο συστημα ειναι λιγο ψευτομουφα. Με το ηχειο στη μεση και την δονηση ενεργοποιημενη κρατουσαν το πολυ 1 ωρα, αλλα χωρις δονηση και το ηχειο χαμηλωμενο κρατανε κανενα 8ωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό σκάκι στο Wii;

 

Ξέρω οτι υπάρχει το Wii Chess αλλά για να πώ την αλήθεια δεν το έχω παίξει για να σου πω αν είναι καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά αυριο πέρνω wii και αναρωτιέμαι ..

το hdmi το απλό που έχω και χρησιμοπιούσα στο xbox 360 θα κάνει για το wii ? :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά αυριο πέρνω wii και αναρωτιέμαι ..

το hdmi το απλό που έχω και χρησιμοπιούσα στο xbox 360 θα κάνει για το wii ? :unsure:

 

νομίζω ότι το wii δεν έχει hdmi έξοδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω ότι το wii δεν έχει hdmi έξοδο

 

:mellow: :mellow: :mellow:

κοίταζα στο youtube και είχαν video 1080p

wii HDMI κλπ και τώρα το έψαξα και βρήκα ένα που δίχνει όντος να χρησιμοπιεί hdmi αλλα έχει βάλει εναν adaptor στο wii του..

θα το κοιτάξω αυριο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά μου έκαναν δώρο το wii αλλά τυχαίνει να είμαι λίγο άσχετος.. είναι το black edition με πακετο το sports resort. Τι άλλα παιχνιδάκια μου προτείνεται έτσι για αρχή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...