Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μάλλον θά ειναι ο διαγωνισμός σάν τό κουπόνι πού μού εδωσαν προχθες σε lidl  ,   ο κωδικός μετά τό ξύσιμο  ειναι  ph6LB3SCQ , μετά από αρκετές  προσπάθειες κ δικές μου κ φίλων μου (μπάς κ δέν βλέπω εγώ καλά)  γράφει ,  ο κωδικός captcha δέν ηταν εγκυρος ... βγάλτε τά  συμπεράσματά σας  ( τό κουπόνι τό κρατώ γιά  λόγους κοροιδίας πρός τούς πελάτες τους ) :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να ρωτήσω όμως μια που φτάσαμε στο τέλος του μήνα

 

Έμαθε/άκουσε κανένας σας να κέρδισε κάποιος το λαχνό για τα 300€ ψώνια το μήνα για τα επόμενα 15 χρόνια;

 

...οι δικές μου προσπάθειες (5-6 λαχνοι) δεν στέφθηκαν με επιτυχία.

 

Aγορασε και πρωτοχρονιατικους λαχνους (κληρωση 31.12.2015) εχεις πιο πολλες πιθανοτητες και πιο μεγαλo κερδoς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγορασε και πρωτοχρονιατικους λαχνους (κληρωση 31.12.2015) εχεις πιο πολλες πιθανοτητες και πιο μεγαλo κερδoς :)

 

Μη λέμε ό,τι θέλουμε...ο λαχνός του Lidl δεν σε αναγκάζει να "πετάξεις" χρήματα στον αγύριστο, όπως γίνεται με τα λαχεία...παίρνεις πράγματα που χρειάζεσαι κι αν σου τύχει σου έτυχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη λέμε ό,τι θέλουμε...ο λαχνός του Lidl δεν σε αναγκάζει να "πετάξεις" χρήματα στον αγύριστο, όπως γίνεται με τα λαχεία...παίρνεις πράγματα που χρειάζεσαι κι αν σου τύχει σου έτυχε.

 

Ναι, το θέμα είναι αν υπάρχει τουλάχιστον ένα δελτίο να σου τύχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα οι πιθανότητες είναι μικρότερες από τα λαχεία (όπου υπάρχουν και μικρότεροι κερδισμένοι), αλλά στα lidl δεν πληρώνεις για ένα άχρηστο χαρτί βάσει του οποίου κάποιος συγκεντρώνει χρήματα και μετά φορολογεί τα κέρδη των τυχερών...δεν μπορεί δλδ να δώσει παρόμοιες πιθανότητες.

 

Γι αυτό ρώτησα εξάλλου κι εγώ παραπάνω, να μάθω αν ακούστηκε να κέρδισε κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνω ο τροπος που παρασκευαζονται τα ψωμια στους φουρνους της γειτονιας ειναι λιγοτερο ωραιος?

 

Τουλαχιστον στο lidl ξερεις τι ακριβως βαζουνε μεσα, αφου αναφερονται λεπτομερως στην ετικετα  :)

Ναι ξέρεις τι; Mια φορά πήγα να αγοράσω κουλούρια (τα απλά) και διάβαζα τα συστατικά, και όπως έχω φτάσει στην 5η γραμμή λέω δε γαμιέται πάω να διαβάσω κάνα μυθιστόρημα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ηλεκτρικα θερμαινομενα υποστρωματα εξαντληθηκαν σχετικα νωρις σημερα. Βρηκα ενα ανοιγμενο πεταμενο και προλαβα να το περιεργαστω. Δεν μου αρεσε η υφη στο υφασμα και δεν το πηρα, συν οτι ηταν ανοιγμενο και πειραγμενο το κουτι.

Υπαρχουν ακομα τα τηλεκοντρολ για τηλεορασεις και λοιπες συσκευες, στα 8,99 (πηρα ενα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οταν υπαρχουν προσφορες αντι να χουν ενα καλο αποθεμα, βγαζουν μονο λιγα.

 

Ακομα αυτο με το δικο τους φουρνο δεν εχει εφαρμοστει σε ολα τα λιντλ. Πχ στην περιοχη Ν. Μουδανιών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οταν υπαρχουν προσφορες αντι να χουν ενα καλο αποθεμα, βγαζουν μονο λιγα.

 

πολλές φορές απλά επειδή είναι πολύ καλές οι προσφορές πέφτουν όλοι πάνω και εξαντλούνται σε λίγο χρόνο και μετά πολλοί γκρινιάζουν ότι τους κοροϊδεύουν.

 

μου έχει τύχει να είμαι σε μαρκετ μόλις άνοιξε το πρωί και να έχει προσφορά κωλόχαρτα, είχε πραγματικά πολλά.

μέχρι να κάνω τα ψώνια μου, φτάνω στο ταμείο και μερικοί κάνανε παράπονα ότι δε προλάβανε την προσφορά, ότι δε βάζουν πολλά τεμάχια και τέτοια.

η αλήθεια όμως είναι ότι η ποσότητα ήταν μεγάλη, αφού ήθελα να πάρω κι εγώ και λέω να ψωνίσω τα υπόλοιπα που ήθελα και τα παίρνω όταν θα φεύγω, κάνω μια γύρα, περνάω από το ίδιο σημείο και βλέπω να έχουν εξαφανιστεί σχεδόν όλα οπότε πήρα ότι πρόλαβα.

 

ασφαλώς υπάρχουν και προσφορές με διαθέσιμα τεμάχια 5 αλλά σε αρκετές προσφορές ο κόσμος περιμένει απ έξω να ανοίξει το κατάστημα και μέχρι τις 10 το πολύ έχουν εξαφανιστεί όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα για το υποστρωμα και μπαινοντας στο μαγαζι(ωρα 8κ30) εβγαιναν με 2 και 3 υποστρωματα λες και τα χαριζανε!..

Εκεινη την στιγμη ειπα τελος.. θα παω και δεν θα χει.. αλλα οκ ειχε καμια 50αρια κομματια εκ των οποιων με τετοια συχνοτητα που εφευγαν σιγουρα σε καμια ωρα θα ειχαν τελειωσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα για το υποστρωμα και μπαινοντας στο μαγαζι(ωρα 8κ30) εβγαιναν με 2 και 3 υποστρωματα λες και τα χαριζανε!..

Εκεινη την στιγμη ειπα τελος.. θα παω και δεν θα χει.. αλλα οκ ειχε καμια 50αρια κομματια εκ των οποιων με τετοια συχνοτητα που εφευγαν σιγουρα σε καμια ωρα θα ειχαν τελειωσει!

 

Κρυώνει ο κοσμάάκης Γιάννη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί στα είδη που είναι προσφορα, θα υπάρχουν κουτιά ανοιγμένα και πεταμενα χύμα κάτω ? Τόσο δύσπιστοι είναι οι υποψηφιοι αγοραστές ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...