Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω υπάρχει ολόκληρο θέμα για αρτοπαρασκευαστές και γι'αυτόν του lidl. Θα το βρεις με μια αναζήτηση

 

edit, αυτό εδώ έλεγα

 

http://www.insomnia.gr/topic/397642-αρτοπαρασκευαστή-έχει-κανείς/page-1?hl=+αρτοπαρασκευαστη

Σ ευχαριστώ πολύ :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια για την ραπτομηχανη silvercrest http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=39520

 

Την εχει παρει καποιος? Αξιζει? Γνωμες..

Επισης και για το ηλεκτρικο υποστρωμα http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=39470

Το εχει παρει καποιος? Αρνητικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα πέρσι 2 ηλεκτρικά υποστρώματα από το Lidl και μπορώ να πω ότι είναι η καλύτερη αγορά που έχω κάνει ποτέ!  Ζάχαρη την περάσαμε όλο το χειμώνα, ούτε κλιματιστικό δεν ανάψαμε στην κρεβατοκάμαρα.  Την ανάβαμε στο τέρμα (6) κανα τέταρτο πριν πέσουμε για ύπνο και μετά το χαμηλώναμε στο 2 για όλη τη νύχτα.  Όνειρο.  Πάρτε το με κλειστά μάτια.  Στην αγορά δεν υπάρχει άλλο υπόστρωμα με αυτά τα χαρακτηριστικά σε τέτοια τιμή.  Μόνο αν θέλετε να προλάβετε να πάτε στις 8 το πρωί μόλις ανοίγει το κατάστημα, σε δύο ώρες τις είχανε αφανίσει όταν είχα πάει εγώ. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα πέρσι 2 ηλεκτρικά υποστρώματα από το Lidl και μπορώ να πω ότι είναι η καλύτερη αγορά που έχω κάνει ποτέ!  Ζάχαρη την περάσαμε όλο το χειμώνα, ούτε κλιματιστικό δεν ανάψαμε στην κρεβατοκάμαρα.  Την ανάβαμε στο τέρμα (6) κανα τέταρτο πριν πέσουμε για ύπνο και μετά το χαμηλώναμε στο 2 για όλη τη νύχτα.  Όνειρο.  Πάρτε το με κλειστά μάτια.  Στην αγορά δεν υπάρχει άλλο υπόστρωμα με αυτά τα χαρακτηριστικά σε τέτοια τιμή.  Μόνο αν θέλετε να προλάβετε να πάτε στις 8 το πρωί μόλις ανοίγει το κατάστημα, σε δύο ώρες τις είχανε αφανίσει όταν είχα πάει εγώ. 

 

Με μήκος 1,50m δεν είναι λιγάκι κοντό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσότερα υποστρώματα στο 1,50 m είναι.  Το κεφάλι δε συμπεριλαμβάνεται, από τους ώμους και κάτω μπαίνει.  Εμένα που είμαι 1,70 μια χαρά με βόλεψε, τώρα αν είσαι κανας ψηλέας ίσως να σου χρειάζεται και μεγαλύτερο δεν ξέρω.


_______________________________________________________

 

Για το τηλεχειριστήριο έχει κανείς άποψη;

http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=39402

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πλαίσια μιας γενικής συζήτησης περί προϊόντων, να αναφέρω ότι η Πίτσα Kardis των Lidl (η χωριάτικη τουλάχιστον) είναι μακράν η καλύτερη έτοιμη πίτσα που έχω φάει....κερδίζει και πίτσες που έχω δοκιμάσει σε πιτσαρίες.

 

Πλούσια επικάλυψη με υλικά και ζύμη που "εξαφανίζεται" αν ψηθεί καλά, δλδ είναι αφράτη χωρίς να σε βαραίνει και να σου δίνει την εντύπωση πως τρως "ψωμί", τόσο στις άκρες όσο και στη μέση.

 

Την είχε σε προσφορά τη προηγούμενη βδομάδα, την ερχόμενη θα την έχει πάλι (την Σπέσιαλ( στα 2,99€ (έχει 2 μέσα)

 

...με βάρος σχεδόν διπλάσιο από τις περισσότερες έτοιμες, ξέρεις ότι παίρνεις κάτι για το οποίο δεν έχουν τσιγκουνευτεί τα υλικά...και με 1,5€ η πίτσα οικογενειακού μεγέθους συμφέρει να πάρει κανείς ακόμα κι αν του αρέσει ως "σνακ" (γύρω στο 1,5€ πουλάνε το κομμάτι στα φαστφουντάδικα)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον εχουν τσιγγουνευτει την ποιοτητα . Η προσφορα δε βλεπω βεβαια ποια ειναι (αφου υπαρχει σε αυτη τη τιμη καθε 2 βδομαδες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας πως την εψησες την πιτσα του lidl να δοκιμασουμε και εμεις. Δηλ:

-ειδος ψησιματος (με αερα, με τις πανω κατω αντιστασεις κλπ)

-διαρκεια ψησιματος

-θερμοκρασια ψησιματος

-θεση ταψιου μεσα στο φουρνο (κατω, μεση, πανω)

-ειδος ταψιου ή αν ψηθηκε μονη της πανω στη σχαρα

-εγιναν αλλαγες στη θεση του ταψιου ή/και στη θερμοκρασια κατα τη διαδικασια ψησιματος;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας πως την εψησες την πιτσα του lidl να δοκιμασουμε και εμεις. Δηλ:

-ειδος ψησιματος (με αερα, με τις πανω κατω αντιστασεις κλπ)

-διαρκεια ψησιματος

-θερμοκρασια ψησιματος

-θεση ταψιου μεσα στο φουρνο (κατω, μεση, πανω)

-ειδος ταψιου ή αν ψηθηκε μονη της πανω στη σχαρα

-εγιναν αλλαγες στη θεση του ταψιου ή/και στη θερμοκρασια κατα τη διαδικασια ψησιματος;

 

lol

 

Έστω.,,

 

1) Θερμός αέρας + άνω/κάτω αντιστάσεις

2) 18 λεπτά, με προθέρμανση κανά 10λεπτο

3) 190βαθμούς, στον δικό μου φούρνο

4) μέση θέση στον φούρνο

5) αντικολλητικό ταψί για πίτες/γλυκά

6) όχι...

Μαλλον εχουν τσιγγουνευτει την ποιοτητα . Η προσφορα δε βλεπω βεβαια ποια ειναι (αφου υπαρχει σε αυτη τη τιμη καθε 2 βδομαδες)

 

Εγώ πριν 2 βδομάδες δεν την είχα δει στα 2,99€, αλλά στα 4€

 

θα είναι την επόμενη βδομάδα σε προσφορά, όπως είδα στο φυλλάδιο..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερασιτεχνική μηχανή,δεν κάνει για χοντρά υφάσματα όπως τζην.

Η γνώμη είναι της συζύγου που έχει ανάλογη μηχανή και πολλά ένσημα σε βιοτεχνίες ενδυμάτων.

Για κανονικά υφάσματα καλή είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...