Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Μελεκουνι Ροδου ειναι απολυτα χωρις ουσιες, αλλα ενα κομματακι(30g) ο Βασιλοπουλος το εχει 1,08€...

 

 

71l.jpg

 

Το πιθανοτερο ειναι πως καποια νταβαρινου θα ειναι, αυτοι οι "διαγωνισμοι" ειναι μουφες ή προοριζονται για γνωστους και συγγενεις.

 

Τον Σουμπάση που βγαινει τακτικα στου Αυτια τον εχεις υποψη? Τις προαλλες στους νικητες που ανακοινωσε ο Αυτιας ηταν και καποια κυρια Σουμπάση... 

 

Ναι θα κάτσει να στήσει η τεράστια πολυεθνική με τα δις κέρδη διαγωνισμό για να γλιτώσει τα 600-1000 ευρώ τζάμπα ψώνια που θα κάνει μια πελάτισσα της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θα κάτσει να στήσει η τεράστια πολυεθνική με τα δις κέρδη διαγωνισμό για να γλιτώσει τα 600-1000 ευρώ τζάμπα ψώνια που θα κάνει μια πελάτισσα της!

 

Δεν είναι ακριβώς ετσι. Στην ουσία ολα γίνονται για τη διαφήμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ακριβώς ετσι. Στην ουσία ολα γίνονται για τη διαφήμιση.

 

Ναι βρε εννοείται οτι με τέτοιες ενέργειες και αυξάνει την κατανάλωση και διαφημίζετε με απειροελάχιστο κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ηλεκτρικά δεν μπορείς να πας; 6 χιλιάρικα τα είχα για πλάκα  B)  :P

Σε lidl ήταν, όχι σε κανα Κωτσόβολο.

μάλλον δεν προτιμάει τα απορρυπαντικά του lidl, όπως πολλοί

αλλά γιατί δεν πήγε στα κρέατα και τα ψαρικά;

 

τουλάχιστον τα λάδια και τους καφέδες επειδή θα λήξουν ας τα μοιράσει

Σύμφωνα με τη διαρρύθμιση που έχουν όσα καταστήματα lidl έχω δει τα απορρυπαντικά πρέπει να ήταν στην άλλη γωνία του καταστήματος, θα έχανε χρόνο, άσε που έχουν όγκο/βάρος και είναι φτηνά.

 

Τα κρέατα και τα ψαρικά έχουν σύντομη ημερομηνία λήξης.

 

Ο nescafe έχει ημερομηνία λήξης τουλάχιστον 1,5 χρόνο μετά, μόνο με τις 2 κούτες φόρτωσε το καρότσι μόλις 5 κιλά και 150+€. Στο δικό μου σπίτι πάντως δεν θα χρειαζόταν να χαρίσω ούτε ένα κουτί.

Για τον Ελληνικό δεν έχω ιδέα.

Τα λάδια δεν ξέρω πότε λήγουν, αλλά σίγουρα πάνω από έτος, τα 60 λίτρα(12x5) ελαιόλαδο που μέτρησα τα καταναλώνει άνετα μια οικογένεια σε ένα χρόνο.

 

Σίγουρα ο καθένας μας έχει διαφορετικές ανάγκες, αλλά εγώ προσωπικά δεν πιστεύω να τα κατάφερνα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Μελεκουνι Ροδου ειναι απολυτα χωρις ουσιες, αλλα ενα κομματακι(30g) ο Βασιλοπουλος το εχει 1,08€...

 

 

71l.jpg

 

Έχω λίγο καιρό να πάρω και δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά βλέπω στο site  ότι είναι 60γρ. (Είναι πολύ νόστιμό btw :)  )

 

http://www.ab.gr/click2shop/PROINO-SNACKING-and-ROFIMATA/PARADOSIAKA-GLYKA/LOYKOYMIA-PASTELIA/MELEKOYNI-RODOY-60-GR/p/7068812?text=%CE%BC%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%B9

 

Σε τέτοιου είδους διαγωνισμό (να τρέχεις σαν τρελός 3 λεπτά) δεν νομίζω ότι θα συμμετείχα...ας δίνανε ένα ποσό να ψωνίσεις σαν άνθρωπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε τέτοιου είδους διαγωνισμό (να τρέχεις σαν τρελός 3 λεπτά) δεν νομίζω ότι θα συμμετείχα...ας δίνανε ένα ποσό να ψωνίσεις σαν άνθρωπος...

 

...Εκτος αν εισαι σα τον Σουγκλακο και σπρωξεις ψυγεια και ραφια οπως ειναι στο ταμειο tongue.gif

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε lidl ήταν, όχι σε κανα Κωτσόβολο.

 

Τελευταία φορά που πέρασα από τα lidl είχαν και ηλεκτρικά προϊόντα, Silvercrest τα λένε κι όλα τα παιδάκια κλαίνε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία φορά που πέρασα από τα lidl είχαν και ηλεκτρικά προϊόντα, Silvercrest τα λένε κι όλα τα παιδάκια κλαίνε.

Σαφώς και έχει ηλεκτρικά προϊόντα, αλλά ελάχιστα και μικρής αξίας. Ούτε τηλεοράσεις 60 ιντσών του χιλιάρικου+ έχει, ούτε αη-φόνια, ούτε κονσόλες. Άντε το πολύ να πετύχεις κανένα αποχυμωτή των 15€ ή κανά φουρνάκι των 40-60€ που με αυτό τσάμπα θα τιγκάρεις το καρότσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι όταν ενημερώθηκε ότι κέρδισε έκανε ένα σχέδιο στο μυαλό της για το τι θα πάρει. Άρα πήρε αυτά που χρειάζονταν πιο πολύ, δεν έχει νόημα να λέμε εμείς ότι πήρε λάθος πράγματα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται ρε συ κουβέντα να γίνεται (κι εγώ πιστεύω το εξαντλήσαμε..) Σίγουρα η κοπέλα ξέρει καλύτερα τις ανάγκες της απ' τον καθένα μας.. Για να πάρει τόσους φραπέδες κάποιο λόγο θα έχει , μπορεί και καφετέρια  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Για να πάρει τόσους φραπέδες κάποιο λόγο θα έχει , μπορεί και καφετέρια  :P

 

H είχε να πιει καφέ κανα μηνα και πηγε εκει με σύνδρομο στέρησης.. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι όταν ενημερώθηκε ότι κέρδισε έκανε ένα σχέδιο στο μυαλό της για το τι θα πάρει. Άρα πήρε αυτά που χρειάζονταν πιο πολύ, δεν έχει νόημα να λέμε εμείς ότι πήρε λάθος πράγματα!

πες τα ρε zio. Κάθομαι και διαβάζω το τι πήρε και τι έπρεπε να πάρει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...