Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρουμε αν φέρνει στα εργαλεία λαμπτήρες αυτοκίνητων;

 

Φέρνει, αλλά σπάνια. Σε φάση 1-2 φορές τον χρόνο.

[Είχε πριν 2μηνο περίπου. 6Ε η συσκευασία ζεύγους, σε 2 γεύσεις : Χenon & "σούπερ απόδοσης".]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γινει εργαστηριακος ελεγχος για την γνησιοτητα του λιντλ-οαναψυκτικου. δεν μπαινει οποιος και οποιος στην λεσχη

Παντως το πεδιλο με καλτσα ειναι μια ενδειξη υποταγης που δινει καλη πρωτη εικονα.

Το "μαρέσει" για το πολύ πετυχημένο πέδιλα με κάλτσες (Γερμανικό σήμα κατατεθέν)  :lol:  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ποια ελληνικά;

Το λέει καθαρά το άρθρο, στην Unilever ανήκουν τα σήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε κανείς σας την προσφορά με το ποδομασάζ που είχε πριν 15 ημέρες (medisana)?

 

Εντυπώσεις?

 

Εγώ από Lidl παίρνω από φαγητά μόνο γιαούρτια ΓΑΛΠΟ γιατί όλα τα γιαούρτια πλέον και έχουν γίνει πανάκριβα και δεν τρώγονται...

Τα φρούτα είναι ίδιας τιμής με άλλων markets οπότε δεν έχει νόημα...

Και άντε καμμια προσφορά να βγάλει σε κάτι πρακτικό.

Ξηροί καρποί-σοκολάτες απέξω- ζαμπόν - τυριά και φέτες μακριά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε κανείς σας την προσφορά με το ποδομασάζ που είχε πριν 15 ημέρες (medisana)?

 

Εντυπώσεις?

 

 

Και εγω παλιοτερα το εψαχνα αλλα δεν βρηκα πολλες πληροφοριες και ετσι θα πω εδω καποια πραγματα εστω και γενικα...
 
Λεω γενικα γιατι δεν το δοκιμασα ο ιδιος ποτε (το ειχα αγορασει πριν απο κανα δυο χρονια για μια ηλικιωμενη) παρα μονο στην αρχη που απλα του εβαλα νερο για να δω πως και αμα δουλευει   
_Εχει τρεις σκαλες (δυο με δονηση-μια φυσαλιδες) η μια κανει αρκετο θορυβο (δε νομιζω να τον αντεχεις) η αλλη μετριο (ανεκτος) και η τριτη (που απλα βγαζει φυσαλιδες αερα) και με νορμαλ θορυβο
Το νερο (αμα το θελεις για ζεστο) δεν το ζεσταινει η ιδια η συσκευη, αλλα αφου του βαλεις εσυ ζεστο αυτο προσπαθει να διατηρησει οσο μπορει την θερμοκρασια
Τωρα εχει και κατι συμπρακαλα για μασαζ στην φτερνα που δεν ξερω αν κανουν κατι και που απο την αρχη τα εβαλε στην ακρη γιατι δεν τα ηθελε και ετσι γιαυτα δεν γνωριζω.
 
Γενικα (χωρις να εχω καμια πειρα αλλα μονο βλεποντας και τα υπολοιπα που κυκλοφορουν στην αγορα)...για τα χρηματα που ζηταει το βλεπω οκ... 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ χτύπησα τελικά το κομπρεσέρ μαζί με το σετάκι για φύσηγμα. Για βάψιμο προτιμώ παραδοσιακά πινέλο

και ρολό. :-D

Από εμφάνιση καλό φαίνεται.Για δοκιμή στο εξοχικό γιατί για εκεί το πήρα και βαριέμαι να το βάζω εδώ σε λειτουργία.

 

Πάντως πρέπει να έχει σουξέ.Χτες είχε καμιά 15αριά και σήμερα είχαν μείνει 3-4. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ χτύπησα τελικά το κομπρεσέρ μαζί με το σετάκι για φύσηγμα. Για βάψιμο προτιμώ παραδοσιακά πινέλο

και ρολό. :-D

Από εμφάνιση καλό φαίνεται.Για δοκιμή στο εξοχικό γιατί για εκεί το πήρα και βαριέμαι να το βάζω εδώ σε λειτουργία.

 

Πάντως πρέπει να έχει σουξέ.Χτες είχε καμιά 15αριά και σήμερα είχαν μείνει 3-4. :)

Σπάνια κάποια προσφορά του lidl δεν έχει σουξέ, ειδικά σε εργαλεία - συσκευές!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι βλεπω αρχισε παλι να βγαινει πρωι Τεταρτης το ηλεκτρονικο φυλλαδιο της επομενης βδομαδας, οπως γινοταν παλια.

https://media.lidl-flyer.com/81aadfd2-a2a7-11e7-86b6-005056ab0fb6.pdf?_ga=2.208120402.1746844426.1506423758-2070353422.1504086256

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι βλεπω αρχισε παλι να βγαινει πρωι Τεταρτης το ηλεκτρονικο φυλλαδιο της επομενης βδομαδας, οπως γινοταν παλια.

https://media.lidl-flyer.com/81aadfd2-a2a7-11e7-86b6-005056ab0fb6.pdf?_ga=2.208120402.1746844426.1506423758-2070353422.1504086256

Το ίδιο link είναι και για τα μελλοντικά φυλλάδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πραγματικός ο σωστός λιντλολόγος δεν αρπάζει απλα την ευκαιρία για το σπίτι του και για λοιπούς συγγενείς, αλλα επιθεωρει καθημερινά την φρενηρη μείωση αποθεμάτων του είδους, ευγε

Εσένα θα σου στείλω π.μ. όταν βάλει σε προσφορά βαρύ πλάστη να πάρεις έναν στη γυναίκα.  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φουρνος του λιντλ εχει σαφως κοψει σε σχεση με τους πρωτους μηνες που μπηκε στα καταστηματα. Αυτο παρατηρω. Τουλαχιστον εγω το μονο που μπορει να παρω πλεον εχοντας δοκιμασει τα παντα απο το φουρνο, ειναι η χωριατικη τυροπιτα(καποιες μερες βεβαια η ξινομυζηθρα της παραειναι ξυνη) ειναι το μονο που αξιζει γευστικα. Ολα τα αλλα αδιαφορα με κακη σφολιατα και το ψωμι τους κακοζυμωμενο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φουρνος του λιντλ εχει σαφως κοψει σε σχεση με τους πρωτους μηνες που μπηκε στα καταστηματα. Αυτο παρατηρω. Τουλαχιστον εγω το μονο που μπορει να παρω πλεον εχοντας δοκιμασει τα παντα απο το φουρνο, ειναι η χωριατικη τυροπιτα(καποιες μερες βεβαια η ξινομυζηθρα της παραειναι ξυνη) ειναι το μονο που αξιζει γευστικα. Ολα τα αλλα αδιαφορα με κακη σφολιατα και το ψωμι τους κακοζυμωμενο.

Ολα κατεψυγμενα ειναι, τι περιμενες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...